Liikkeemme ovat suljettuina to 13.5.2021. Poikkeuksena Jumbon liikkeemme, joka palvelee klo 12-17. Aurinkoista Helatorstaita!

Bavaria Laakkonen Lappeenranta

Katsastajankatu 4, 53500 Lappeenranta

Aukioloajat ja yhteystiedot
Automyynti uudet autot
Aukioloajat
ma-pe09:00 - 17:00
la10:00 - 15:00
suSuljettu
Puhelinnumero
010 214 9555
Yhteyshenkilöt
Janne Huttunen Myyntipäällikkö FIN
Puhelin010 214 8501
Matkapuhelin050 373 8180
janne.huttunen@laakkonen.fi
Petri Turunen Automyyjä FIN
Puhelin010 214 8502
Matkapuhelin050 413 5139
petri.turunen@laakkonen.fi
Automyynti vaihtoauto
Puhelinnumero
010 214 9554

Voit tutustua Lappeenrannan vaihtoautoihin myös netissä.

Hallinto
Yhteyshenkilöt
Mark Lääti Korjaamopäällikkö FIN, ENG, RUS
Puhelin010 214 8530
mark.laati@laakkonen.fi
Ari Hallikas Autotalonjohtaja FIN, ENG
Puhelin010 214 8503
Matkapuhelin040 090 6185
ari.hallikas@laakkonen.fi
Huolto
Aukioloajat
ma-pe07:30 - 17:00
Puhelinnumero
010 214 9551
Yhteyshenkilöt
Joel Kirjavainen Työnjohtaja FIN, ENG
Puhelin010 214 8531
joel.kirjavainen@laakkonen.fi
Mikko Pylkkö Työnjohtaja FIN, ENG
Puhelin010 214 8533
mikko.pylkko@laakkonen.fi
Korikorjaamo
Aukioloajat
ma-pe07:30 - 17:00
Puhelinnumero
010 214 9407
Vahinkotarkastus
Aukioloajat
ma-pe09:00 - 15:00
Varaosat
Aukioloajat
ma-pe09:00 - 17:00
Puhelinnumero
010 214 9553
Yhteyshenkilöt
Denis Nilov Varaosavastaava FIN, RUS
Puhelin010 214 8536
denis.nilov@laakkonen.fi
Aleks Nilov Varaosamyyjä FIN, ENG, RUS
Puhelin010 214 8520
aleks.nilov@laakkonen.fi
Jasmin Heiniluoto Varaosamyyjä FIN, ENG
Puhelin010 214 8521
jasmin.heiniluoto@laakkonen.fi