Bavaria Laakkonen Kouvola

Korjalankatu 4, 45130 Kouvola

Aukioloajat ja yhteystiedot
Automyynti uudet autot
Aukioloajat
ma-pe09:00 - 17:00
laSuljettu
suSuljettu
Puhelinnumero
010 214 9560
Yhteyshenkilöt
Maarit Paakkinen Myyntipäällikkö FIN, ENG
Puhelin010 217 0513
Matkapuhelin050 592 6107
maarit.paakkinen@laakkonen.fi

Poissa 19.07.2021 - 08.08.2021

Kari Kuosmanen Automyyjä FIN
Puhelin010 217 0514
Matkapuhelin050 528 9032
kari.kuosmanen@laakkonen.fi
Automyynti vaihtoauto
Yhteyshenkilöt
Maarit Paakkinen Myyntipäällikkö FIN, ENG
Puhelin010 217 0513
Matkapuhelin050 592 6107
maarit.paakkinen@laakkonen.fi

Poissa 19.07.2021 - 08.08.2021

Kari Kuosmanen Automyyjä FIN
Puhelin010 217 0514
Matkapuhelin050 528 9032
kari.kuosmanen@laakkonen.fi
Hallinto
Yhteyshenkilöt
Kirsi Pakkanen Myyntisihteeri FIN
Puhelin010 217 0515
kirsi.pakkanen@laakkonen.fi

Poissa 12.07.2021 - 01.08.2021

Ari Hallikas Autotalonjohtaja FIN, ENG
Puhelin010 214 8503
Matkapuhelin040 090 6185
ari.hallikas@laakkonen.fi

Poissa 26.07.2021 - 15.08.2021

Mark Lääti Korjaamopäällikkö FIN
Puhelin010 214 8530
mark.laati@laakkonen.fi

Poissa 26.07.2021 - 31.07.2021

Huolto
Aukioloajat
ma-pe08:00 - 16:30
Puhelinnumero
010 214 9556
Yhteyshenkilöt
Toivo Lappalainen Työnjohtaja FIN, ENG
Puhelin010 217 0532
toivo.lappalainen@laakkonen.fi
Mariia Ahonen Työnjohtaja FIN
Puhelin010 217 0521
mariia.ahonen@laakkonen.fi

Poissa 19.07.2021 - 15.08.2021

Sähköposti

BMWhuolto.kouvolavl@laakkonen.fi

Varaosat
Aukioloajat
ma-pe09:00 - 16:30
Puhelinnumero
010 214 9558
Yhteyshenkilöt
Teppo Ikävalko Varaosamyyjä FIN
Puhelin010 217 0531
teppo.ikavalko@laakkonen.fi
Jari Alastalo Varaosavastaava FIN, ENG
Puhelin010 217 0530
jari.alastalo@laakkonen.fi
Vera Suonio Varaosamyyjä FIN
Puhelin010 217 0534
vera.suonio@laakkonen.fi

Sähköposti

BMWvaraosat.kouvola@laakkonen.fi