Bavaria Laakkonen Lappeenranta

Katsastajankatu 4, 53500 Lappeenranta

Aukioloajat ja yhteystiedot
Automyynti uudet autot
Aukioloajat
ma-pe09:00 - 17:00
la10:00 - 15:00
suSuljettu
Puhelinnumero
010 214 9555
Yhteyshenkilöt
Janne Huttunen Myyntipäällikkö FIN
Puhelin010 214 8501
Matkapuhelin050 373 8180
janne.huttunen@laakkonen.fi
Petri Turunen Automyyjä FIN
Puhelin010 214 8502
Matkapuhelin050 413 5139
petri.turunen@laakkonen.fi
Automyynti vaihtoauto
Yhteyshenkilöt
Janne Huttunen Myyntipäällikkö FIN
Puhelin010 214 8501
Matkapuhelin050 373 8180
janne.huttunen@laakkonen.fi
Petri Turunen Automyyjä FIN
Puhelin010 214 8502
Matkapuhelin050 413 5139
petri.turunen@laakkonen.fi

Voit tutustua Lappeenrannan vaihtoautoihin myös netissä.

Hallinto
Yhteyshenkilöt
Marjo Björkbacka Yritysmyyntipäällikkö FIN
Matkapuhelin050 307 8240
marjo.bjorkbacka@laakkonen.fi
Riikka Lindström Äitiyslomalla FIN
Puhelin010 214 7503
Matkapuhelin050 352 2415
Tommi Salonen Ostopäällikkö FIN
Puhelin010 309 2302
Matkapuhelin050 522 1307
tommi.salonen@laakkonen.fi
Tiina Högström Markkinointipäällikkö FIN
Puhelin010 214 7508
Matkapuhelin050 307 3283
tiina.hogstrom@laakkonen.fi
Ari Hallikas Autotalonjohtaja FIN
Puhelin010 214 8503
Matkapuhelin040 090 6185
ari.hallikas@laakkonen.fi
Huolto
Aukioloajat
ma-pe07:30 - 17:00
Puhelinnumero
010 214 9551
Yhteyshenkilöt
Mark Lääti Korjaamopäällikkö FIN, ENG, RUS
Puhelin010 214 8530
mark.laati@laakkonen.fi
Joel Kirjavainen Työnjohtaja FIN, ENG
Puhelin010 214 8531
joel.kirjavainen@laakkonen.fi
Mikko Pylkkö Työnjohtaja FIN, ENG
Puhelin010 214 8533
mikko.pylkko@laakkonen.fi
Korikorjaamo
Aukioloajat
ma-pe07:30 - 17:00
Puhelinnumero
010 214 9551
Vahinkotarkastus
Aukioloajat
ma-pe09:00 - 15:00
Varaosat
Aukioloajat
ma-pe09:00 - 17:00
Puhelinnumero
010 214 9553
Yhteyshenkilöt
Denis Nilov Varaosavastaava FIN, RUS
denis.nilov@laakkonen.fi
Aleks Nilov Varaosamyyjä FIN, ENG, FIN, RUS
Puhelin010 214 8520
aleks.nilov@laakkonen.fi