Liikkeemme ovat suljettuina maanantaina 6.12. Hyvää itsenäisyyspäivää!

Bavaria Laakkonen KUOPIO

Kallantie 10, 70400 Kuopio

Aukioloajat ja yhteystiedot
Automyynti uudet autot
Aukioloajat
ma-pe09:00 - 17:00
la10:00 - 15:00
suSuljettu
Puhelinnumero
010 309 6190
Yhteyshenkilöt
Marko Kantanen Myyntipäällikkö FIN
Puhelin010 309 6205
Matkapuhelin050 055 5058
marko.kantanen@laakkonen.fi
Seppo Toroi Automyyjä FIN
Puhelin010 309 6147
Matkapuhelin050 515 0043
seppo.toroi@laakkonen.fi
Huolto
Aukioloajat
ma-pe07:30 - 17:00
Puhelinnumero
010 214 9157
Yhteyshenkilöt
Toni Kinnunen Työnjohtaja FIN
Puhelin010 309 6110
toni.kinnunen@laakkonen.fi
Hannu Kapulainen Työnjohtaja FIN
Puhelin010 309 6118
hannu.kapulainen@laakkonen.fi
Varaosat
Aukioloajat
ma-pe07:30 - 17:00
laSuljettu
Puhelinnumero
010 309 6140
Yhteyshenkilöt
Petri Häkkinen Varaosamyyjä FIN
Puhelin010 309 6221
petri.hakkinen@laakkonen.fi
Suvi Laakkonen Varaosamyyjä FIN
Puhelin010 309 6106
suvi.laakkonen@laakkonen.fi
Jari Aumanen Varaosavastaava FIN
Puhelin010 309 6225
jari.aumanen@laakkonen.fi