BAVARIA Laakkonen puhelinluettelo

Hae henkilöitä

Bavaria Laakkonen Espoo Luomannotko 7

Huolto
HenkilöEmailPuhelinnumeroLisäinfo
Asta Tertsunen
Team leader
asta.tertsunen@laakkonen.fi010 214 8253
Eelis Tohkanen
Työnjohtaja
eelis.tohkanen@laakkonen.fi010 214 8258
Jussi Mielonen
Hallityönjohtaja
jussi.mielonen@laakkonen.fi010 214 8251Poissa 19.07.2021 - 15.08.2021
Petri Ilmonen
Työnjohtaja
petri.ilmonen@laakkonen.fi010 214 8259
Isa Wilenius
Työnjohtaja
isa.wilenius@laakkonen.fi010 214 8256
Ville Vikstén
Työnjohtaja
ville.viksten@laakkonen.fi010 214 8260
Roosa Vainio
Työnjohtaja
roosa.vainio@laakkonen.fi010 214 8255
Automyynti
HenkilöEmailPuhelinnumeroLisäinfo
Sinikka Ekholm
Automyyjä
sinikka.ekholm@laakkonen.fi010 214 8213
Kristian Tuunainen
Automyyjä
kristian.tuunainen@laakkonen.fi010 214 8214
Seppo Vehkajärvi
Automyyjä
seppo.vehkajarvi@laakkonen.fi010 214 8209Poissa 31.07.2021 - 14.08.2021
Niclas Rodolfi
Automyyjä
niclas.rodolfi@laakkonen.fi010 214 8211Poissa 17.07.2021 - 14.08.2021
Pavel Poliakov
Automyyjä
pavel.poliakov@laakkonen.fi010 214 8207
Janne Jokinen
Automyyjä
janne.jokinen@laakkonen.fi010 214 8217Poissa 17.07.2021 - 07.08.2021
Juuli Jurvelin
Automyyjä
juuli.jurvelin@laakkonen.fi010 214 8208
Anton Tran
Product Genius
anton.tran@laakkonen.fi010 214 7704Poissa 31.07.2021 - 14.08.2021
Maarit Niittymäki
Automyyjä
maarit.niittymaki@laakkonen.fi010 214 8206Poissa 10.07.2021 - 07.08.2021
Tommi Takkinen
Myyntipäällikkö
tommi.takkinen@laakkonen.fi010 214 8012Poissa 19.07.2021 - 15.08.2021
Jukka Kosola
Yritysmyyjä
jukka.kosola@laakkonen.fi010 214 8010Poissa 10.07.2021 - 07.08.2021
Suorahuolto
HenkilöEmailPuhelinnumeroLisäinfo
Juuso Korhonen
Suorahuollon työnjohtaja
juuso.korhonen@laakkonen.fi010 214 8274
Varaosat
HenkilöEmailPuhelinnumeroLisäinfo
Vesa Viinikka
Varaosamyyjä
vesa.viinikka@laakkonen.fi010 214 8295Poissa 12.07.2021 - 01.08.2021
Heidi Kansanen
Varaosamyyjä
heidi.kansanen@laakkonen.fi010 214 8622
Matti Visa
Varaosapäällikkö
matti.visa@laakkonen.fi010 214 8045Poissa 26.07.2021 - 08.08.2021
Kiia Koskenkorva
Varaosamyyjä
kiia.koskenkorva@laakkonen.fi010 214 8044
Mats Lindqvist
Varaosamyyjä
mats.lindqvist@laakkonen.fi010 214 8294

Bavaria Laakkonen Helsinki Mekaanikonkatu 2

Huolto
HenkilöEmailPuhelinnumeroLisäinfo
Lasse Takala
Taksimekaanikko
lasse.takala@laakkonen.fi010 214 8032
Petri Ikonen
Hallityönjohtaja
petri.ikonen@laakkonen.fi010 214 8021
Mikko Aho
Työnjohtaja
mikko.aho@laakkonen.fi010 214 8028Poissa 19.07.2021 - 08.08.2021
Pasi Karvonen
Työnjohtaja
pasi.karvonen@laakkonen.fi010 214 8046
Samu Vuohelainen
Team leader
samu.vuohelainen@laakkonen.fi010 214 8036Poissa 12.07.2021 - 08.08.2021
Toni Vesanto
Työnjohtaja
toni.vesanto@laakkonen.fi010 214 8257
Jyry Alatalo
Työnjohtaja
jyry.alatalo@laakkonen.fi010 214 8038
Toni Holmberg
Työnjohtaja
toni.holmberg@laakkonen.fi010 214 8051
Tero Laine
Työnjohtaja
tero.laine@laakkonen.fi010 214 8024
Niklas Ståhlström
Työnjohtaja
niklas.stahlstrom@laakkonen.fi010 214 8027
Jesse Kähäri
Työnjohtaja
jesse.kahari@laakkonen.fi010 214 8056
Varaosat
HenkilöEmailPuhelinnumeroLisäinfo
Tommi Peteri
Varaosamyyjä
tommi.peteri@laakkonen.fi010 214 8042
Juho Kohtanen
Varaosamyyjä
juho.kohtanen@laakkonen.fi010 214 8047Poissa 19.07.2021 - 14.08.2021
Heikki Juntunen
Varaosamyyjä
heikki.juntunen@laakkonen.fi010 214 8043
Janne Pitkänen
Varaosavastaava
janne.pitkanen@laakkonen.fi010 214 8041
Joel Tehikari
Varaosamyyjä
joel.tehikari@laakkonen.fi010 214 8049
Suorahuolto
HenkilöEmailPuhelinnumeroLisäinfo
Pauli Svensk
Automekaanikko
pauli.svensk@laakkonen.fi010 214 8031
Automyynti
HenkilöEmailPuhelinnumeroLisäinfo
Kaj Wallen
Automyyjä
kaj.wallen@laakkonen.fi010 214 8066
Teemu Männistö
Automyyjä
teemu.mannisto@laakkonen.fi010 214 8063
Marko Tiger
Automyyjä
marko.tiger@laakkonen.fi010 214 8065Poissa 26.07.2021 - 08.08.2021
Henri Turkkila
Automyyjä
henri.turkkila@laakkonen.fi010 214 8017
Henri Huuskonen
Product Genius
henri.huuskonen@laakkonen.fi010 214 8020
Selena Chandi
Diplomatic sales manager
selena.chandi@laakkonen.fi010 214 8071
Niko Tuukkanen
Automyyjä
niko.tuukkanen@laakkonen.fi010 214 8019
Aleksi Laine
Myyntipäällikkö
aleksi.laine@laakkonen.fi010 214 7707
Jerry Ala-Leppilampi
Automyyjä
jerry.ala-leppilampi@laakkonen.fi010 214 8061
Anna Grönmark
Automyyjä
anna.gronmark@laakkonen.fi010 214 8003

Bavaria Laakkonen Lahti Aukeankatu 1

Automyynti
HenkilöEmailPuhelinnumeroLisäinfo
Kari Erola
Automyyjä
kari.erola@laakkonen.fi010 214 7408Poissa 26.07.2021 - 10.08.2021
Tuomo Marttinen
Automyyjä
tuomo.marttinen@laakkonen.fi010 214 7409
Juha Viljanen
Automyyjä
juha.viljanen@laakkonen.fi010 214 7407
Tero Lehtinen
Aluemyyntipäällikkö
tero.lehtinen@laakkonen.fi010 214 7420
Huolto
HenkilöEmailPuhelinnumeroLisäinfo
Lassi Huuskola
Työnjohtaja
lassi.huuskola@laakkonen.fi010 214 7475Poissa 19.07.2021 - 15.08.2021
Matti Laaksonen
Työnjohtaja
matti.laaksonen@laakkonen.fi010 214 7477
Varaosat
HenkilöEmailPuhelinnumeroLisäinfo
Minna Malkki-Skogster
Palvelumyyjä
minna.malkki-skogster@laakkonen.fi010 214 7486
Heikki Pitkänen
Varaosamyyjä / tukkumyynti
heikki.pitkanen@laakkonen.fi
Vaihtoautot
HenkilöEmailPuhelinnumeroLisäinfo
Tuomo Marttinen
Automyyjä
tuomo.marttinen@laakkonen.fi010 214 7409
Kari Erola
Automyyjä
kari.erola@laakkonen.fi010 214 7408Poissa 26.07.2021 - 15.08.2021
Matti Lohisalo
Automyyjä
matti.lohisalo@laakkonen.fi010 214 7423
Jari Uusiportimo
Automyyjä
jari.uusiportimo@laakkonen.fi010 214 7424Poissa 26.07.2021 - 08.08.2021
Samir Uysal
Automyyjä
samir.uysal@laakkonen.fi010 214 7427
Marko Lahokoski
Myyntipäällikkö
marko.lahokoski@laakkonen.fi010 214 7415
Aki Salminen
Automyyjä
aki.salminen@laakkonen.fi010 214 7425Poissa 28.07.2021 - 07.08.2021

Bavaria Laakkonen Lappeenranta Katsastajankatu 4

Varaosat
HenkilöEmailPuhelinnumeroLisäinfo
Denis Nilov
Varaosavastaava
denis.nilov@laakkonen.fi010 214 8536
Aleks Nilov
Varaosamyyjä
aleks.nilov@laakkonen.fi010 214 8520
Automyynti
HenkilöEmailPuhelinnumeroLisäinfo
Janne Huttunen
Myyntipäällikkö
janne.huttunen@laakkonen.fi010 214 8501
Petri Turunen
Automyyjä
petri.turunen@laakkonen.fi010 214 8502
Huolto
HenkilöEmailPuhelinnumeroLisäinfo
Joel Kirjavainen
Työnjohtaja
joel.kirjavainen@laakkonen.fi010 214 8531Poissa 26.07.2021 - 15.08.2021
Mikko Pylkkö
Työnjohtaja
mikko.pylkko@laakkonen.fi010 214 8533

Bavaria Laakkonen Kouvola Korjalankatu 4

Varaosat
HenkilöEmailPuhelinnumeroLisäinfo
Teppo Ikävalko
Varaosamyyjä
teppo.ikavalko@laakkonen.fi010 217 0531
Jari Alastalo
Varaosavastaava
jari.alastalo@laakkonen.fi010 217 0530
Vera Suonio
Varaosamyyjä
vera.suonio@laakkonen.fi010 217 0534
Automyynti
HenkilöEmailPuhelinnumeroLisäinfo
Maarit Paakkinen
Myyntipäällikkö
maarit.paakkinen@laakkonen.fi010 217 0513Poissa 19.07.2021 - 08.08.2021
Kari Kuosmanen
Automyyjä
kari.kuosmanen@laakkonen.fi010 217 0514
Huolto
HenkilöEmailPuhelinnumeroLisäinfo
Toivo Lappalainen
Työnjohtaja
toivo.lappalainen@laakkonen.fi010 217 0532
Mariia Ahonen
Työnjohtaja
mariia.ahonen@laakkonen.fi010 217 0521Poissa 19.07.2021 - 15.08.2021

Bavaria Laakkonen Jumbo Vantaa Vantaanportinkatu 3

Automyynti
HenkilöEmailPuhelinnumeroLisäinfo
Nilu Soleimani
Yritysmyyjä
nilu.soleimani@laakkonen.fi010 214 8064
Ville Aalto
Automyyjä
ville.aalto@laakkonen.fi010 214 7712Poissa 26.07.2021 - 22.08.2021
Melissa Porrassalmi
Myyntipäällikkö
melissa.porrassalmi@laakkonen.fi010 214 8223
Lakhvir Singh
Automyyjä
lakhvir.singh@laakkonen.fi010 214 7703
Anette Talik
Automyyjä
anette.talik@laakkonen.fi010 214 8073Poissa 07.07.2021 - 03.08.2021
Riina Melart
Product Genius
riina.melart@laakkonen.fi010 214 8203
Sara Hankkila
Automyyjä
sara.hankkila@laakkonen.fi010 214 7706
Laura Kivi
Myyntiavustaja
laura.kivi@laakkonen.fi010 214 7708
Elias Tarkiainen
Digimyyjä
elias.tarkiainen@laakkonen.fi010 214 7713

Bavaria Laakkonen Joensuu Voimatie 1

Huolto
HenkilöEmailPuhelinnumeroLisäinfo
Juho Ruotsalainen
Työnjohtaja
juho.ruotsalainen@laakkonen.fi010 309 2346
Varaosat
HenkilöEmailPuhelinnumeroLisäinfo
Atso Ikonen
Varaosamyyjä
atso.ikonen@laakkonen.fi010 309 2363
Automyynti
HenkilöEmailPuhelinnumeroLisäinfo
Lauri Kaarto
Myyntipäällikkö
lauri.kaarto@laakkonen.fi010 309 2311

Bavaria Laakkonen Jyväskylä Palokankaantie 20

Automyynti
HenkilöEmailPuhelinnumeroLisäinfo
Olli Kärnä
Automyyjä
olli.karna@laakkonen.fi010 214 8412
Antti Liukkonen
Automyyjä
antti.liukkonen@laakkonen.fi010 214 8411
Anssi Polvinen
Automyyjä
anssi.polvinen@laakkonen.fi010 214 8407Poissa 10.07.2021 - 07.08.2021
Ari Nyyssönen
Yritysmyyjä
ari.nyyssonen@laakkonen.fi010 214 8405
Vaihtoautot
HenkilöEmailPuhelinnumeroLisäinfo
Pasi Väänänen
Automyyjä
pasi.vaananen@laakkonen.fi010 214 8408Poissa 19.07.2021 - 08.08.2021
Antti Liukkonen
Automyyjä
antti.liukkonen@laakkonen.fi010 214 8411
Anssi Polvinen
Automyyjä
anssi.polvinen@laakkonen.fi010 214 8407Poissa 10.07.2021 - 07.08.2021
Olli Kärnä
Automyyjä
olli.karna@laakkonen.fi010 214 8412
Juha Sihvonen
Automyyjä
juha.sihvonen@laakkonen.fi010 214 8404
Ilkka Kuula
Automyyjä
ilkka.kuula@laakkonen.fi010 214 8413
Juha-Petri Ahonen
Automyyjä
juha-petri.ahonen@laakkonen.fi010 214 8403
Anssi Tawast
Myyntipäällikkö
anssi.tawast@laakkonen.fi010 214 8410Poissa 19.07.2021 - 01.08.2021
Varaosat
HenkilöEmailPuhelinnumeroLisäinfo
Tanja Ek
Varaosamyyjä
tanja.ek@laakkonen.fi010 214 8477
Lauri Pasanen
Varaosamyyjä
lauri.pasanen@laakkonen.fi010 214 8478
Sami Pynnönen
Varaosavastaava
sami.pynnonen@laakkonen.fi010 214 8476
Huolto
HenkilöEmailPuhelinnumeroLisäinfo
Juha-Matti Paukkunen
Työnjohtaja
juha-matti.paukkunen@laakkonen.fi010 214 8434Poissa 19.07.2021 - 14.08.2021
Jani Nieminen
Työnjohtaja
jani.nieminen@laakkonen.fi010 214 8437
Jani Hytönen
Työnjohtaja
jani.hytonen@laakkonen.fi010 214 8446

Bavaria Laakkonen Kuopio Kallantie 10

Varaosat
HenkilöEmailPuhelinnumeroLisäinfo
Petri Häkkinen
Varaosamyyjä
petri.hakkinen@laakkonen.fi010 309 6221Poissa 12.07.2021 - 07.08.2021
Suvi Laakkonen
Varaosamyyjä
suvi.laakkonen@laakkonen.fi010 309 6106
Huolto
HenkilöEmailPuhelinnumeroLisäinfo
Toni Kinnunen
Työnjohtaja
toni.kinnunen@laakkonen.fi010 309 6110
Hannu Kapulainen
Työnjohtaja
hannu.kapulainen@laakkonen.fi010 309 6118
Automyynti
HenkilöEmailPuhelinnumeroLisäinfo
Marko Kantanen
Myyntipäällikkö
marko.kantanen@laakkonen.fi010 309 6205
Seppo Toroi
Automyyjä
seppo.toroi@laakkonen.fi010 309 6147

Etkö löytänyt ketä etsit? Koko laakkosen konsernin henkilöstö löytyy laakkonen.fi -sivustolla

Katso kaikki Laakkonen-yhteystiedot