Olet sivustolla: ŠKODA
Laakkonen.fi
Laakkonen pääsivusto
Ford
Mazda
Nissan
Opel
ŠKODA
Subaru
Laakkonen vaihtoautot
BAVARIA Laakkonen
BMW
MINI

Laakkonen Kerava Sarviniitynkatu 10
04200 Kerava

Varaa huolto Etäisyys / km   Ajo-ohje Reittiopas

Aukioloajat ja yhteystiedot

Automyynti uudet autot

Merkit

ŠKODA


Aukioloajat
ma - pe
09:00 - 18:00
la
10:00 - 15:00
su
suljettu

Puhelinnumerot

Varaosat
010 214 9563

Varaosat
010 214 7480

Automyynti
010 214 8320


Yhteyshenkilöt:
Matti Lajunen

Matti Lajunen
Myyntipäällikkö / ŠKODA
FIN

Puhelin
010 214 8312
Matkapuhelin
040 7665 478

matti.lajunen@laakkonen.fi

Jyrki Heinonen

Jyrki Heinonen
Yritysmyyjä / ŠKODA
FIN

Puhelin
010 214 8325
Matkapuhelin
050 307 1336

jyrki.heinonen@laakkonen.fi

Sofia Komulainen

Sofia Komulainen
Automyyjä / ŠKODA
FIN

Puhelin
010 214 8331
Matkapuhelin
050 338 5723

sofia.komulainen@laakkonen.fi

Noora Piirainen

Noora Piirainen
Automyyjä / ŠKODA
FIN

Puhelin
010 214 8313
Matkapuhelin
050 341 4622

noora.piirainen@laakkonen.fi

Automyynti vaihtoautot

Puhelinnumerot

Vaihtoautot
010 214 8320


Yhteyshenkilöt:
Tero Tuominen

Tero Tuominen
Myyntipäällikkö / vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 214 8321
Matkapuhelin
050 443 4803

tero.tuominen@laakkonen.fi

Ville Itkonen

Ville Itkonen
Automyyjä / vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 214 8305
Matkapuhelin
050 354 2856

ville.itkonen@laakkonen.fi

Jouni Räsänen

Jouni Räsänen
Automyyjä / vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 214 8323
Matkapuhelin
040 5173 238

jouni.rasanen@laakkonen.fi

Hallinto

Yhteyshenkilöt:
Marjo Reilamo

Marjo Reilamo
Myyntisihteeri
FIN

Puhelin
010 214 8324

marjo.reilamo@laakkonen.fi

Juha Kuusisto

Juha Kuusisto
Korjaamopäällikkö / BMW, ŠKODA
FIN

Puhelin
010 214 8136

juha.kuusisto@laakkonen.fi

Tea Välimäki

Tea Välimäki
Autotalonjohtaja / ŠKODA
FIN

Puhelin
010 214 8810

tea.valimaki@laakkonen.fi

Huolto

Merkit

BMW, ŠKODA


Aukioloajat
ma - pe
07:30 - 17:00
la
suljettu
su
suljettu

Puhelinnumerot

Varaosat
010 214 9563

Varaosat
010 214 7480

Huolto
010 214 9031


Yhteyshenkilöt:
Minna Lötjönen

Minna Lötjönen
Työnjohtaja / ŠKODA
FIN

Puhelin
010 214 8349

minna.lotjonen@laakkonen.fi

Alex Nurmi

Alex Nurmi
Työnjohtaja / BMW
FIN

Puhelin
010 214 8339

alex.nurmi@laakkonen.fi

Satu Räikkönen

Satu Räikkönen
Työnjohtaja / ŠKODA
FIN

Puhelin
010 214 8343

satu.raikkonen@laakkonen.fi

Korikorjaamo

Aukioloajat
ma - pe
07:30 - 17:00
la
suljettu
su
suljettu

Puhelinnumerot

Korikorjaamo
010 214 9059


Yhteyshenkilöt:
Timo Suonsilta

Timo Suonsilta
Työnjohtaja / BMW, ŠKODA
FIN

Puhelin
010 214 8491

timo.suonsilta@laakkonen.fi

PROAutolasipalvelu

Puhelinnumerot

PROAutolasipalvelu
010 214 9518


Vaihde

Puhelinnumerot

Vaihde
010 214 8300


Varaosat

Merkit

ŠKODA


Aukioloajat
ma - pe
08:00 - 16:00
la
suljettu
su
suljettu

Puhelinnumerot

Varaosat
010 214 9563

Varaosat
010 214 7480

Varaosat
010 214 8350


Yhteyshenkilöt:
Jari Leikko

Jari Leikko
Varaosamyyjä / ŠKODA
FIN

Puhelin
010 214 8352

Jenni Salo

Jenni Salo
Varaosavastaava / ŠKODA
FIN

Puhelin
010 214 8356

Toimipisteen tuoreimmat autot

Hakuvahdit (0)