BAVARIA Laakkonen puhelinluettelo

Hae henkilöitä

Bavaria Laakkonen ESPOO Luomannotko 7

Huolto
HenkilöEmailPuhelinnumeroLisäinfo
Asta Tertsunen
Team leader
asta.tertsunen@laakkonen.fi010 214 8253
Eelis Tohkanen
Työnjohtaja
eelis.tohkanen@laakkonen.fi010 214 8258
Jussi Mielonen
Hallityönjohtaja
jussi.mielonen@laakkonen.fi010 214 8251
Petri Ilmonen
Työnjohtaja
petri.ilmonen@laakkonen.fi010 214 8259
Isa Wilenius
Työnjohtaja
isa.wilenius@laakkonen.fi010 214 8256
Ville Vikstén
Työnjohtaja
ville.viksten@laakkonen.fi010 214 8260
Roosa Vainio
Työnjohtaja
roosa.vainio@laakkonen.fi010 214 8255
Henrik Tulander
Taksimekaanikko
henrik.tulander@laakkonen.fi010 214 8275
Automyynti
HenkilöEmailPuhelinnumeroLisäinfo
Sinikka Ekholm
Automyyjä
sinikka.ekholm@laakkonen.fi010 214 8213
Kristian Tuunainen
Automyyjä
kristian.tuunainen@laakkonen.fi010 214 8214
Seppo Vehkajärvi
Automyyjä
seppo.vehkajarvi@laakkonen.fi010 214 8209
Niclas Rodolfi
Automyyjä
niclas.rodolfi@laakkonen.fi010 214 8211
Pavel Poliakov
Automyyjä
pavel.poliakov@laakkonen.fi010 214 8207
Janne Jokinen
Automyyjä
janne.jokinen@laakkonen.fi010 214 8217
Juuli Jurvelin
Automyyjä
juuli.jurvelin@laakkonen.fi010 214 8208
Anton Tran
Product Genius
anton.tran@laakkonen.fi010 214 7704
Maarit Niittymäki
Automyyjä
maarit.niittymaki@laakkonen.fi010 214 8206
Tommi Takkinen
Myyntipäällikkö
tommi.takkinen@laakkonen.fi010 214 8012
Jukka Kosola
Yritysmyyjä
jukka.kosola@laakkonen.fi010 214 8010
Frida Lindström
BMW Customer Assistant
frida.lindstrom@laakkonen.fi046 923 2785
Suorahuolto
HenkilöEmailPuhelinnumeroLisäinfo
Juuso Korhonen
Suorahuollon työnjohtaja
juuso.korhonen@laakkonen.fi010 214 8274
Varaosat
HenkilöEmailPuhelinnumeroLisäinfo
Vesa Viinikka
Varaosamyyjä
vesa.viinikka@laakkonen.fi010 214 8295
Heikki Hännikäinen
Varaosamyyjä
heikki.hannikainen@laakkonen.fi010 214 8291
Heidi Kansanen
Varaosamyyjä
heidi.kansanen@laakkonen.fi010 214 8622
Matti Visa
Varaosapäällikkö
matti.visa@laakkonen.fi010 214 8045
Kiia Koskenkorva
Varaosamyyjä
kiia.koskenkorva@laakkonen.fi010 214 8044

Bavaria Laakkonen HELSINKI Mekaanikonkatu 2

Huolto
HenkilöEmailPuhelinnumeroLisäinfo
Lasse Takala
Taksimekaanikko
lasse.takala@laakkonen.fi010 214 8032
Petri Ikonen
Hallityönjohtaja
petri.ikonen@laakkonen.fi
Mikko Aho
Työnjohtaja
mikko.aho@laakkonen.fi
Pasi Karvonen
Työnjohtaja
pasi.karvonen@laakkonen.fi
Samu Vuohelainen
Team leader
samu.vuohelainen@laakkonen.fi
Toni Vesanto
Työnjohtaja
toni.vesanto@laakkonen.fi
Toni Holmberg
Työnjohtaja
toni.holmberg@laakkonen.fi
Tero Laine
Työnjohtaja
tero.laine@laakkonen.fiPoissa 17.01.2022 - 23.01.2022
Ilmari Tenhunen
Huoltoneuvoja
ilmari.tenhunen@laakkonen.fi010 214 8027
Varaosat
HenkilöEmailPuhelinnumeroLisäinfo
Tommi Peteri
Varaosamyyjä
tommi.peteri@laakkonen.fi010 214 8042
Juho Kohtanen
Varaosamyyjä
juho.kohtanen@laakkonen.fi010 214 8047
Heikki Juntunen
Varaosamyyjä
heikki.juntunen@laakkonen.fi010 214 8043
Joel Tehikari
Varaosamyyjä
joel.tehikari@laakkonen.fi010 214 8049
Suorahuolto
HenkilöEmailPuhelinnumeroLisäinfo
Pauli Svensk
Automekaanikko
pauli.svensk@laakkonen.fi010 214 8031
Automyynti
HenkilöEmailPuhelinnumeroLisäinfo
Kaj Wallen
Automyyjä
kaj.wallen@laakkonen.fi010 214 8066
Teemu Männistö
Automyyjä
teemu.mannisto@laakkonen.fi010 214 8063
Marko Tiger
Automyyjä
marko.tiger@laakkonen.fi010 214 8065
Henri Turkkila
Automyyjä
henri.turkkila@laakkonen.fi010 214 8017
Selena Chandi
Diplomatic sales manager
selena.chandi@laakkonen.fi010 214 8071
Niko Tuukkanen
Automyyjä
niko.tuukkanen@laakkonen.fi010 214 8019
Aleksi Laine
Myyntipäällikkö
aleksi.laine@laakkonen.fi010 214 7707
Jerry Ala-Leppilampi
Automyyjä
jerry.ala-leppilampi@laakkonen.fi010 214 8061
Jenni Soikkeli
Product Genius
jenni.soikkeli@laakkonen.fi010 214 8202
Elias Tarkiainen
Automyyjä
elias.tarkiainen@laakkonen.fi010 214 7713
Nadir Luukkonen
Automyyjä
nadir.luukkonen@laakkonen.fi010 214 8015

Bavaria Laakkonen JOENSUU Voimatie 1

Huolto
HenkilöEmailPuhelinnumeroLisäinfo
Juho Ruotsalainen
Työnjohtaja
juho.ruotsalainen@laakkonen.fi010 309 2346
Varaosat
HenkilöEmailPuhelinnumeroLisäinfo
Atso Ikonen
Varaosamyyjä
atso.ikonen@laakkonen.fi010 309 2363
Automyynti
HenkilöEmailPuhelinnumeroLisäinfo
Pasi Keskisalo
Automyyjä
pasi.keskisalo@laakkonen.fi010 309 2307
Lauri Kaarto
Myyntipäällikkö
lauri.kaarto@laakkonen.fi010 309 2311

Bavaria Laakkonen Jumbo VANTAA Vantaanportinkatu 3

Automyynti
HenkilöEmailPuhelinnumeroLisäinfo
Nilu Soleimani
Yritysmyyjä
nilu.soleimani@laakkonen.fi010 214 8064
Ville Aalto
Automyyjä
ville.aalto@laakkonen.fi010 214 7712
Melissa Porrassalmi
Myyntipäällikkö
melissa.porrassalmi@laakkonen.fi010 214 8223Poissa 27.12.2021 - 31.10.2022
Lakhvir Singh
Automyyjä
lakhvir.singh@laakkonen.fi010 214 7703
Anette Talik
Automyyjä
anette.talik@laakkonen.fi010 214 8073
Riina Melart
Product Genius
riina.melart@laakkonen.fi010 214 8203
Laura Kivi
BMW Customer Assistant
laura.kivi@laakkonen.fi010 214 7708
Sebastian Stenius
Automyyjä
sebastian.stenius@laakkonen.fi010 214 7706
Irina Haaramäki
Automyyjä
irina.haaramaki@laakkonen.fi010 214 7715

Bavaria Laakkonen JYVÄSKYLÄ Palokankaantie 20

Automyynti
HenkilöEmailPuhelinnumeroLisäinfo
Antti Liukkonen
Automyyjä
antti.liukkonen@laakkonen.fi010 214 8411
Anssi Polvinen
Automyyjä
anssi.polvinen@laakkonen.fi010 214 8407
Olli Kärnä
Myyntipäällikkö
olli.karna@laakkonen.fi010 214 8412
Vaihtoautot
HenkilöEmailPuhelinnumeroLisäinfo
Pasi Väänänen
Automyyjä
pasi.vaananen@laakkonen.fi010 214 8408
Juha Sihvonen
Automyyjä
juha.sihvonen@laakkonen.fi010 214 8404
Ilkka Kuula
Automyyjä
ilkka.kuula@laakkonen.fi010 214 8413
Juha-Petri Ahonen
Automyyjä
juha-petri.ahonen@laakkonen.fi010 214 8403Poissa 01.01.2022 - 26.01.2022
Anssi Tawast
Myyntipäällikkö
anssi.tawast@laakkonen.fi010 214 8410
Varaosat
HenkilöEmailPuhelinnumeroLisäinfo
Tanja Ek
Varaosamyyjä
tanja.ek@laakkonen.fi010 214 8477
Lauri Pasanen
Varaosamyyjä
lauri.pasanen@laakkonen.fi010 214 8478
Sami Pynnönen
Varaosavastaava
sami.pynnonen@laakkonen.fi010 214 8476
Huolto
HenkilöEmailPuhelinnumeroLisäinfo
Juha-Matti Paukkunen
Työnjohtaja
juha-matti.paukkunen@laakkonen.fi010 214 8434
Jani Nieminen
Työnjohtaja
jani.nieminen@laakkonen.fi010 214 8437
Jani Hytönen
Työnjohtaja
jani.hytonen@laakkonen.fi010 214 8446

Bavaria Laakkonen KOUVOLA Korjalankatu 4

Varaosat
HenkilöEmailPuhelinnumeroLisäinfo
Toivo Lappalainen
Varaosamyyjä
toivo.lappalainen@laakkonen.fi010 217 0534
Teppo Ikävalko
Varaosamyyjä
teppo.ikavalko@laakkonen.fi010 217 0531
Jari Alastalo
Varaosavastaava
jari.alastalo@laakkonen.fi010 217 0530
Automyynti
HenkilöEmailPuhelinnumeroLisäinfo
Maarit Paakkinen
Myyntipäällikkö
maarit.paakkinen@laakkonen.fi010 217 0513
Kari Kuosmanen
Automyyjä
kari.kuosmanen@laakkonen.fi010 217 0514
Huolto
HenkilöEmailPuhelinnumeroLisäinfo
Mariia Ahonen
Työnjohtaja
mariia.ahonen@laakkonen.fi010 217 0521
Mikko Selkee
Korjaamopäällikkö
mikko.selkee@laakkonen.fi010 217 0525
Kaisa Nykänen
Työnjohtaja
kaisa.nykanen@laakkonen.fi010 217 0532

Bavaria Laakkonen KUOPIO Kallantie 10

Varaosat
HenkilöEmailPuhelinnumeroLisäinfo
Petri Häkkinen
Varaosamyyjä
petri.hakkinen@laakkonen.fi010 309 6221
Suvi Laakkonen
Varaosamyyjä
suvi.laakkonen@laakkonen.fi010 309 6106Poissa 17.01.2022 - 22.01.2022
Jari Aumanen
Varaosavastaava
jari.aumanen@laakkonen.fi010 309 6225
Huolto
HenkilöEmailPuhelinnumeroLisäinfo
Toni Kinnunen
Työnjohtaja
toni.kinnunen@laakkonen.fi010 309 6110
Hannu Kapulainen
Työnjohtaja
hannu.kapulainen@laakkonen.fi010 309 6118
Automyynti
HenkilöEmailPuhelinnumeroLisäinfo
Marko Kantanen
Myyntipäällikkö
marko.kantanen@laakkonen.fi010 309 6205
Seppo Toroi
Automyyjä
seppo.toroi@laakkonen.fi010 309 6147

Bavaria Laakkonen LAHTI Aukeankatu 1

Automyynti
HenkilöEmailPuhelinnumeroLisäinfo
Kari Erola
Automyyjä
kari.erola@laakkonen.fi010 214 7408
Tuomo Marttinen
Automyyjä
tuomo.marttinen@laakkonen.fi010 214 7409
Juha Viljanen
Automyyjä
juha.viljanen@laakkonen.fi010 214 7407
Tero Lehtinen
Aluemyyntipäällikkö
tero.lehtinen@laakkonen.fi010 214 7420
Huolto
HenkilöEmailPuhelinnumeroLisäinfo
Lassi Huuskola
Huoltovastaava
lassi.huuskola@laakkonen.fi010 214 7475
Matti Laaksonen
Työnjohtaja
matti.laaksonen@laakkonen.fi010 214 7477
Varaosat
HenkilöEmailPuhelinnumeroLisäinfo
Minna Malkki-Skogster
Varaosamyyjä
minna.malkki-skogster@laakkonen.fi010 214 7486Poissa 03.01.2022 - 30.01.2022
Heikki Pitkänen
Varaosamyyjä / tukkumyynti
heikki.pitkanen@laakkonen.fi
Vaihtoautot
HenkilöEmailPuhelinnumeroLisäinfo
Tuomo Marttinen
Automyyjä
tuomo.marttinen@laakkonen.fi010 214 7409
Kari Erola
Automyyjä
kari.erola@laakkonen.fi010 214 7408
Matti Lohisalo
Automyyjä
matti.lohisalo@laakkonen.fi010 214 7423
Jari Uusiportimo
Automyyjä
jari.uusiportimo@laakkonen.fi010 214 7424Poissa 19.01.2022 - 28.01.2022
Marko Lahokoski
Myyntipäällikkö
marko.lahokoski@laakkonen.fi010 214 7415
Aki Salminen
Automyyjä
aki.salminen@laakkonen.fi010 214 7425

Bavaria Laakkonen LAPPEENRANTA Katsastajankatu 4

Varaosat
HenkilöEmailPuhelinnumeroLisäinfo
Denis Nilov
Varaosavastaava
denis.nilov@laakkonen.fi010 214 8536Poissa 17.01.2022 - 22.01.2022
Aleks Nilov
Varaosamyyjä
aleks.nilov@laakkonen.fi010 214 8520
Automyynti
HenkilöEmailPuhelinnumeroLisäinfo
Janne Huttunen
Myyntipäällikkö
janne.huttunen@laakkonen.fi010 214 8501
Petri Turunen
Automyyjä
petri.turunen@laakkonen.fi010 214 8502
Huolto
HenkilöEmailPuhelinnumeroLisäinfo
Mikko Pylkkö
Työnjohtaja
mikko.pylkko@laakkonen.fi010 214 8533
Mikko Selkee
Korjaamopäällikkö
mikko.selkee@laakkonen.fi010 217 0525

Etkö löytänyt ketä etsit? Koko laakkosen konsernin henkilöstö löytyy laakkonen.fi -sivustolla

Katso kaikki Laakkonen-yhteystiedot