Bavaria Laakkonen HELSINKI

Mekaanikonkatu 2, 00880 Helsinki

Aukioloajat ja yhteystiedot
Automyynti uudet autot
Aukioloajat
ma-pe09:00 - 18:00
la10:00 - 15:00
suSuljettu
Puhelinnumero
010 214 8060
Yhteyshenkilöt
Kaj Wallen Automyyjä FIN, ENG
Puhelin010 214 8066
Matkapuhelin050 040 8508
kaj.wallen@laakkonen.fi

Poissa 12.10.2021 - 21.10.2021

Teemu Männistö Automyyjä FIN
Puhelin010 214 8063
Matkapuhelin050 550 2716
teemu.mannisto@laakkonen.fi
Marko Tiger Automyyjä FIN, ENG
Puhelin010 214 8065
Matkapuhelin050 593 2911
marko.tiger@laakkonen.fi
Henri Turkkila Automyyjä FIN
Puhelin010 214 8017
Matkapuhelin050 592 7231
henri.turkkila@laakkonen.fi
Selena Chandi Diplomatic sales manager FIN, ENG
Puhelin010 214 8071
Matkapuhelin050 413 6292
selena.chandi@laakkonen.fi
Niko Tuukkanen Automyyjä FIN
Puhelin010 214 8019
Matkapuhelin050 470 2483
niko.tuukkanen@laakkonen.fi
Aleksi Laine Myyntipäällikkö FIN
Puhelin010 214 7707
Matkapuhelin050 470 2768
aleksi.laine@laakkonen.fi
Jerry Ala-Leppilampi Automyyjä FIN, ENG
Puhelin010 214 8061
Matkapuhelin050 337 4158
jerry.ala-leppilampi@laakkonen.fi
Jenny And Automyyjä FIN
Puhelin010 214 8044
Matkapuhelin046 920 7287
jenny.and@laakkonen.fi
Jenni Soikkeli Product Genius FIN
Puhelin010 214 8202
jenni.soikkeli@laakkonen.fi
Anna Grönmark Automyyjä FIN
Puhelin010 214 8003
Matkapuhelin050 441 5797
anna.gronmark@laakkonen.fi
Automyynti vaihtoauto
Aukioloajat
ma-pe09:00 - 18:00
la10:00 - 15:00
suSuljettu
Puhelinnumero
010 214 8050
Yhteyshenkilöt
Ari Haarakangas Vaihtoautopäällikkö FIN, ENG
Puhelin010 214 8005
Matkapuhelin050 060 1617
ari.haarakangas@laakkonen.fi
Lari Porenne Automyyjä FIN, ENG
Puhelin010 214 8054
Matkapuhelin050 522 1381
lari.porenne@laakkonen.fi
Jari Kauppi Vaihtoautomyyjä FIN, ENG, SWE
Puhelin010 214 8055
Matkapuhelin040 066 5231
jari.kauppi@laakkonen.fi
Tommi Hokkanen Automyyjä FIN, ENG
Puhelin010 214 8053
Matkapuhelin050 536 9153
tommi .hokkanen@laakkonen.fi
Tuomas Anttila Automyyjä FIN
Puhelin010 214 8301
Matkapuhelin050 443 0363
tuomas.anttila@laakkonen.fi
Huolto
Aukioloajat
ma-pe07:30 - 17:00
laSuljettu
suSuljettu
Puhelinnumero
010 214 9001
Yhteyshenkilöt
Lasse Takala Taksimekaanikko FIN
Puhelin010 214 8032
lasse.takala@laakkonen.fi
Petri Ikonen Hallityönjohtaja FIN
Puhelin010 214 8021
petri.ikonen@laakkonen.fi
Mikko Aho Työnjohtaja FIN, ENG
Puhelin010 214 8028
mikko.aho@laakkonen.fi
Pasi Karvonen Työnjohtaja FIN, ENG
Puhelin010 214 8046
pasi.karvonen@laakkonen.fi
Samu Vuohelainen Team leader FIN, ENG
Puhelin010 214 8036
samu.vuohelainen@laakkonen.fi

Poissa 13.10.2021 - 17.10.2021

Toni Vesanto Työnjohtaja FIN, ENG
Puhelin010 214 8257
toni.vesanto@laakkonen.fi
Toni Holmberg Työnjohtaja FIN, ENG
Puhelin010 214 8051
toni.holmberg@laakkonen.fi
Tero Laine Työnjohtaja FIN, ENG
Puhelin010 214 8024
tero.laine@laakkonen.fi
Niklas Ståhlström Työnjohtaja FIN, ENG, SWE, FIN
Puhelin010 214 8027
niklas.stahlstrom@laakkonen.fi
Suorahuolto
Aukioloajat
ma-pe07:30 - 15:30
laSuljettu
suSuljettu
Puhelinnumero
010 214 8030
Yhteyshenkilöt
Pauli Svensk Automekaanikko FIN
Puhelin010 214 8031
pauli.svensk@laakkonen.fi
Vaihde
Puhelinnumero
010 214 8000
Varaosat
Aukioloajat
ma-pe08:00 - 17:00
la 10:00 - 15:00
suSuljettu
Puhelinnumero
010 214 8040
Yhteyshenkilöt
Tommi Peteri Varaosamyyjä FIN
Puhelin010 214 8042
tommi.peteri@laakkonen.fi

Poissa 12.10.2021 - 19.10.2021

Juho Kohtanen Varaosamyyjä FIN, ENG
Puhelin010 214 8047
juho.kohtanen@laakkonen.fi
Heikki Juntunen Varaosamyyjä FIN, ENG, FIN
Puhelin010 214 8043
heikki.juntunen@laakkonen.fi
Janne Pitkänen Varaosavastaava FIN, ENG, FIN
Puhelin010 214 8041
janne.pitkanen@laakkonen.fi
Joel Tehikari Varaosamyyjä FIN
Puhelin010 214 8049
joel.tehikari@laakkonen.fi
Vauriokorjaus
Aukioloajat
ma-pe7:30 - 17:00
Puhelinnumero
010 214 8150

Vauriokorjaus palvelee osoitteessa Mekaanikonkatu 12 arkisin klo 7.30-17. Tervetuloa!

Katso Mekaanikonkatu 12 vauriokorjauksen tiedot tästä


Sähköposti

vahinkotarkastus@laakkonen.fi