Bavaria Laakkonen Espoo

Luomannotko 7, 02200 Espoo

Aukioloajat ja yhteystiedot
Automyynti uudet autot
Aukioloajat
ma-pe09:00 - 18:00
la10:00 - 15:00
suSuljettu
Puhelinnumero
010 214 8210
Yhteyshenkilöt
Sinikka Ekholm Automyyjä FIN, ENG, SWE
Puhelin010 214 8213
Matkapuhelin050 522 1390
sinikka.ekholm@laakkonen.fi
Kristian Tuunainen Automyyjä FIN, ENG
Puhelin010 214 8214
Matkapuhelin050 414 3993
kristian.tuunainen@laakkonen.fi

Poissa 05.07.2021 - 31.07.2021

Seppo Vehkajärvi Automyyjä FIN, ENG
Puhelin010 214 8209
Matkapuhelin050 415 2553
seppo.vehkajarvi@laakkonen.fi
Niclas Rodolfi Automyyjä FIN
Puhelin010 214 8211
Matkapuhelin050 509 0142
niclas.rodolfi@laakkonen.fi

Poissa 17.07.2021 - 14.08.2021

Pavel Poliakov Automyyjä FIN, ENG, RUS
Puhelin010 214 8207
Matkapuhelin050 501 2586
pavel.poliakov@laakkonen.fi
Janne Jokinen Automyyjä FIN, ENG
Puhelin010 214 8217
Matkapuhelin050 468 0404
janne.jokinen@laakkonen.fi

Poissa 17.07.2021 - 07.08.2021

Juuli Jurvelin Automyyjä FIN, ENG
Puhelin010 214 8208
Matkapuhelin050 470 0585
juuli.jurvelin@laakkonen.fi
Anton Tran Product Genius FIN
Puhelin010 214 7704
Matkapuhelin046 921 5485
anton.tran@laakkonen.fi
Maarit Niittymäki Automyyjä FIN, ENG
Puhelin010 214 8206
Matkapuhelin050 388 9826
maarit.niittymaki@laakkonen.fi

Poissa 10.07.2021 - 07.08.2021

Tommi Takkinen Myyntipäällikkö FIN
Puhelin010 214 8012
Matkapuhelin050 572 1378
tommi.takkinen@laakkonen.fi

Poissa 19.07.2021 - 15.08.2021

Jukka Kosola Yritysmyyjä FIN
Puhelin010 214 8010
Matkapuhelin050 329 1589
jukka.kosola@laakkonen.fi

Poissa 10.07.2021 - 07.08.2021

Automyynti vaihtoauto
Aukioloajat
ma-pe09:00 - 18:00
la10:00 - 15:00
suSuljettu
Puhelinnumero
010 214 8240
Yhteyshenkilöt
Tuomo Saario Automyyjä FIN
Puhelin010 214 8244
Matkapuhelin050 502 8030
tuomo.saario@laakkonen.fi
Mika Eriksson Automyyjä FIN, ENG
Puhelin010 214 8241
Matkapuhelin040 701 0949
mika.eriksson@laakkonen.fi
Tomi Petäjäniemi Automyyjä FIN, ENG
Puhelin010 214 8242
Matkapuhelin050 406 3207
tomi.petajaniemi@laakkonen.fi
Julia Koivu Automyyjä FIN, ENG
Puhelin010 214 8245
Matkapuhelin050 531 8581
julia.koivu@laakkonen.fi

Poissa 10.07.2021 - 07.08.2021

Julius Hjelt Vaihtoautopäällikkö FIN, RUS
Puhelin010 214 8243
Matkapuhelin050 513 9554
julius.hjelt@laakkonen.fi
Hallinto
Yhteyshenkilöt
Ville Rosendahl Huoltopäällikkö FIN, ENG
Puhelin010 214 8254
ville.rosendahl@laakkonen.fi
Jonathan Koskenlaine Autotalonjohtaja FIN
Puhelin010 214 7711
Matkapuhelin050 576 1163
jonathan.koskenlaine@laakkonen.fi
Huolto
Aukioloajat
ma-pe07:00 - 18:00
laSuljettu
suSuljettu
Puhelinnumero
010 214 9000
Yhteyshenkilöt
Asta Tertsunen Team leader FIN
Puhelin010 214 8253
asta.tertsunen@laakkonen.fi
Eelis Tohkanen Työnjohtaja FIN
Puhelin010 214 8258
eelis.tohkanen@laakkonen.fi
Jussi Mielonen Hallityönjohtaja FIN, ENG
Puhelin010 214 8251
jussi.mielonen@laakkonen.fi

Poissa 19.07.2021 - 15.08.2021

Petri Ilmonen Työnjohtaja FIN
Puhelin010 214 8259
petri.ilmonen@laakkonen.fi
Isa Wilenius Työnjohtaja FIN, ENG
Puhelin010 214 8256
isa.wilenius@laakkonen.fi
Ville Vikstén Työnjohtaja FIN, ENG
Puhelin010 214 8260
ville.viksten@laakkonen.fi
Roosa Vainio Työnjohtaja FIN, ENG, FIN
Puhelin010 214 8255
roosa.vainio@laakkonen.fi
Suorahuolto
Aukioloajat
ma-pe07:30 - 15:30
laSuljettu
suSuljettu
Puhelinnumero
010 214 8270
Yhteyshenkilöt
Juuso Korhonen Suorahuollon työnjohtaja FIN, ENG, SWE
Puhelin010 214 8274
juuso.korhonen@laakkonen.fi
Vahinkotarkastus

Korivaurioiden tarkastukset ja korjaukset on keskitetty Espoon keskukseen (Muuralaan) osoitteeseen Lautamiehentie 3.

Ajan voit varata etukäteen tästä >>

Vaihde
Puhelinnumero
010 214 8200
Varaosat
Aukioloajat
ma-pe07:30 - 18:00
laSuljettu
suSuljettu
Puhelinnumero
010 214 8290
Yhteyshenkilöt
Vesa Viinikka Varaosamyyjä FIN
Puhelin010 214 8295
vesa.viinikka@laakkonen.fi

Poissa 12.07.2021 - 01.08.2021

Heidi Kansanen Varaosamyyjä FIN
Puhelin010 214 8622
heidi.kansanen@laakkonen.fi
Matti Visa Varaosapäällikkö FIN, ENG
Puhelin010 214 8045
matti.visa@laakkonen.fi

Poissa 26.07.2021 - 08.08.2021

Kiia Koskenkorva Varaosamyyjä FIN, ENG, FIN
Puhelin010 214 8044
kiia.koskenkorva@laakkonen.fi
Mats Lindqvist Varaosamyyjä FIN
Puhelin010 214 8294
mats.lindqvist@laakkonen.fi