Bavaria Laakkonen KOUVOLA

Korjalankatu 4, 45130 Kouvola

Aukioloajat ja yhteystiedot
Automyynti uudet autot
Aukioloajat
ma-pe09:00 - 17:00
la10:00 - 15:00
suSuljettu
Puhelinnumero
010 214 9560
Yhteyshenkilöt
Maarit Paakkinen Myyntipäällikkö FIN, ENG
Puhelin010 217 0513
Matkapuhelin050 592 6107
maarit.paakkinen@laakkonen.fi
Kari Kuosmanen Automyyjä FIN
Puhelin010 217 0514
Matkapuhelin050 528 9032
kari.kuosmanen@laakkonen.fi
Huolto
Aukioloajat
ma-pe07:30 - 17:00
Puhelinnumero
010 214 9556
Yhteyshenkilöt
Toivo Lappalainen Työnjohtaja FIN, ENG
Puhelin010 217 0532
toivo.lappalainen@laakkonen.fi
Mariia Ahonen Työnjohtaja FIN
Puhelin010 217 0521
mariia.ahonen@laakkonen.fi

Poissa 11.10.2021 - 25.10.2021

Sähköposti

BMWhuolto.kouvolavl@laakkonen.fi

Varaosat
Aukioloajat
ma-pe08:00 - 17:00
Puhelinnumero
010 214 9558
Yhteyshenkilöt
Teppo Ikävalko Varaosamyyjä FIN
Puhelin010 217 0531
teppo.ikavalko@laakkonen.fi
Jari Alastalo Varaosavastaava FIN, ENG
Puhelin010 217 0530
jari.alastalo@laakkonen.fi
Vera Suonio Varaosamyyjä FIN
Puhelin010 217 0534
vera.suonio@laakkonen.fi

Sähköposti

BMWvaraosat.kouvola@laakkonen.fi