Liikkeemme ovat suljettuina to 13.5.2021. Poikkeuksena Jumbon liikkeemme, joka palvelee klo 12-17. Aurinkoista Helatorstaita!

Bavaria Laakkonen Jumbo Vantaa

Vantaanportinkatu 3, 01510 Vantaa

Aukioloajat ja yhteystiedot
Automyynti uudet autot
Aukioloajat
ma-pe11:00 - 19:00
la11:00 - 19:00
su12:00 - 17:00
Puhelinnumero
010 214 7710
Yhteyshenkilöt
Alex Lehtinen Product Genius FIN, ENG, SWE
Puhelin010 214 7705
Matkapuhelin050 572 7492
alex.lehtinen@laakkonen.fi
Ville Aalto Automyyjä FIN, ENG
Puhelin010 214 7712
Matkapuhelin050 518 1894
ville.aalto@laakkonen.fi
Melissa Porrassalmi Myyntipäällikkö FIN, ENG
Puhelin010 214 8223
Matkapuhelin040 842 3118
melissa.porrassalmi@laakkonen.fi
Lakhvir Singh Automyyjä FIN, ENG
Puhelin010 214 7703
Matkapuhelin050 352 5178
lakhvir.singh@laakkonen.fi
Anette Talik Automyyjä FIN, ENG
Puhelin010 214 8073
Matkapuhelin050 460 3709
anette.talik@laakkonen.fi
Sara Hankkila Automyyjä FIN, ENG
Puhelin010 214 7706
Matkapuhelin050 432 5082
sara.hankkila@laakkonen.fi
Laura Kivi Asiakasvastaava FIN
Puhelin010 214 7708
Matkapuhelin050 599 4007
laura.kivi@laakkonen.fi

Meillä myös koeajat uudet BMW-mallit shoppailun yhteydessä.

Hallinto
Yhteyshenkilöt
Jori Andberg Autotalonjohtaja FIN
Puhelin010 214 8220
jori.andberg@laakkonen.fi