Olet sivustolla: ŠKODA
Laakkonen.fi
Laakkonen pääsivusto
Ford
Mazda
Nissan
Opel
ŠKODA
Subaru
Laakkonen vaihtoautot
BAVARIA Laakkonen
BMW
MINI

Škoda Laakkonen Espoo Haltilanniitty 4
02200 Espoo

Varaa huolto Etäisyys / km   Ajo-ohje Reittiopas

Aukioloajat ja yhteystiedot

Automyynti uudet autot

Merkit

ŠKODA


Aukioloajat
ma - pe
09:00 - 18:00
la
10:00 - 15:00
su
suljettu

Puhelinnumerot

ŠKODA
010 214 9365

Automyynti
010 214 8790


Yhteyshenkilöt:
Jenni Immonen

Jenni Immonen
Automyyjä / ŠKODA
FIN

Puhelin
010 214 8113
Matkapuhelin
050 463 0838

jenni.immonen@laakkonen.fi

Steven Toomela

Steven Toomela
Automyyjä / ŠKODA
FIN

Puhelin
010 214 8752
Matkapuhelin
050 401 0742

steven.toomela@laakkonen.fi

Tytti Tammisalo

Tytti Tammisalo
Tuotepäällikkö / ŠKODA
FIN

Puhelin
010 214 8753
Matkapuhelin
050 594 0141

tytti.tammisalo@laakkonen.fi

Petri Suojanen

Petri Suojanen
Automyyjä / ŠKODA
FIN

Puhelin
010 214 8754
Matkapuhelin
050 525 3863

petri.suojanen@laakkonen.fi

Marko Rättö

Marko Rättö
Automyyjä / ŠKODA
FIN

Puhelin
010 214 8755
Matkapuhelin
050 373 4808

marko.ratto@laakkonen.fi

Henri Partti

Henri Partti
Automyyjä / ŠKODA
FIN

Puhelin
010 214 8756
Matkapuhelin
050 514 6171

henri.partti@laakkonen.fi

Mika Hirvonen

Mika Hirvonen
Yritysmyyjä / ŠKODA
FIN

Puhelin
010 214 8758
Matkapuhelin
050 555 1852

mika.hirvonen@laakkonen.fi

Toni Melkinen

Toni Melkinen
Automyyjä / ŠKODA
FIN

Puhelin
010 214 8757
Matkapuhelin
050 592 1554

toni.melkinen@laakkonen.fi

Nico Kiviniemi

Nico Kiviniemi
Automyyjä / ŠKODA
FIN

Puhelin
010 214 8776
Matkapuhelin
050 568 8907

nico.kiviniemi@laakkonen.fi

Automyynti vaihtoautot

Aukioloajat
ma - pe
09:00 - 18:00
la
10:00 - 15:00
su
suljettu

Puhelinnumerot

Vaihtoautot
010 214 8791


Yhteyshenkilöt:
Ron Johansson

Ron Johansson
Vaihtoautomyyjä / vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 214 8759
Matkapuhelin
050 470 0998

ron.johansson@laakkonen.fi

Chris Fagerroos

Chris Fagerroos
Myyntipäällikkö / vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 214 8760
Matkapuhelin
050 568 7380

chris.fagerroos@laakkonen.fi

Jere Fagerroos

Jere Fagerroos
Vaihtoautomyyjä / vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 214 8770
Matkapuhelin
046 920 9938

jere.fagerroos@laakkonen.fi

Mikael Mikkola

Mikael Mikkola
Vaihtoautomyyjä / vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 214 8774
Matkapuhelin
050 468 6487

mikael.mikkola@laakkonen.fi

Hallinto

Yhteyshenkilöt:
Johan Qvarnström

Johan Qvarnström
Korjaamopäällikkö / ŠKODA
FIN

Puhelin
010 214 8784

johan.qvarnstrom@laakkonen.fi

Tomi Saarinen

Tomi Saarinen
Autotalonjohtaja / ŠKODA
FIN

Puhelin
010 214 8751
Matkapuhelin
041 436 1682

tomi.saarinen@laakkonen.fi

Huolto

Merkit

ŠKODA


Aukioloajat
ma - pe
07:30 - 17:00
la
suljettu
su
suljettu

Puhelinnumerot

ŠKODA
010 214 9365

Huolto
010 214 9364


Yhteyshenkilöt:
Marko Rautiala

Marko Rautiala
Työnjohtaja / ŠKODA
FIN

Puhelin
010 214 8764

marko.rautiala@laakkonen.fi

Julius Halonen

Julius Halonen
Työnjohtaja / ŠKODA
FIN

Puhelin
010 214 8763

julius.halonen@laakkonen.fi

Tor-Erik Sandström

Tor-Erik Sandström
Työnjohtaja / ŠKODA
FIN

Puhelin
010 214 8761

tor-erik.sandstrom@laakkonen.fi

Jani Ahonen

Jani Ahonen
Työnjohtaja / ŠKODA
FIN

Puhelin
010 214 8768

jani.ahonen@laakkonen.fi

PROAutolasipalvelu

Puhelinnumerot

PROAutolasipalvelu
010 214 9364


Vahinkotarkastus

Vaihde

Puhelinnumerot

Vaihde
010 214 8750


Varaosat

Merkit

ŠKODA


Aukioloajat
ma - pe
07:30 - 18:00
la
suljettu
su
suljettu

Puhelinnumerot

ŠKODA
010 214 9365

Varaosat
010 214 9365


Yhteyshenkilöt:
Markku Nygård

Markku Nygård
Varaosamyyjä / ŠKODA
FIN

Puhelin
010 214 8766
Matkapuhelin
050 309 1578

Juuso Kiias

Juuso Kiias
Varaosamyyjä / ŠKODA
FIN

Puhelin
010 214 8769
Matkapuhelin
050 308 8013

Ari Heinonen
Varaosavastaava / ŠKODA
FIN

Puhelin
010 214 8772

Toimipisteen tuoreimmat autot

Hakuvahdit (0)