Olet sivustolla: ŠKODA
Laakkonen.fi
Laakkonen pääsivusto
Ford
Mazda
Nissan
Opel
ŠKODA
Subaru
Laakkonen vaihtoautot
BAVARIA Laakkonen
BMW
MINI

Škoda Laakkonen Tampere Kuokkamaantie 10
33800 Tampere

Varaa huolto Etäisyys / km   Ajo-ohje Reittiopas

Aukioloajat ja yhteystiedot

Automyynti uudet autot

Merkit

ŠKODA


Aukioloajat
ma - pe
09:00 - 18:00
la
10:00 - 15:00
su
suljettu

Puhelinnumerot

ŠKODA
010 214 9365

Automyynti
010 214 8840


Yhteyshenkilöt:
Susanna Oinas

Susanna Oinas
Myyntipäällikkö / ŠKODA
FIN

Puhelin
010 214 8801
Matkapuhelin
050 431 1181

susanna.oinas@laakkonen.fi

Martta Siiroinen

Martta Siiroinen
Automyyjä / ŠKODA
FIN

Puhelin
010 214 8803
Matkapuhelin
050 597 8429

martta.siiroinen@laakkonen.fi

Ari Suokas

Ari Suokas
Automyyjä / ŠKODA
FIN

Puhelin
010 214 8804
Matkapuhelin
050 388 9964

ari.suokas@laakkonen.fi

Salme Laine

Salme Laine
Automyyjä / ŠKODA
FIN

Puhelin
010 214 8805
Matkapuhelin
040 450 4108

salme.laine@laakkonen.fi

Mika Heino

Mika Heino
Automyyjä / ŠKODA
FIN

Puhelin
010 214 8806
Matkapuhelin
040 450 4372

mika.heino@laakkonen.fi

Oliver Stén

Oliver Stén
Automyyjä / ŠKODA
FIN

Puhelin
010 214 8811
Matkapuhelin
040 024 5394

oliver.sten@laakkonen.fi

Ville Lahdensivu

Ville Lahdensivu
Automyyjä / ŠKODA
FIN

Puhelin
010 214 8807
Matkapuhelin
050 356 6285

ville.lahdensivu@laakkonen.fi

Teemu Nummela

Teemu Nummela
Automyyjä / ŠKODA
FIN

Puhelin
010 214 8813
Matkapuhelin
041 319 4489

teemu.nummela@laakkonen.fi

Jami Lamberg

Jami Lamberg
Yritysmyyjä / ŠKODA
FIN

Puhelin
010 214 8815
Matkapuhelin
050 323 0809

jami.lamberg@laakkonen.fi

Automyynti vaihtoautot

Aukioloajat
ma - pe
09:00 - 18:00
la
10:00 - 15:00
su
suljettu

Puhelinnumerot

Vaihtoautot
010 214 8841


Yhteyshenkilöt:
Antti Kärki

Antti Kärki
Vaihtoautomyyjä / vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 214 8808
Matkapuhelin
050 468 8527

antti.karki@laakkonen.fi

Hannu Vuorinen

Hannu Vuorinen
Myyntipäällikkö / vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 214 8809
Matkapuhelin
050 306 3918

hannu.vuorinen@laakkonen.fi

Jouni Ojanen

Jouni Ojanen
Vaihtoautomyyjä / vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 214 7055
Matkapuhelin
050 443 0534

jouni.ojanen@laakkonen.fi

Joonas Kiiski

Joonas Kiiski
Automyyjä / vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 214 8814
Matkapuhelin
050 431 6514

joonas.kiiski@laakkonen.fi

Matti Hakala

Matti Hakala
Vaihtoautomyyjä / vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 214 8812
Matkapuhelin
050 436 7543

matti.hakala@laakkonen.fi

Hallinto

Yhteyshenkilöt:
Teija Haakana

Teija Haakana
Myyntisihteeri / vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 214 7141

teija.haakana@laakkonen.fi

Tapio Keränen

Tapio Keränen
Korjaamopäällikkö / ŠKODA
FIN

Puhelin
010 214 8835

tapio.keranen@laakkonen.fi

Tea Välimäki

Tea Välimäki
Autotalonjohtaja / ŠKODA
FIN

Puhelin
010 214 8810

tea.valimaki@laakkonen.fi

Huolto

Merkit

ŠKODA


Aukioloajat
ma - pe
07:30 - 17:00
la
suljettu
su
suljettu

Puhelinnumerot

ŠKODA
010 214 9365

Huolto
010 214 9360


Yhteyshenkilöt:
Jari Järvinen

Jari Järvinen
Työnjohtaja / ŠKODA, vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 214 8830

jari.jarvinen@laakkonen.fi

Aleksi Levaste

Aleksi Levaste
Työnjohtaja / ŠKODA
FIN

Puhelin
010 214 8837

aleksi.levaste@laakkonen.fi

Martti Vatka

Martti Vatka
Työnjohtaja / ŠKODA
FIN

Puhelin
010 214 8821

martti.vatka@laakkonen.fi

Roni Hyttinen

Roni Hyttinen
Työnjohtaja / ŠKODA
FIN

Puhelin
010 214 8829

roni.hyttinen@laakkonen.fi

Korikorjaamo

Merkit

ŠKODA


Aukioloajat
ma - pe
7:30 - 18:00
la
suljettu
su
suljettu

Puhelinnumerot

ŠKODA
010 214 9365

Korikorjaamo
010 214 9360


PROAutolasipalvelu

Puhelinnumerot

PROAutolasipalvelu
010 214 9360


Vaihde

Puhelinnumerot

Vaihde
010 214 8800


Varaosat

Merkit

ŠKODA


Aukioloajat
ma - pe
07:30 - 17:00
la
suljettu
su
suljettu

Puhelinnumerot

ŠKODA
010 214 9365

Varaosat
010 214 9361


Yhteyshenkilöt:
Harri Lounasvuori

Harri Lounasvuori
Varaosamyyjä / ŠKODA, vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 214 8832

Ida Lod

Ida Lod
Varaosavastaava / ŠKODA
FIN

Puhelin
010 214 8831

Toimipisteen tuoreimmat autot

Hakuvahdit (0)