Bavaria Laakkonen Joensuu

Voimatie 1, 80100 Joensuu

Aukioloajat ja yhteystiedot
Automyynti uudet autot
Aukioloajat
ma-pe09:00 - 17:00
la10:00 - 15:00
suSuljettu
Puhelinnumero
010 309 2337
Yhteyshenkilöt
Lauri Kaarto Myyntipäällikkö FIN
Puhelin010 309 2311
Matkapuhelin050 415 2526
lauri.kaarto@laakkonen.fi
Automyynti vaihtoauto
Aukioloajat
ma-pe09:00 - 17:00
la10:00 - 15:00
suSuljettu
Yhteyshenkilöt
Jari Pelkonen Automyyjä FIN
Puhelin010 309 2305
Matkapuhelin050 528 6980
jari.pelkonen@laakkonen.fi

Poissa 26.07.2021 - 15.08.2021

Kimmo Kähkönen Automyyjä FIN
Puhelin010 309 2320
Matkapuhelin050 300 4758
kimmo.kahkonen@laakkonen.fi

Poissa 19.07.2021 - 31.07.2021

Heikki Keronen Myyntipäällikkö FIN, ENG
Puhelin010 309 2318
Matkapuhelin050 534 3093
heikki.keronen@laakkonen.fi
Markus Laine Automyyjä FIN
Puhelin050 363 0230
Matkapuhelin050 363 0230
markus.laine@laakkonen.fi
Eero Rytkönen Automyyjä FIN, ENG
Puhelin010 309 2326
Matkapuhelin050 341 0651
eero.rytkonen@laakkonen.fi
Mika Puisto Automyyjä FIN
Puhelin010 309 2324
Matkapuhelin050 511 8537
mika.puisto@laakkonen.fi
Hallinto
Aukioloajat
ma-pe -
Yhteyshenkilöt
Kalle Tervonen Korjaamopäällikkö FIN
Puhelin010 309 2347
kalle.tervonen@laakkonen.fi

Poissa 05.07.2021 - 31.07.2021

Joona Laakkonen Autotalonjohtaja FIN
joona.laakkonen@laakkonen.fi
Huolto
Aukioloajat
ma-pe07:30 - 17:00
Puhelinnumero
010 214 9114
Yhteyshenkilöt
Juho Ruotsalainen Työnjohtaja FIN
Puhelin010 309 2346
juho.ruotsalainen@laakkonen.fi
Varaosat
Aukioloajat
ma-pe07:30 - 17:00
Puhelinnumero
010 214 9136
Yhteyshenkilöt
Atso Ikonen Varaosamyyjä FIN
Puhelin010 309 2363
atso.ikonen@laakkonen.fi