Bavaria Laakkonen Lappeenranta

Katsastajankatu 4, 53500 Lappeenranta

Aukioloajat ja yhteystiedot
Automyynti uudet autot
Aukioloajat
ma-pe09:00 - 17:00
laSuljettu
suSuljettu
Puhelinnumero
010 214 9555
Yhteyshenkilöt
Janne Huttunen Myyntipäällikkö FIN
Puhelin010 214 8501
Matkapuhelin050 373 8180
janne.huttunen@laakkonen.fi
Petri Turunen Automyyjä FIN
Puhelin010 214 8502
Matkapuhelin050 413 5139
petri.turunen@laakkonen.fi

Poissa 19.07.2021 - 31.07.2021

Automyynti vaihtoauto
Puhelinnumero
010 214 9554

Voit tutustua Lappeenrannan vaihtoautoihin myös netissä.

Hallinto
Yhteyshenkilöt
Mark Lääti Korjaamopäällikkö FIN, ENG, RUS
Puhelin010 214 8530
mark.laati@laakkonen.fi

Poissa 26.07.2021 - 31.07.2021

Ari Hallikas Autotalonjohtaja FIN, ENG
Puhelin010 214 8503
Matkapuhelin040 090 6185
ari.hallikas@laakkonen.fi

Poissa 26.07.2021 - 15.08.2021

Huolto
Aukioloajat
ma-pe08:00 - 16:30
Puhelinnumero
010 214 9551
Yhteyshenkilöt
Joel Kirjavainen Työnjohtaja FIN, ENG
Puhelin010 214 8531
joel.kirjavainen@laakkonen.fi

Poissa 26.07.2021 - 15.08.2021

Mikko Pylkkö Työnjohtaja FIN, ENG
Puhelin010 214 8533
mikko.pylkko@laakkonen.fi
Vahinkotarkastus
Aukioloajat
ma-pe09:00 - 15:00
Varaosat
Aukioloajat
ma-pe09:00 - 16:30
Puhelinnumero
010 214 9553
Yhteyshenkilöt
Denis Nilov Varaosavastaava FIN, RUS
Puhelin010 214 8536
denis.nilov@laakkonen.fi
Aleks Nilov Varaosamyyjä FIN, ENG, RUS
Puhelin010 214 8520
aleks.nilov@laakkonen.fi
Vauriokorjaus
Aukioloajat
ma-pe08:00 - 16:30
Puhelinnumero
010 214 9407