Olet sivustolla: ŠKODA
Laakkonen.fi
Laakkonen pääsivusto
Ford
Mazda
Nissan
Opel
ŠKODA
Subaru
Laakkonen vaihtoautot
BAVARIA Laakkonen
BMW
MINI

Laakkonen Lieksa Pielisentie 82
81700 Lieksa

Varaa huolto Etäisyys / km   Ajo-ohje Reittiopas

Aukioloajat ja yhteystiedot

Automyynti uudet autot

Merkit

Mazda, ŠKODA


Aukioloajat
ma - pe
09:00 - 17:00
la
suljettu
su
suljettu

Puhelinnumerot

Varaosat
010 214 9563

Varaosat
010 214 7480

Automyynti
010 309 7510


Yhteyshenkilöt:
Voitto Heikura

Voitto Heikura
Myyntipäällikkö / ŠKODA, vaihtoautot, hyötyautot
FIN

Puhelin
010 309 7530
Matkapuhelin
0500 753 421

voitto.heikura@laakkonen.fi

Paul Turunen

Paul Turunen
Myyntipäällikkö / Mazda, Nissan, Subaru, vaihtoautot, hyötyautot
FIN

Puhelin
010 309 7520
Matkapuhelin
0500 429 699

paul.turunen@laakkonen.fi

Jarmo Heikura

Jarmo Heikura
Automyyjä / ŠKODA, vaihtoautot, hyötyautot
FIN

Puhelin
010 309 7503
Matkapuhelin
050 3231 043

jarmo.heikura@laakkonen.fi

Automyynti vaihtoautot

Puhelinnumerot

Vaihtoautot
010 309 7510


Hallinto

Yhteyshenkilöt:
Aini Kiiskinen

Aini Kiiskinen
Myyntisihteeri
FIN

Puhelin
010 309 7532

aini.kiiskinen@laakkonen.fi

Joona Laakkonen

Joona Laakkonen
Autotalonjohtaja / Mazda, ŠKODA, vaihtoautot
FIN

joona.laakkonen@laakkonen.fi

Amal Touil

Amal Touil
Korjaamopäällikkö / Mazda, ŠKODA, hyötyautot
FIN

Puhelin
010 309 7516

amal.touil@laakkonen.fi

Huolto

Merkit

Mazda, ŠKODA


Aukioloajat
ma - pe
08:00 - 16:00
la
suljettu
su
suljettu

Puhelinnumerot

Varaosat
010 214 9563

Varaosat
010 214 7480

Huolto
010 214 9082


Yhteyshenkilöt:
Niko Turunen

Niko Turunen
Työnjohtaja
FIN

Puhelin
010 309 7518

niko.turunen@laakkonen.fi

Korikorjaamo

Puhelinnumerot

Korikorjaamo
010 214 9087


PROAutolasipalvelu

Puhelinnumerot

PROAutolasipalvelu
010 214 9406


Vaihde

Puhelinnumerot

Vaihde
010 309 7500


Varaosat

Merkit

Mazda, ŠKODA


Aukioloajat
ma - pe
08:00 - 16:00
la
suljettu
su
suljettu

Puhelinnumerot

Varaosat
010 214 9563

Varaosat
010 214 7480

Varaosat
010 309 7540


Yhteyshenkilöt:
Matti Härkönen

Matti Härkönen
Varaosavastaava / Mazda, ŠKODA
FIN

Puhelin
010 309 7502

Antti Hallikainen

Antti Hallikainen
Varaosamyyjä / Mazda, ŠKODA
FIN

Puhelin
010 309 7500

Toimipisteen tuoreimmat autot

Hakuvahdit (0)