Olet sivustolla: ŠKODA
Laakkonen.fi
Laakkonen pääsivusto
Ford
Mazda
Nissan
Opel
ŠKODA
Subaru
Laakkonen vaihtoautot
BAVARIA Laakkonen
BMW
MINI

Škoda Laakkonen Helsinki Mekaanikonkatu 16
00880 Helsinki

Varaa huolto Etäisyys / km   Ajo-ohje Reittiopas

Aukioloajat ja yhteystiedot

Automyynti uudet autot

Merkit

ŠKODA


Aukioloajat
ma - pe
09:00 - 18:00
la
10:00 - 15:00
su
suljettu

Puhelinnumerot

ŠKODA
010 214 8740

Automyynti
010 214 8740


Yhteyshenkilöt:
Jesse Hardén

Jesse Hardén
Automyyjä / ŠKODA
FIN

Puhelin
010 214 8706
Matkapuhelin
044 335 0035

jesse.harden@laakkonen.fi

Jukka Kivistö

Jukka Kivistö
Myyntipäällikkö / ŠKODA
FIN

Puhelin
010 214 7003
Matkapuhelin
050 409 0531

jukka.kivisto@laakkonen.fi

Jonne Tarvainen

Jonne Tarvainen
Automyyjä / ŠKODA
FIN

Puhelin
010 214 8710
Matkapuhelin
050 324 9589

jonne.tarvainen@laakkonen.fi

Kasper Koskinen

Kasper Koskinen
Automyyjä / ŠKODA
FIN

Puhelin
010 214 8711
Matkapuhelin
050 505 2646

kasper.koskinen@laakkonen.fi

Samuli Dufvelin

Samuli Dufvelin
Automyyjä / yritysmyyntivastaava / ŠKODA
FIN

Puhelin
010 214 8703
Matkapuhelin
040 354 3593

samuli.dufvelin@laakkonen.fi

Heidi Piippo

Heidi Piippo
Automyyjä / ŠKODA
FIN

Puhelin
010 214 8707
Matkapuhelin
050 325 3134

heidi.piippo@laakkonen.fi

Pentti Tuominen

Pentti Tuominen
Yritysmyyjä / ŠKODA
FIN

Puhelin
010 214 8708
Matkapuhelin
050 556 4640

pentti.tuominen@laakkonen.fi

Jani Nylund

Jani Nylund
Automyyjä / ŠKODA
FIN

Puhelin
010 214 8705
Matkapuhelin
040 572 4329

jani.nylund@laakkonen.fi

Sami Häggkvist

Sami Häggkvist
Automyyjä / ŠKODA
FIN

Puhelin
010 214 8702
Matkapuhelin
050 598 4214

sami.haggkvist@laakkonen.fi

Automyynti vaihtoautot

Aukioloajat
ma - pe
09:00 - 18:00
la
10:00 - 15:00
su
suljettu

Puhelinnumerot

Vaihtoautot
010 214 8741


Yhteyshenkilöt:
Nico Lindroos

Nico Lindroos
Automyyjä / vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 214 8713
Matkapuhelin
040 023 9976

nico.lindroos@laakkonen.fi

Gzim Hasani

Gzim Hasani
Myyntipäällikkö / vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 214 8716
Matkapuhelin
046 920 9236

gzim.hasani@laakkonen.fi

Mikko Toivakka

Mikko Toivakka
Automyyjä / vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 214 8712
Matkapuhelin
050 593 0658

mikko.toivakka@laakkonen.fi

Vladi Bogdanovs

Vladi Bogdanovs
Automyyjä / vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 214 8714
Matkapuhelin
050 346 4012

vladi.bogdanovs@laakkonen.fi

Einari Lehtinen

Einari Lehtinen
Automyyjä / vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 214 8717
Matkapuhelin
050 412 7956

einari.lehtinen@laakkonen.fi

Hallinto

Merkit

ŠKODA


Yhteyshenkilöt:
Marja Penttinen

Marja Penttinen
Myyntisihteeri / vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 214 7512

marja.penttinen@laakkonen.fi

Mikko Suhonen

Mikko Suhonen
Korjaamopäällikkö / ŠKODA
FIN

Puhelin
010 214 8730

mikko.suhonen@laakkonen.fi

Tommi Kortelainen

Tommi Kortelainen
Autotalonjohtaja / ŠKODA
FIN

Puhelin
010 214 8701
Matkapuhelin
040 512 0102

tommi.kortelainen@laakkonen.fi

Huolto

Merkit

ŠKODA


Aukioloajat
ma - pe
07:30 - 17:00
la
suljettu
su
suljettu

Puhelinnumerot

ŠKODA
010 214 9502

Huolto
010 214 9502


Yhteyshenkilöt:
Sakari Nyström

Sakari Nyström
Työnjohtaja / ŠKODA
FIN

Puhelin
010 214 8732

sakari.nystrom@laakkonen.fi

Ilkka Virolainen

Ilkka Virolainen
Työnjohtaja / ŠKODA
FIN

Puhelin
010 214 8722

ilkka.virolainen@laakkonen.fi

Miika Jyräsalo

Miika Jyräsalo
Työnjohtaja / ŠKODA
FIN

Puhelin
010 214 8733

miika.jyrasalo@laakkonen.fi

PROAutolasipalvelu

Puhelinnumerot

PROAutolasipalvelu
010 214 9138


Vaihde

Puhelinnumerot

Vaihde
0102148700


Varaosat

Merkit

ŠKODA


Aukioloajat
ma - pe
08:00 - 16:00
la
suljettu
su
suljettu

Puhelinnumerot

ŠKODA
010 214 9404

Varaosat
010 214 9404


Yhteyshenkilöt:
Jouko Sydänmaa

Jouko Sydänmaa
Varaosamyyjä / ŠKODA
FIN

Puhelin
010 214 8731

Anu Ukkonen

Anu Ukkonen
Varaosavastaava / ŠKODA
FIN

Puhelin
010 214 8720

Janica Selin

Janica Selin
Varaosamyyjä / ŠKODA
FIN

Puhelin
010 214 8721

Toimipisteen tuoreimmat autot

Hakuvahdit (0)