BAVARIA Laakkonen puhelinluettelo

Hae henkilöitä

MINI Bavaria Laakkonen Helsinki Mekaanikonkatu 2

Hallinto
HenkilöEmailPuhelinnumeroLisäinfo
Jarkko Mustonen
Huoltopäällikkö
jarkko.mustonen@laakkonen.fi010 214 8025
Eija Korhonen
Toimistopäällikkö
eija.korhonen@laakkonen.fi010 214 8009
Jori Andberg
Autotalonjohtaja
jori.andberg@laakkonen.fi010 214 8220
Huolto
HenkilöEmailPuhelinnumeroLisäinfo
Lasse Takala
Taksimekaanikko
lasse.takala@laakkonen.fi010 214 8032
Petri Ikonen
Hallityönjohtaja
petri.ikonen@laakkonen.fi010 214 8021
Mikko Aho
Työnjohtaja
mikko.aho@laakkonen.fi010 214 8028Poissa 19.07.2021 - 08.08.2021
Pasi Karvonen
Työnjohtaja
pasi.karvonen@laakkonen.fi010 214 8046
Samu Vuohelainen
Team leader
samu.vuohelainen@laakkonen.fi010 214 8036Poissa 12.07.2021 - 08.08.2021
Toni Vesanto
Työnjohtaja
toni.vesanto@laakkonen.fi010 214 8257
Jyry Alatalo
Työnjohtaja
jyry.alatalo@laakkonen.fi010 214 8038
Toni Holmberg
Työnjohtaja
toni.holmberg@laakkonen.fi010 214 8051
Tero Laine
Työnjohtaja
tero.laine@laakkonen.fi010 214 8024
Niklas Ståhlström
Työnjohtaja
niklas.stahlstrom@laakkonen.fi010 214 8027
Jesse Kähäri
Työnjohtaja
jesse.kahari@laakkonen.fi010 214 8056
Automyynti
HenkilöEmailPuhelinnumeroLisäinfo
Milka Asikainen
Myyntipäällikkö
milka.asikainen@laakkonen.fi010 214 8004Poissa 12.07.2021 - 01.08.2021
Samu Stenros
MINI Brand Manager
samu.stenros@laakkonen.fi010 214 8014Poissa 27.07.2021 - 16.08.2021
Matti Tuominen
Automyyjä
matti.tuominen@laakkonen.fi010 214 8006
Varaosat
HenkilöEmailPuhelinnumeroLisäinfo
Tommi Peteri
Varaosamyyjä
tommi.peteri@laakkonen.fi010 214 8042
Juho Kohtanen
Varaosamyyjä
juho.kohtanen@laakkonen.fi010 214 8047Poissa 19.07.2021 - 14.08.2021
Heikki Juntunen
Varaosamyyjä
heikki.juntunen@laakkonen.fi010 214 8043
Janne Pitkänen
Varaosavastaava
janne.pitkanen@laakkonen.fi010 214 8041Poissa 05.07.2021 - 31.07.2021
Joel Tehikari
Varaosamyyjä
joel.tehikari@laakkonen.fi010 214 8049

MINI Bavaria Laakkonen Espoo Luomannotko 7

Automyynti
HenkilöEmailPuhelinnumeroLisäinfo
Samu Stenros
MINI Brand Manager
samu.stenros@laakkonen.fi010 214 8014Poissa 27.07.2021 - 16.08.2021
Jessica Croucher
Automyyjä
jessica.croucher@laakkonen.fi010 214 8215
Varaosat
HenkilöEmailPuhelinnumeroLisäinfo
Vesa Viinikka
Varaosamyyjä
vesa.viinikka@laakkonen.fi010 214 8295Poissa 12.07.2021 - 01.08.2021
Heidi Kansanen
Varaosamyyjä
heidi.kansanen@laakkonen.fi010 214 8622
Matti Visa
Varaosapäällikkö
matti.visa@laakkonen.fi010 214 8045Poissa 26.07.2021 - 08.08.2021
Kiia Koskenkorva
Varaosamyyjä
kiia.koskenkorva@laakkonen.fi010 214 8044
Mats Lindqvist
Varaosamyyjä
mats.lindqvist@laakkonen.fi010 214 8294
Hallinto
HenkilöEmailPuhelinnumeroLisäinfo
Ville Rosendahl
Huoltopäällikkö
ville.rosendahl@laakkonen.fi010 214 8254
Jonathan Koskenlaine
Autotalonjohtaja
jonathan.koskenlaine@laakkonen.fi010 214 7711
Huolto
HenkilöEmailPuhelinnumeroLisäinfo
Asta Tertsunen
Team leader
asta.tertsunen@laakkonen.fi010 214 8253
Eelis Tohkanen
Työnjohtaja
eelis.tohkanen@laakkonen.fi010 214 8258
Jussi Mielonen
Hallityönjohtaja
jussi.mielonen@laakkonen.fi010 214 8251Poissa 19.07.2021 - 15.08.2021
Petri Ilmonen
Työnjohtaja
petri.ilmonen@laakkonen.fi010 214 8259
Isa Wilenius
Työnjohtaja
isa.wilenius@laakkonen.fi010 214 8256
Ville Vikstén
Työnjohtaja
ville.viksten@laakkonen.fi010 214 8260
Roosa Vainio
Työnjohtaja
roosa.vainio@laakkonen.fi010 214 8255

Etkö löytänyt ketä etsit? Koko laakkosen konsernin henkilöstö löytyy laakkonen.fi -sivustolla

Katso kaikki Laakkonen-yhteystiedot