Bavaria Laakkonen LAHTI

Aukeankatu 1, 15610 Lahti

Aukioloajat ja yhteystiedot
Automyynti uudet autot
Aukioloajat
ma-pe09:00 - 17:00
la10:00 - 15:00
suSuljettu
Puhelinnumero
010 214 9565
Yhteyshenkilöt
Kari Erola Automyyjä FIN, ENG, SWE
Puhelin010 214 7408
Matkapuhelin050 347 6829
kari.erola@laakkonen.fi
Tuomo Marttinen Automyyjä FIN, ENG
Puhelin010 214 7409
Matkapuhelin040 342 7264
tuomo.marttinen@laakkonen.fi
Juha Viljanen Automyyjä FIN
Puhelin010 214 7407
Matkapuhelin044 015 2566
juha.viljanen@laakkonen.fi
Tero Lehtinen Aluemyyntipäällikkö FIN
Puhelin010 214 7420
Matkapuhelin040 342 7279
tero.lehtinen@laakkonen.fi
Automyynti vaihtoauto
Aukioloajat
ma-pe09:00 - 17:00
la10:00 - 15:00
suSuljettu
Puhelinnumero
010 214 9565
Yhteyshenkilöt
Tuomo Marttinen Automyyjä FIN, ENG
Puhelin010 214 7409
Matkapuhelin040 342 7264
tuomo.marttinen@laakkonen.fi
Kari Erola Automyyjä FIN, ENG, SWE
Puhelin010 214 7408
Matkapuhelin050 347 6829
kari.erola@laakkonen.fi
Matti Lohisalo Automyyjä FIN
Puhelin010 214 7423
Matkapuhelin050 415 2595
matti.lohisalo@laakkonen.fi
Jari Uusiportimo Automyyjä FIN
Puhelin010 214 7424
Matkapuhelin050 305 0902
jari.uusiportimo@laakkonen.fi
Samir Uysal Automyyjä FIN, ENG
Puhelin010 214 7427
Matkapuhelin050 413 2043
samir.uysal@laakkonen.fi
Marko Lahokoski Myyntipäällikkö FIN
Puhelin010 214 7415
Matkapuhelin050 570 0444
marko.lahokoski@laakkonen.fi
Aki Salminen Automyyjä FIN, ENG, SWE
Puhelin010 214 7425
Matkapuhelin050 058 0306
aki.salminen@laakkonen.fi

Voit tutustua Lahden vaihtoautoihin myös netissä.

Huolto
Aukioloajat
ma-pe 7:30 - 17:00
Puhelinnumero
010 214 9561
Yhteyshenkilöt
Lassi Huuskola Työnjohtaja FIN
Puhelin010 214 7475
lassi.huuskola@laakkonen.fi
Matti Laaksonen Työnjohtaja FIN
Puhelin010 214 7477
matti.laaksonen@laakkonen.fi

BMW Huolto puh. 010 214 9562

Varaosat
Aukioloajat
ma-pe8:00 - 16:00
Puhelinnumero
010 214 9563
Yhteyshenkilöt
Minna Malkki-Skogster Varaosamyyjä FIN, ENG
Puhelin010 214 7486
minna.malkki-skogster@laakkonen.fi
Heikki Pitkänen Varaosamyyjä / tukkumyynti FIN
heikki.pitkanen@laakkonen.fi