Bavaria Laakkonen Kouvola

Korjalankatu 4, 45130 Kouvola

Aukioloajat ja yhteystiedot
Automyynti uudet autot
Aukioloajat
ma-pe09:00 - 17:00
la10:00 - 15:00
suSuljettu
Puhelinnumero
010 214 9560
Yhteyshenkilöt
Marjo Björkbacka Yritysmyyntipäällikkö FIN
Matkapuhelin050 307 8240
marjo.bjorkbacka@laakkonen.fi
Maarit Paakkinen Myyntipäällikkö FIN, ENG
Puhelin010 217 0513
Matkapuhelin050 592 6107
maarit.paakkinen@laakkonen.fi
Kari Kuosmanen Automyyjä FIN
Puhelin010 217 0514
Matkapuhelin050 528 9032
kari.kuosmanen@laakkonen.fi
Hallinto
Yhteyshenkilöt
Kirsi Pakkanen Myyntisihteeri FIN
Puhelin010 217 0515
kirsi.pakkanen@laakkonen.fi
Riikka Lindström Äitiyslomalla FIN
Puhelin010 214 7503
Matkapuhelin050 352 2415
Tiina Högström Markkinointipäällikkö FIN
Puhelin010 214 7508
Matkapuhelin050 307 3283
tiina.hogstrom@laakkonen.fi
Ari Hallikas Autotalonjohtaja FIN
Puhelin010 214 8503
Matkapuhelin040 090 6185
ari.hallikas@laakkonen.fi
Huolto
Aukioloajat
ma-pe07:30 - 17:00
Puhelinnumero
010 214 9556
Yhteyshenkilöt
Teppo Ikävalko Työnjohtaja FIN, ENG
Puhelin010 2170 531
Matkapuhelin050 3808 757
teppo.ikavalko@laakkonen.fi
Toivo Lappalainen Työnjohtaja FIN
Puhelin010 217 0532
toivo.lappalainen@laakkonen.fi
Mark Lääti Korjaamopäällikkö FIN
Puhelin010 214 8530
mark.laati@laakkonen.fi

Sähköposti

huolto.kouvola@laakkonen.fi

BMWhuolto.kouvolavl@laakkonen.fi

Varaosat
Aukioloajat
ma-pe07:30 - 17:00
Puhelinnumero
010 214 9558
Yhteyshenkilöt
Teppo Ikävalko Varaosamyyjä FIN
Puhelin010 217 0531
Matkapuhelin050 380 8757
teppo.ikavalko@laakkonen.fi

Sähköposti

varaosat.kouvola@laakkonen.fi

BMWvaraosat.kouvola@laakkonen.fi