Bavaria Laakkonen Kuopio

Kallantie 10, 70400 Kuopio

Aukioloajat ja yhteystiedot
Automyynti uudet autot
Aukioloajat
ma-pe09:00 - 17:00
la10:00 - 15:00
suSuljettu
Puhelinnumero
010 309 6190
Yhteyshenkilöt
Marko Kantanen Myyntipäällikkö FIN
Puhelin010 309 6205
Matkapuhelin050 055 5058
marko.kantanen@laakkonen.fi
Seppo Toroi Automyyjä FIN
Puhelin010 309 6147
Matkapuhelin050 515 0043
seppo.toroi@laakkonen.fi

Poissa 19.07.2021 - 31.07.2021

Automyynti vaihtoauto
Aukioloajat
ma-pe09:00 - 17:00
la10:00 - 15:00
suSuljettu
Yhteyshenkilöt
Jesse Pitkänen Automyyjä FIN
Puhelin010 309 6148
Matkapuhelin050 357 2158
jesse.pitkanen@laakkonen.fi
Marko Kantanen Myyntipäällikkö FIN
Puhelin010 309 6205
Matkapuhelin050 055 5058
marko.kantanen@laakkonen.fi
Tapani Roivainen Myyntipäällikkö FIN
Puhelin010 309 6241
Matkapuhelin050 502 8035
tapani.roivainen@laakkonen.fi

Poissa 19.07.2021 - 07.08.2021

Jarkko Puustinen Automyyjä FIN, ENG
Puhelin010 309 6152
Matkapuhelin050 370 7439
jarkko.puustinen@laakkonen.fi
Hallinto
Aukioloajat
ma-pe -
Yhteyshenkilöt
Heikki Eskelinen Korjaamopäällikkö FIN
Puhelin010 309 6216
heikki.eskelinen@laakkonen.fi
Joona Laakkonen Autotalonjohtaja FIN
joona.laakkonen@laakkonen.fi
Huolto
Aukioloajat
ma-pe08:00 - 16:00
Puhelinnumero
010 214 9157
Yhteyshenkilöt
Toni Kinnunen Työnjohtaja FIN
Puhelin010 309 6110
toni.kinnunen@laakkonen.fi
Hannu Kapulainen Työnjohtaja FIN
Puhelin010 309 6118
hannu.kapulainen@laakkonen.fi
Varaosat
Aukioloajat
ma-pe08:00 - 16:00
laSuljettu
Puhelinnumero
010 309 6140
Yhteyshenkilöt
Petri Häkkinen Varaosamyyjä FIN
Puhelin010 309 6221
petri.hakkinen@laakkonen.fi

Poissa 12.07.2021 - 07.08.2021

Suvi Laakkonen Varaosamyyjä FIN
Puhelin010 309 6106
suvi.laakkonen@laakkonen.fi