Laakkonen Lahti Aukeankatu 1
15610 Lahti

Varaa huolto Etäisyys / km   Ajo-ohje Reittiopas
Laakkonen Lahti

Aukioloajat ja yhteystiedot

Automyynti uudet autot

Merkit

BMW, ŠKODA, Subaru


Aukioloajat
ma - pe
09:00 - 17:00
la
10:00 - 15:00
su
suljettu

Puhelinnumerot

Varaosat
010 214 9563

Varaosat
010 214 7480

Automyynti
010 214 7402


Yhteyshenkilöt:
Marko Marttinen

Marko Marttinen
Myyntipäällikkö / ŠKODA
FIN

Puhelin
010 214 7416
Matkapuhelin
050 509 0199

marko.marttinen@laakkonen.fi

Vesa Helminen

Vesa Helminen
Automyyjä / ŠKODA
FIN

Puhelin
010 214 7414
Matkapuhelin
050 415 2530

vesa.helminen@laakkonen.fi

Iinu Kopra

Iinu Kopra
Automyyjä / ŠKODA
FIN

Puhelin
010 214 7411
Matkapuhelin
050 407 2264

iinu.kopra@laakkonen.fi

Jani Marttinen

Jani Marttinen
Automyyjä / ŠKODA
FIN

Puhelin
010 214 7419
Matkapuhelin
050 439 0099

jani.marttinen@laakkonen.fi

Petri Luode

Petri Luode
Yritysmyyjä / BMW, ŠKODA, Subaru
FIN

Puhelin
010 214 7403
Matkapuhelin
040 049 2499

petri.luode@laakkonen.fi

Automyynti vaihtoautot

Puhelinnumerot

Vaihtoautot
010 214 7401


Yhteyshenkilöt:
Timo Väisänen

Timo Väisänen
Automyyjä / vaihtoautot
FIN

Matkapuhelin
050 509 0198

timo.vaisanen@laakkonen.fi

Marko Lahokoski

Marko Lahokoski
Myyntipäällikkö / vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 214 7415
Matkapuhelin
050 570 0444

marko.lahokoski@laakkonen.fi

Jari Uusiportimo

Jari Uusiportimo
Automyyjä / vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 214 7424
Matkapuhelin
050 305 0902

jari.uusiportimo@laakkonen.fi

Matti Lohisalo

Matti Lohisalo
Automyyjä
FIN

Puhelin
010 214 7423
Matkapuhelin
050 415 2595

matti.lohisalo@laakkonen.fi

Samir Uysal

Samir Uysal
Automyyjä / vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 214 7427
Matkapuhelin
050 413 2043

samir.uysal@laakkonen.fi

Aki Salminen

Aki Salminen
Automyyjä / vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 214 7425
Matkapuhelin
050 058 0306

aki.salminen@laakkonen.fi

Hallinto

Yhteyshenkilöt:
Kati Leppäjärvi

Kati Leppäjärvi
Myyntisihteeri / Dacia, Hyundai, Mazda, Nissan, Opel, Renault, ŠKODA, Subaru
FIN

Puhelin
010 214 7413

kati.leppajarvi@laakkonen.fi

Petri Ojamaa

Petri Ojamaa
Korjaamopäällikkö / BMW, ŠKODA, Subaru
FIN

Puhelin
010 214 7460

petri.ojamaa@laakkonen.fi

Merja Kolu

Merja Kolu
Myyntisihteeri / vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 214 7412

merja.kolu@laakkonen.fi

Juuso Laaksonen

Juuso Laaksonen
Autotalonjohtaja
FIN

Puhelin
010 214 7410

juuso.laaksonen@laakkonen.fi

Huolto

Merkit

BMW, BMWi, MINI, ŠKODA, Subaru


Aukioloajat
ma - pe
07:30 - 17:00
la
suljettu
su
suljettu

Puhelinnumerot

Varaosat
010 214 9563

Varaosat
010 214 7480

Huolto
010 214 9055


Yhteyshenkilöt:
Kimmo Harju

Kimmo Harju
Työnjohtaja / ŠKODA, Subaru
FIN

Puhelin
010 214 7461

kimmo.harju@laakkonen.fi

Joona Laajoki

Joona Laajoki
Hallityönjohtaja / ŠKODA
FIN

Puhelin
010 214 7470

joona.laajoki@laakkonen.fi

Niko Illukka

Niko Illukka
Työnjohtaja / ŠKODA, Subaru
FIN

Puhelin
010 214 7451

niko.illukka@laakkonen.fi

PROAutolasipalvelu

Puhelinnumerot

PROAutolasipalvelu
010 214 9417


Vaihde

Puhelinnumerot

Vaihde
010 214 7400


Varaosat

Merkit

BMW, BMWi, MINI, ŠKODA, Subaru


Aukioloajat
ma - pe
08:00 - 16:00
la
suljettu
su
suljettu

Puhelinnumerot

Varaosat
010 214 9563

Varaosat
010 214 7480

Varaosat
010 214 9563


Yhteyshenkilöt:
Jyri Haakana

Jyri Haakana
Varaosamyyjä / ŠKODA, Subaru
FIN

Puhelin
010 214 7484

Eetu Karppinen

Eetu Karppinen
Varaosavastaava / ŠKODA, Subaru
FIN

Puhelin
010 214 7483

Asko Markkanen

Asko Markkanen
Varaosamyyjä / ŠKODA, Subaru
FIN

Puhelin
010 214 7481

Vesa Partanen

Vesa Partanen
Varaosamyyjä / tukkumyynti / ŠKODA
FIN

Vauriokorjauksen vahinkotarkastus

Merkit

BMW, ŠKODA, Subaru


Aukioloajat
ma - pe
08:00 - 16:00
la
suljettu
su
suljettu

Puhelinnumerot

Varaosat
010 214 9563

Varaosat
010 214 7480


Vauriokorjaus

Merkit

BMW, ŠKODA, Subaru


Aukioloajat
ma - pe
08:00 - 16:00
la
suljettu
su
suljettu

Puhelinnumerot

Varaosat
010 214 9563

Varaosat
010 214 7480

Vauriokorjaus
010 214 7450


Yhteyshenkilöt:
Tom Tolvanen

Tom Tolvanen
Työnjohtaja
FIN

Puhelin
010 214 7001

tom.tolvanen@laakkonen.fi

Timo Miettinen

Timo Miettinen
Työnjohtaja / BMW, ŠKODA, Subaru
FIN

Puhelin
010 214 7458

timo.miettinen@laakkonen.fi

Toimipisteen tuoreimmat autot

Hakuvahdit (0)