Bavaria Laakkonen Jumbo Vantaa

Vantaanportinkatu 3, 01510 Vantaa

Aukioloajat ja yhteystiedot
Automyynti uudet autot
Aukioloajat
ma-pe10:00 - 20:00
la10:00 - 20:00
su11:00 - 18:00
Puhelinnumero
010 214 7710
Yhteyshenkilöt
Nilu Soleimani Yritysmyyjä FIN, ENG
Puhelin010 214 8064
Matkapuhelin050 516 4437
nilu.soleimani@laakkonen.fi
Ville Aalto Automyyjä FIN, ENG
Puhelin010 214 7712
Matkapuhelin050 518 1894
ville.aalto@laakkonen.fi

Poissa 26.07.2021 - 22.08.2021

Melissa Porrassalmi Myyntipäällikkö FIN, ENG
Puhelin010 214 8223
Matkapuhelin040 842 3118
melissa.porrassalmi@laakkonen.fi
Lakhvir Singh Automyyjä FIN, ENG
Puhelin010 214 7703
Matkapuhelin050 352 5178
lakhvir.singh@laakkonen.fi
Anette Talik Automyyjä FIN, ENG
Puhelin010 214 8073
Matkapuhelin050 460 3709
anette.talik@laakkonen.fi

Poissa 07.07.2021 - 03.08.2021

Riina Melart Product Genius FIN, ENG
Puhelin010 214 8203
Matkapuhelin050 313 3857
riina.melart@laakkonen.fi
Sara Hankkila Automyyjä FIN, ENG
Puhelin010 214 7706
Matkapuhelin050 432 5082
sara.hankkila@laakkonen.fi
Laura Kivi Myyntiavustaja FIN, ENG
Puhelin010 214 7708
Matkapuhelin050 599 4007
laura.kivi@laakkonen.fi
Elias Tarkiainen Digimyyjä FIN, ENG
Puhelin010 214 7713
Matkapuhelin050 598 2386
elias.tarkiainen@laakkonen.fi

Meillä myös koeajat uudet BMW-mallit shoppailun yhteydessä.

Hallinto
Yhteyshenkilöt
Jori Andberg Autotalonjohtaja FIN
Puhelin010 214 8220
jori.andberg@laakkonen.fi