Olet sivustolla: ŠKODA
Laakkonen.fi
Laakkonen pääsivusto
Ford
Mazda
Nissan
Opel
ŠKODA
Subaru
Laakkonen vaihtoautot
BAVARIA Laakkonen
BMW
MINI

Škoda-huolto Laakkonen Espoon keskus Lautamiehentie 3
02770 Espoo

Varaa huolto Etäisyys / km   Ajo-ohje Reittiopas

Aukioloajat ja yhteystiedot

Hallinto

Yhteyshenkilöt:
Ari Aaltonen

Ari Aaltonen
Huoltopäällikkö
FIN

Puhelin
010 214 8862

ari.aaltonen@laakkonen.fi

Huolto

Merkit

ŠKODA


Aukioloajat
ma - pe
07:30 - 17:00
la
suljettu
su
suljettu

Puhelinnumerot

ŠKODA
010 214 9365

Huolto
010 214 9366


Yhteyshenkilöt:
Mikael Leinonen

Mikael Leinonen
Työnjohtaja / ŠKODA
FIN

Puhelin
010 214 8780

mikael.leinonen@laakkonen.fi

Seppo Sammalinen

Seppo Sammalinen
Huoltovastaava / ŠKODA
FIN

Puhelin
010 214 8781

seppo.sammalinen@laakkonen.fi

Mikko Rautakallio

Mikko Rautakallio
Työnjohtaja / ŠKODA
FIN

Puhelin
010 214 8765

mikko.rautakallio@laakkonen.fi

Korikorjaamo

Aukioloajat
ma - pe
07:30 - 17:00
la
suljettu
su
suljettu

Puhelinnumerot

Korikorjaamo
010 214 9368


Yhteyshenkilöt:
Toni Ilmanen

Toni Ilmanen
Työnjohtaja
FIN

Puhelin
010 214 8864

toni.ilmanen@laakkonen.fi

Jussi Hukka

Jussi Hukka
Työnjohtaja
FIN

Puhelin
010 214 8863

jussi.hukka@laakkonen.fi

Marko Luostarinen

Marko Luostarinen
Työnjohtaja
FIN

Puhelin
010 214 8865

marko.luostarinen@laakkonen.fi

Antti Mikkonen

Antti Mikkonen
Työnjohtaja
FIN

Puhelin
010 214 8866

antti.mikkonen@laakkonen.fi

Juha Suominen

Juha Suominen
Työnjohtaja
FIN

Puhelin
010 214 8867

juha.suominen@laakkonen.fi

Varaosat

Merkit

ŠKODA


Aukioloajat
ma - pe
07:30 - 16:00
la
suljettu
su
suljettu

Puhelinnumerot

ŠKODA
010 214 9365

Varaosat
010 214 9367


Yhteyshenkilöt:
Joni Virmanen

Joni Virmanen
Varaosamyyjä / ŠKODA
FIN

Puhelin
010 214 8767

Niko Ruotsalainen

Niko Ruotsalainen
Varaosamyyjä
FIN

Puhelin
010 214 8869

Toni Viljanen

Toni Viljanen
Varaosamyyjä
FIN

Puhelin
010 214 8870

Janne Puustinen

Janne Puustinen
Varaosavastaava
FIN

Puhelin
010 214 8871

Hakuvahdit (0)