Yritysautomyynti

Yritysautomyynti palveluksessasi

Laakkosen yritysautomyynti tarjoaa kaikki yritysautoratkaisut oli kyseessä sitten auton osto tai leasing.

Myös uutuustuotteemme FiksuDiili sopii yrityksille. Nimeämme asiakkaalle oman yhteyshenkilön, joka vastaa siitä, että asiakkaan autoasiat ovat aina kunnossa ja yhteistyö täyttää odotukset.

Täyden palvelun yritysautoratkaisut

Hyvän palvelun perustaksi meillä on asiantuntevat yritysautoammattilaiset, 8 automerkin uutuudet, tuhansien vaihtoautojen valikoima, kaikki rahoitusvaihtoehdot, LaakkonenLeasing, kattavat huoltopalvelut ja monipuoliset oheispalvelut, tuoreimpana palveluna yhteiskäyttöautot.

Räätälöimme aina yrityskohtaisen auto- ja palvelukokonaisuuden, joka täyttää sekä käyttäjän että yrityksen autoasioista vastaavan toiveet.

Laakkosen yritysmyynti yhdistää huippumerkit ja huippupalvelun. Vapauta itsesi  ja yrityksesi keskittymään liiketoimintaan.

Räätälöimme kaikenkokoisille yrityksille ratkaisun, joka vapauttaa asiakasyrityksemme keskittymään liiketoimintaansa.

Laakkosen asiakkaana yrityksen on helppo hoitaa yritysautoasiat:

1. Nimetty yhteyshenkilö, jolta yritys saa kaikki palvelut:

2. Yhteensä 8 huippumerkkiä ja noin 2000 vaihtoautoa

3. Valtakunnallisen palvelun voimavarat

Yritysmyynnin yhteystiedot

Olli Husa
Olli Husa Yritysmyyntijohtaja

050 502 8136

olli.husa@laakkonen.fi
Matias Laine
Matias Laine Asiakkuuspäällikkö, PK-seutu

0400 675 162

matias.laine@laakkonen.fi
Marjo Björkbacka
Marjo Björkbacka Yritysmyyntipäällikkö, PK-seutu

050 307 8240

marjo.bjorkbacka@laakkonen.fi
Ulla Kinnunen
Ulla Kinnunen Yritysmyyntipäällikkö, PK-seutu

0500 799 112

ulla.kinnunen@laakkonen.fi
Jarmo Mankisenmaa
Jarmo Mankisenmaa Yritysmyyntipäällikkö, PK-seutu

050 501 8103

jarmo.mankisenmaa@laakkonen.fi
Pekka Alakiikonen
Pekka Alakiikonen Yritysmyyntipäällikkö, Raisio

0400 425 525

pekka.alakiikonen@laakkonen.fi
Tuula Mikkonen
Tuula Mikkonen Yritysmyyntiassistentti, Joensuu

050 358 8267

tuula.mikkonen@laakkonen.fi
Aleksi Tossavainen
Aleksi Tossavainen Yritysmyyntiassistentti, PK-seutu

050 574 1510

aleksi.tossavainen@laakkonen.fi
Selena Chandi
Selena Chandi Diplomatic Sales Manager, PK-seutu

050 413 6292

selena.chandi@laakkonen.fi