Laakkonen Joensuu Voimatie 1
80100 Joensuu

Varaa huolto Etäisyys / km   Ajo-ohje Reittiopas
Laakkonen Joensuu

Aukioloajat ja yhteystiedot

Automyynti uudet autot

Merkit

BMW, Mazda, Nissan, Opel, Subaru, ŠKODA


Aukioloajat
ma-pe
09:00-17:00
la
10:00-15:00
su
suljettu

Puhelinnumerot

Mazda
010 309 2331

Subaru
010 309 2332

Nissan
010 309 2335

BMW
010 309 2337

ŠKODA
010 309 2329

Opel
010 309 2333


Yhteyshenkilöt:
Harri Hietala

Harri Hietala
Automyyjä / Subaru, Nissan
FIN

Puhelin
010 309 2314
Matkapuhelin
050 466 0645

harri.hietala@laakkonen.fi

Petri Ratinen

Petri Ratinen
Automyyjä / ŠKODA
FIN

Puhelin
010 309 2322
Matkapuhelin
050 337 3722

petri.ratinen@laakkonen.fi

Pasi Riikonen

Pasi Riikonen
Automyyjä / ŠKODA
FIN

Puhelin
010 309 2323
Matkapuhelin
050 411 2285

pasi.riikonen@laakkonen.fi

Masi Smura

Masi Smura
Automyyjä / Mazda, Opel
FIN

Puhelin
010 309 2312
Matkapuhelin
050 415 2514

masi.smura@laakkonen.fi

Pasi Varonen

Pasi Varonen
Myyntipäällikkö / ŠKODA
FIN

Puhelin
010 309 2316
Matkapuhelin
0500 543 731

pasi.varonen@laakkonen.fi

Wilhelmiina Eklund

Wilhelmiina Eklund
Tuotepäällikkö / Mazda, Opel
FIN, ENG

Puhelin
010 309 2325
Matkapuhelin
050 563 1918

wilhelmiina.eklund@laakkonen.fi

Jukka Kinnunen

Jukka Kinnunen
Yritysmyyjä / Mazda, ŠKODA, Subaru, Opel, Nissan
FIN

Puhelin
010 309 2317
Matkapuhelin
050 412 4708

jukka.kinnunen@laakkonen.fi

Automyynti vaihtoautot

Aukioloajat
ma-pe
09:00-17:00
la
10:00-15:00
su
suljettu

Puhelinnumerot

Vaihtoautot
010 309 2330

Vaihtoautot
010 309 2330


Yhteyshenkilöt:
Kimmo Kähkönen

Kimmo Kähkönen
Automyyjä / vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 309 2320
Matkapuhelin
050 300 4758

kimmo.kahkonen@laakkonen.fi

Markus Laine

Markus Laine
Automyyjä / vaihtoautot
FIN

Puhelin
050 363 0230
Matkapuhelin
050 363 0230

markus.laine@laakkonen.fi

Jari Pelkonen

Jari Pelkonen
Automyyjä / vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 309 2305
Matkapuhelin
050 528 6980

jari.pelkonen@laakkonen.fi

Mika Puisto

Mika Puisto
Automyyjä / vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 309 2324
Matkapuhelin
050 511 8537

mika.puisto@laakkonen.fi

Eero Rytkönen

Eero Rytkönen
Automyyjä / vaihtoautot
FIN, ENG

Poissa 29.11.2021 - 12.12.2021

Puhelin
010 309 2326
Matkapuhelin
050 341 0651

eero.rytkonen@laakkonen.fi

Heikki Keronen

Heikki Keronen
Myyntipäällikkö / Mazda, Subaru, Opel, Nissan, vaihtoautot
FIN, ENG

Puhelin
010 309 2318
Matkapuhelin
050 534 3093

heikki.keronen@laakkonen.fi

Hallinto

Yhteyshenkilöt:
Joona Laakkonen

Joona Laakkonen
Autotalonjohtaja / BMW, Mazda, ŠKODA, Subaru, Nissan, vaihtoautot
FIN

joona.laakkonen@laakkonen.fi

Kalle Tervonen

Kalle Tervonen
Korjaamopäällikkö / BMW, Mazda, ŠKODA, Subaru, Opel, Nissan, MINI, vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 309 2347

kalle.tervonen@laakkonen.fi

Petra Can

Petra Can
Toimistopäällikkö / Mazda, ŠKODA, Subaru, Opel, Nissan
FIN, ENG

Puhelin
010 309 2303

petra.can@laakkonen.fi

Huolto

Merkit

BMW, MINI, Mazda, Nissan, Opel, Subaru, ŠKODA


Aukioloajat

Huolto
ma-pe
07:30-17:00
la
suljettu
su
suljettu

Puhelinnumerot

Opel
010 214 9383

MINI
010 214 9114

ŠKODA
010 214 9088

Mazda
010 214 9116

Nissan
010 214 9117

Subaru
010 214 9119

BMW
010 214 9114

Monimerkkihuolto
010 214 7013


Yhteyshenkilöt:
Jonni Vänskä

Jonni Vänskä
Työnjohtaja / ŠKODA
FIN

Poissa 07.12.2021 - 11.12.2021

Puhelin
010 309 2368

Jari Väisänen
Työnjohtaja
FIN, ENG

Puhelin
010 309 2328

Tapio Toivanen

Tapio Toivanen
Työnjohtaja / Mazda, Subaru, Nissan
FIN, ENG

Puhelin
010 309 2343

Julia Sallinen

Julia Sallinen
Työnjohtaja / ŠKODA
FIN

Puhelin
010 309 2349

Pekka Peltoniemi

Pekka Peltoniemi
Työnjohtaja / Mazda, Subaru, Nissan
FIN

Puhelin
010 309 2342

Päivi Ihalainen

Päivi Ihalainen
Työnjohtaja / Opel
FIN, FIN

Puhelin
010 309 2338

PROAutolasipalvelu

Puhelinnumerot

PROAutolasipalvelu
010 214 9402


Vaihde

Puhelinnumerot

Vaihde
010 309 2300


Varaosat

Merkit

BMW, MINI, Mazda, Nissan, Opel, Subaru, ŠKODA


Aukioloajat
ma-pe
07:30-17:00
la
suljettu
su
suljettu

Puhelinnumerot

BMW
010 309 2379

Mazda
010 309 2379

Subaru
010 309 2379

Opel
010 309 2379

Nissan
010 309 2379

MINI
010 309 2379

ŠKODA
010 309 2379


Yhteyshenkilöt:
Samuli Heikkinen

Samuli Heikkinen
Varaosamyyjä / BMW, Mazda, ŠKODA, Subaru, Opel, Nissan
FIN

Puhelin
010 309 2362

Mikko Komulainen

Mikko Komulainen
Varaosamyyjä / BMW, Mazda, ŠKODA, Subaru, Opel, Nissan
FIN

Puhelin
010 309 2379

Pasi Siitari

Pasi Siitari
Varaosamyyjä / BMW, Mazda, ŠKODA, Subaru, Opel, Nissan
FIN

Puhelin
010 309 2365

Kari Komulainen

Kari Komulainen
Varaosavastaava / BMW, Mazda, ŠKODA, Subaru, Opel, Nissan
FIN

Puhelin
010 309 2360

Toimipisteen tuoreimmat autot

Hakuvahdit (0)