Olet sivustolla: ŠKODA
Laakkonen.fi
Laakkonen pääsivusto
Ford
Mazda
Nissan
Opel
ŠKODA
Subaru
Laakkonen vaihtoautot
BAVARIA Laakkonen
BMW
MINI

Laakkonen Jyväskylä Palokankaantie 20
40320 Jyväskylä

Varaa huolto Etäisyys / km   Ajo-ohje Reittiopas

Aukioloajat ja yhteystiedot

Automyynti uudet autot

Merkit

BMW, BMWi, Opel, ŠKODA, Subaru


Aukioloajat
ma - pe
09:00 - 17:00
la
10:00 - 15:00
su
suljettu

Puhelinnumerot

ŠKODA
010 214 8740

Automyynti
010 214 8484


Yhteyshenkilöt:
Pertti Laajala

Pertti Laajala
Automyyjä / ŠKODA
FIN

Puhelin
010 214 8417
Matkapuhelin
050 502 8006

pertti.laajala@laakkonen.fi

Valtteri Rossi

Valtteri Rossi
Myyntipäällikkö / ŠKODA
FIN

Puhelin
010 214 8415
Matkapuhelin
050 502 8156

valtteri.rossi@laakkonen.fi

Arto Ruusala

Arto Ruusala
Automyyjä / ŠKODA
FIN

Puhelin
010 214 8416
Matkapuhelin
050 502 8007

arto.ruusala@laakkonen.fi

Pasi Jääskeläinen

Pasi Jääskeläinen
Automyyjä / Opel, Subaru, vaihtoautot, hyötyautot
FIN

Puhelin
010 214 8414
Matkapuhelin
050 552 5016

pasi.jaaskelainen@laakkonen.fi

Timo Nieminen

Timo Nieminen
Automyyjä / Opel, Subaru, vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 214 8406
Matkapuhelin
050 468 2299

timo.nieminen@laakkonen.fi

Tuomas Vilander

Tuomas Vilander
Automyyjä / ŠKODA
FIN

Puhelin
010 214 8418
Matkapuhelin
050 340 3348

tuomas.vilander@laakkonen.fi

Tomi Rossi

Tomi Rossi
Automyyjä / Opel, Subaru, vaihtoautot, hyötyautot
FIN

Puhelin
010 214 8409
Matkapuhelin
050 406 2032

tomi.rossi@laakkonen.fi

Ari Nyyssönen

Ari Nyyssönen
Yritysmyyjä / BMW, Opel, ŠKODA, Subaru, hyötyautot
FIN

Puhelin
010 214 8405
Matkapuhelin
358 406 805161

ari.nyyssonen@laakkonen.fi

Automyynti vaihtoautot

Puhelinnumerot

Vaihtoautot
010 214 8402


Yhteyshenkilöt:
Juha-Petri Ahonen

Juha-Petri Ahonen
Automyyjä / vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 214 8403
Matkapuhelin
050 593 9580

juha-petri.ahonen@laakkonen.fi

Pasi Väänänen

Pasi Väänänen
Automyyjä / vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 214 8408
Matkapuhelin
050 342 4460

pasi.vaananen@laakkonen.fi

Anssi Tawast

Anssi Tawast
Myyntipäällikkö / vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 214 8410
Matkapuhelin
050 341 5000

anssi.tawast@laakkonen.fi

Ilkka Kuula

Ilkka Kuula
Automyyjä / vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 214 8413
Matkapuhelin
050 559 7614

ilkka.kuula@laakkonen.fi

Juha Sihvonen

Juha Sihvonen
Vaihtoautomyyjä
FIN

Puhelin
010 214 8404
Matkapuhelin
050 064 4645

juha.sihvonen@laakkonen.fi

Antti Liukkonen

Antti Liukkonen
Automyyjä
FIN

Puhelin
010 214 8411
Matkapuhelin
050 345 5256

antti.liukkonen@laakkonen.fi

Anssi Polvinen

Anssi Polvinen
Automyyjä
FIN

Puhelin
010 214 8407
Matkapuhelin
050 345 9719

anssi.polvinen@laakkonen.fi

Hallinto

Yhteyshenkilöt:
Kirsi Mikkola

Kirsi Mikkola
Myyntisihteeri
FIN

Puhelin
010 214 8427

kirsi.mikkola@laakkonen.fi

Harri Pasanen

Harri Pasanen
Autotalonjohtaja / BMW, Opel, ŠKODA, Subaru, vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 214 8430

harri.pasanen@laakkonen.fi

Mika Mäkinen

Mika Mäkinen
Korjaamopäällikkö
FIN

Puhelin
010 214 8464

mika.makinen@laakkonen.fi

Marko Yli-Kankahila

Marko Yli-Kankahila
Korjaamopäällikkö / BMW, MINI, Opel, ŠKODA, Subaru
FIN

Puhelin
010 214 8435

marko.yli-kankahila@laakkonen.fi

Huolto

Merkit

BMW, BMWi, MINI, Opel, ŠKODA, Subaru


Aukioloajat
ma - pe
07:30 - 17:00
la
suljettu
su
suljettu

Puhelinnumerot

ŠKODA
010 214 8740

Huolto
010 214 9002


Yhteyshenkilöt:
Kalle Janhonen

Kalle Janhonen
Työnjohtaja / Opel, Subaru
FIN

Puhelin
010 214 8436

kalle.janhonen@laakkonen.fi

Jouni Vaskelainen

Jouni Vaskelainen
Työnjohtaja / ŠKODA
FIN

Puhelin
010 214 8433

jouni.vaskelainen@laakkonen.fi

Pasi Saastamoinen

Pasi Saastamoinen
Työnjohtaja / ŠKODA
FIN

Puhelin
010 214 8431

pasi.saastamoinen@laakkonen.fi

Antti Rissanen

Antti Rissanen
Työnjohtaja / ŠKODA
FIN

Puhelin
010 214 8432

antti.rissanen@laakkonen.fi

Sami Lång

Sami Lång
Työnjohtaja / Opel, Subaru
FIN

Puhelin
010 214 8440

sami.lang@laakkonen.fi

Petri Kosunen

Petri Kosunen
Työnjohtaja / ŠKODA
FIN

Puhelin
010 214 8445

petri.kosunen@laakkonen.fi

Korikorjaamo

Aukioloajat
ma - pe
8:00 - 16:00
la
suljettu
su
suljettu

Puhelinnumerot

Korikorjaamo
010 214 8460


Yhteyshenkilöt:
Ismo Pässilä

Ismo Pässilä
Työnjohtaja / BMW, Opel, ŠKODA, Subaru
FIN

Puhelin
010 214 8462

ismo.passila@laakkonen.fi

PROAutolasipalvelu

Puhelinnumerot

PROAutolasipalvelu
010 214 9405


Suorahuolto

Merkit

BMW, MINI, Opel, ŠKODA, Subaru


Aukioloajat
ma - la
07:30 - 15:30
su
suljettu

Puhelinnumerot

ŠKODA
010 214 8740


Vaihde

Puhelinnumerot

Vaihde
010 214 8400


Varaosat

Merkit

BMW, MINI, Opel, ŠKODA, Subaru


Aukioloajat
ma - pe
07:30 - 16:00
la
suljettu
su
suljettu

Puhelinnumerot

ŠKODA
010 214 8740

Varaosat
010 214 8470


Yhteyshenkilöt:
Juha Vehkala

Juha Vehkala
Varaosamyyjä / BMW, MINI, Opel, ŠKODA, Subaru
FIN

Puhelin
010 214 8471

Mika Oravuo

Mika Oravuo
Varaosamyyjä / Opel, Subaru
FIN

Puhelin
010 214 8474

Sami Pynnönen

Sami Pynnönen
Varaosavastaava / Opel, ŠKODA, Subaru
FIN

Puhelin
010 214 8476

Anniina Hokkanen

Anniina Hokkanen
Varaosamyyjä / BMW, MINI, ŠKODA, Subaru
FIN

Puhelin
010 214 8473

Juhani Loijas

Juhani Loijas
Varaosamyyjä
FIN

Puhelin
010 214 8472

Toimipisteen tuoreimmat autot

Hakuvahdit (0)