Bavaria Laakkonen Jyväskylä

Palokankaantie 20, 40320 Jyvaskyla

Aukioloajat ja yhteystiedot
Automyynti uudet autot
Aukioloajat
ma-pe09:00 - 17:00
la10:00 - 15:00
suSuljettu
Puhelinnumero
010 214 8484
Yhteyshenkilöt
Antti Liukkonen Automyyjä FIN
Puhelin010 214 8411
Matkapuhelin050 345 5256
antti.liukkonen@laakkonen.fi
Anssi Polvinen Automyyjä FIN
Puhelin010 214 8407
Matkapuhelin050 345 9719
anssi.polvinen@laakkonen.fi
Automyynti vaihtoauto
Aukioloajat
ma-pe09:00 - 17:00
la10:00 - 15:00
suSuljettu
Hallinto
Aukioloajat
ma-pe -
Yhteyshenkilöt
Marjo Björkbacka Yritysmyyntipäällikkö FIN
Matkapuhelin050 307 8240
marjo.bjorkbacka@laakkonen.fi
Riikka Lindström Äitiyslomalla FIN
Puhelin010 214 7503
Matkapuhelin050 352 2415
Tiina Högström Markkinointipäällikkö FIN
Puhelin010 214 7508
Matkapuhelin050 307 3283
tiina.hogstrom@laakkonen.fi
Tommi Salonen Ostopäällikkö FIN
Puhelin010 309 2302
Matkapuhelin050 522 1307
tommi.salonen@laakkonen.fi
Harri Pasanen Autotalonjohtaja FIN
Puhelin010 214 8430
Matkapuhelin050 502 8111
harri.pasanen@laakkonen.fi
Huolto
Aukioloajat
ma-pe07:30 - 17:00
Puhelinnumero
010 214 9002
Yhteyshenkilöt
Tero Rissanen Työnjohtaja FIN
Puhelin010 214 8431
tero.rissanen@laakkonen.fi
Jani Nieminen Työnjohtaja FIN
Puhelin010 214 8437
jani.nieminen@laakkonen.fi
Jani Hytönen Työnjohtaja FIN
Puhelin010 214 8446
jani.hytonen@laakkonen.fi
Marko Yli-Kankahila Korjaamopäällikkö FIN
Puhelin010 214 8435
marko.yli-kankahila@laakkonen.fi
Korikorjaamo
Aukioloajat
ma-pe07:30 - 17:00
Puhelinnumero
010 214 9405
Varaosat
Aukioloajat
ma-pe07:30 - 17:00
laSuljettu
Puhelinnumero
010 214 9043
Yhteyshenkilöt
Tanja Ek Varaosamyyjä FIN
Puhelin010 214 8477
tanja.ek@laakkonen.fi
Lauri Pasanen Varaosamyyjä FIN
Puhelin010 214 8478
lauri.pasanen@laakkonen.fi
Sami Pynnönen Varaosavastaava FIN
Puhelin010 214 8476
sami.pynnonen@laakkonen.fi