Olet sivustolla: ŠKODA
Laakkonen.fi
Laakkonen pääsivusto
Ford
Mazda
Nissan
Opel
ŠKODA
Subaru
Laakkonen vaihtoautot
BAVARIA Laakkonen
BMW
MINI

Laakkonen Joensuu Voimatie 1
80100 Joensuu

Varaa huolto Etäisyys / km   Ajo-ohje Reittiopas

Aukioloajat ja yhteystiedot

Automyynti uudet autot

Merkit

BMW, BMWi, Mazda, Nissan, Opel, ŠKODA, Subaru


Aukioloajat
ma - pe
09:00 - 17:00
la
10:00 - 15:00
su
suljettu

Puhelinnumerot

ŠKODA
010 214 9365

Automyynti
010 309 2330


Yhteyshenkilöt:
Pasi Varonen

Pasi Varonen
Myyntipäällikkö / ŠKODA
FIN

Puhelin
010 309 2316
Matkapuhelin
0500 543 731

pasi.varonen@laakkonen.fi

Jukka Kinnunen

Jukka Kinnunen
Yritysmyyjä / Mazda, Nissan, Opel, ŠKODA, Subaru
FIN

Puhelin
010 309 2317
Matkapuhelin
050 412 4708

jukka.kinnunen@laakkonen.fi

Pasi Keskisalo

Pasi Keskisalo
Tuotepäällikkö / Nissan, Subaru
FIN

Puhelin
010 309 2307
Matkapuhelin
050 512 6074

pasi.keskisalo@laakkonen.fi

Masi Smura

Masi Smura
Automyyjä / Mazda, Opel
FIN

Puhelin
010 309 2312
Matkapuhelin
050 415 2514

masi.smura@laakkonen.fi

Petri Ratinen

Petri Ratinen
Automyyjä / ŠKODA
FIN

Puhelin
010 309 2322
Matkapuhelin
050 337 3722

petri.ratinen@laakkonen.fi

Harri Hietala

Harri Hietala
Automyyjä / Nissan, Subaru
FIN

Puhelin
010 309 2314
Matkapuhelin
050 466 0645

harri.hietala@laakkonen.fi

Pasi Riikonen

Pasi Riikonen
Automyyjä / ŠKODA
FIN

Puhelin
010 309 2323
Matkapuhelin
050 411 2285

pasi.riikonen@laakkonen.fi

Wilhelmiina Eklund

Wilhelmiina Eklund
Tuotepäällikkö / Mazda, Opel
FIN

Puhelin
010 309 2325
Matkapuhelin
050 563 1918

wilhelmiina.eklund@laakkonen.fi

Automyynti vaihtoautot

Puhelinnumerot

Vaihtoautot
010 309 2330


Yhteyshenkilöt:
Heikki Keronen

Heikki Keronen
Myyntipäällikkö / Mazda, Nissan, Opel, Subaru, vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 309 2318
Matkapuhelin
050 534 3093

heikki.keronen@laakkonen.fi

Kimmo Kähkönen

Kimmo Kähkönen
Automyyjä / vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 309 2320
Matkapuhelin
050 300 4758

kimmo.kahkonen@laakkonen.fi

Mika Puisto

Mika Puisto
Automyyjä / vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 309 2324
Matkapuhelin
050 511 8537

mika.puisto@laakkonen.fi

Eero Rytkönen

Eero Rytkönen
Automyyjä / vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 309 2326
Matkapuhelin
050 341 0651

eero.rytkonen@laakkonen.fi

Markus Laine

Markus Laine
Automyyjä / vaihtoautot
FIN

Puhelin
050 363 0230
Matkapuhelin
050 363 0230

markus.laine@laakkonen.fi

Jari Pelkonen
Automyyjä / vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 309 2305
Matkapuhelin
050 528 6980

jari.pelkonen@laakkonen.fi

Hallinto

Yhteyshenkilöt:
Petra Can

Petra Can
Toimistopäällikkö / Mazda, Nissan, Opel, ŠKODA, Subaru
FIN

Puhelin
010 309 2303

petra.can@laakkonen.fi

Kalle Tervonen

Kalle Tervonen
Korjaamopäällikkö / BMW, Mazda, MINI, Nissan, Opel, ŠKODA, Subaru, vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 309 2347

kalle.tervonen@laakkonen.fi

Joona Laakkonen

Joona Laakkonen
Autotalonjohtaja / BMW, Mazda, Nissan, ŠKODA, Subaru, vaihtoautot
FIN

joona.laakkonen@laakkonen.fi

Huolto

Merkit

BMW, BMWi, Mazda, MINI, Nissan, Opel, ŠKODA, Subaru


Aukioloajat
ma - pe
07:30 - 17:00
la
suljettu
su
suljettu

Puhelinnumerot

ŠKODA
010 214 9365

Huolto
010 214 9383


Yhteyshenkilöt:
Pekka Peltoniemi

Pekka Peltoniemi
Työnjohtaja / Mazda, Nissan, Subaru
FIN

Puhelin
010 309 2342

pekka.peltoniemi@laakkonen.fi

Tapio Toivanen

Tapio Toivanen
Työnjohtaja / Mazda, Nissan, Subaru
FIN

Puhelin
010 309 2343

tapio.toivanen@laakkonen.fi

Jonni Vänskä

Jonni Vänskä
Työnjohtaja / ŠKODA
FIN

Puhelin
010 309 2368

jonni.vanska@laakkonen.fi

Julia Sallinen

Julia Sallinen
Työnjohtaja / ŠKODA
FIN

Puhelin
010 309 2349

julia.sallinen@laakkonen.fi

Päivi Ihalainen

Päivi Ihalainen
Työnjohtaja / Opel
FIN

Puhelin
010 309 2338

paivi.ihalainen@laakkonen.fi

Sami Parviainen

Sami Parviainen
Työnjohtaja
FIN

Puhelin
010 309 2328

sami.parviainen@laakkonen.fi

Janne Vänskä

Janne Vänskä
Palvelumyyjä / BMW, ŠKODA
FIN

Puhelin
010 309 2345

janne.vanska@laakkonen.fi

PROAutolasipalvelu

Puhelinnumerot

PROAutolasipalvelu
010 214 9402


Vaihde

Puhelinnumerot

Vaihde
010 309 2300


Varaosat

Merkit

BMW, BMWi, Mazda, MINI, Nissan, Opel, ŠKODA, Subaru


Aukioloajat
ma - pe
07:30 - 17:00
la
suljettu
su
suljettu

Puhelinnumerot

ŠKODA
010 214 9365

Varaosat
010 309 2379


Yhteyshenkilöt:
Kari Komulainen

Kari Komulainen
Varaosavastaava / BMW, Mazda, Nissan, Opel, ŠKODA, Subaru
FIN

Puhelin
010 309 2360

Samuli Heikkinen

Samuli Heikkinen
Varaosamyyjä / BMW, Mazda, Nissan, Opel, ŠKODA, Subaru
FIN

Puhelin
010 309 2362

Pasi Siitari

Pasi Siitari
Varaosamyyjä / BMW, Mazda, Nissan, Opel, ŠKODA, Subaru
FIN

Puhelin
010 309 2365

Mikko Komulainen

Mikko Komulainen
Varaosamyyjä / BMW, Mazda, Nissan, Opel, ŠKODA, Subaru
FIN

Puhelin
010 309 2379

Toimipisteen tuoreimmat autot

Hakuvahdit (0)