Yritysmyynnin yhteystiedot

Olli Husa
Olli Husa Yritysmyyntijohtaja

050 502 8136

olli.husa@laakkonen.fi
Matias Laine
Matias Laine Asiakkuuspäällikkö, PK-seutu

0400 675 162

matias.laine@laakkonen.fi
Marjo Björkbacka
Marjo Björkbacka Yritysmyyntipäällikkö, PK-seutu

050 307 8240

marjo.bjorkbacka@laakkonen.fi
Ulla Kinnunen
Ulla Kinnunen Yritysmyyntipäällikkö, PK-seutu

0500 799 112

ulla.kinnunen@laakkonen.fi
Jarmo Mankisenmaa
Jarmo Mankisenmaa Yritysmyyntipäällikkö, PK-seutu

050 501 8103

jarmo.mankisenmaa@laakkonen.fi
Pekka Alakiikonen
Pekka Alakiikonen Yritysmyyntipäällikkö, Raisio

0400 425 525

pekka.alakiikonen@laakkonen.fi
Tuula Mikkonen
Tuula Mikkonen Yritysmyyntiassistentti, Joensuu

050 358 8267

tuula.mikkonen@laakkonen.fi
Aleksi Tossavainen
Aleksi Tossavainen Yritysmyyntiassistentti, PK-seutu

050 574 1510

aleksi.tossavainen@laakkonen.fi
Selena Chandi
Selena Chandi Diplomatic Sales Manager, PK-seutu

050 413 6292

selena.chandi@laakkonen.fi

Asiakaspalvelu – kuinka voimme auttaa?

Löydä lähintoimipiste

Laakkosella on 22 liikettä ympäri Suomea. Toimipistehaulla löydä parhaiten tarpeitasi ja sijaintiasi vastaavan Laakkonen-liikkeen.

Jätä yhteydenottopyyntö tai anna palautetta

false
false
false
false
Yhteystiedot
false
false
false
false
false
false
false

Pyrimme tekemään toimintatavoistamme selkeät ja avoimet asiakkaillemme. Voit tutustua tietosuojakäytäntöömme oheisesta linkistä. Tietosuojaseloste.