Liikkeemme ovat suljettuina to 13.5.2021. Poikkeuksena Jumbon liikkeemme, joka palvelee klo 12-17. Aurinkoista Helatorstaita!

Bavaria Laakkonen Jyväskylä

Palokankaantie 20, 40320 Jyvaskyla

Aukioloajat ja yhteystiedot
Automyynti uudet autot
Aukioloajat
ma-pe09:00 - 17:00
la10:00 - 15:00
suSuljettu
Puhelinnumero
010 214 8484
Yhteyshenkilöt
Olli Kärnä Automyyjä FIN
Puhelin010 214 8412
Matkapuhelin050 576 0376
olli.karna@laakkonen.fi
Antti Liukkonen Automyyjä FIN
Puhelin010 214 8411
Matkapuhelin050 345 5256
antti.liukkonen@laakkonen.fi
Anssi Polvinen Automyyjä FIN
Puhelin010 214 8407
Matkapuhelin050 345 9719
anssi.polvinen@laakkonen.fi
Ari Nyyssönen Yritysmyyjä FIN, ENG
Puhelin010 214 8405
Matkapuhelin358 406 805161
ari.nyyssonen@laakkonen.fi
Automyynti vaihtoauto
Aukioloajat
ma-pe09:00 - 17:00
la10:00 - 15:00
suSuljettu
Puhelinnumero
010 214 8484
Yhteyshenkilöt
Pasi Väänänen Automyyjä FIN
Puhelin010 214 8408
Matkapuhelin050 342 4460
pasi.vaananen@laakkonen.fi
Antti Liukkonen Automyyjä FIN
Puhelin010 214 8411
Matkapuhelin050 345 5256
antti.liukkonen@laakkonen.fi
Anssi Polvinen Automyyjä FIN
Puhelin010 214 8407
Matkapuhelin050 345 9719
anssi.polvinen@laakkonen.fi
Olli Kärnä Automyyjä FIN
Puhelin010 214 8412
Matkapuhelin050 576 0376
olli.karna@laakkonen.fi
Juha Sihvonen Automyyjä FIN, ENG
Puhelin010 214 8404
Matkapuhelin050 064 4645
juha.sihvonen@laakkonen.fi
Ilkka Kuula Automyyjä FIN, ENG
Puhelin010 214 8413
Matkapuhelin050 559 7614
ilkka.kuula@laakkonen.fi
Juha-Petri Ahonen Automyyjä FIN, ENG
Puhelin010 214 8403
Matkapuhelin050 593 9580
juha-petri.ahonen@laakkonen.fi
Anssi Tawast Myyntipäällikkö FIN
Puhelin010 214 8410
Matkapuhelin050 341 5000
anssi.tawast@laakkonen.fi
Hallinto
Aukioloajat
ma-pe -
Yhteyshenkilöt
Harri Pasanen Autotalonjohtaja FIN
Puhelin010 214 8430
harri.pasanen@laakkonen.fi
Marko Yli-Kankahila Korjaamopäällikkö FIN
Puhelin010 214 8435
marko.yli-kankahila@laakkonen.fi
Huolto
Aukioloajat
ma-pe07:30 - 17:00
Puhelinnumero
010 214 9002
Yhteyshenkilöt
Juha-Matti Paukkunen Työnjohtaja FIN, ENG
Puhelin010 214 8434
juha-matti.paukkunen@laakkonen.fi
Jani Nieminen Työnjohtaja FIN
Puhelin010 214 8437
jani.nieminen@laakkonen.fi
Jani Hytönen Työnjohtaja FIN
Puhelin010 214 8446
jani.hytonen@laakkonen.fi
Korikorjaamo
Aukioloajat
ma-pe07:30 - 17:00
Puhelinnumero
010 214 9405
Varaosat
Aukioloajat
ma-pe07:30 - 16:00
laSuljettu
Puhelinnumero
010 214 9043
Yhteyshenkilöt
Tanja Ek Varaosamyyjä FIN
Puhelin010 214 8477
tanja.ek@laakkonen.fi
Lauri Pasanen Varaosamyyjä FIN
Puhelin010 214 8478
lauri.pasanen@laakkonen.fi
Sami Pynnönen Varaosavastaava FIN
Puhelin010 214 8476
sami.pynnonen@laakkonen.fi