Bavaria Laakkonen ESPOO Luomannotko 7
02200 Espoo

Bavaria Laakkonen ESPOO

Aukioloajat ja yhteystiedot

Automyynti uudet autot

Merkit

BMW, MINI


Aukioloajat
ma-pe
09:00-18:00
la
10:00-15:00
su
suljettu

Puhelinnumerot

BMW
010 214 8210

MINI
010 214 8297


Yhteyshenkilöt:
Sinikka Ekholm

Sinikka Ekholm
Automyyjä / BMW
FIN, SWE, ENG

Puhelin
010 214 8213
Matkapuhelin
050 522 1390

sinikka.ekholm@laakkonen.fi

Janne Jokinen

Janne Jokinen
Automyyjä / BMW
FIN, ENG

Puhelin
010 214 8217
Matkapuhelin
050 468 0404

janne.jokinen@laakkonen.fi

Juuli Jurvelin

Juuli Jurvelin
Automyyjä / BMW
FIN, ENG

Puhelin
010 214 8208
Matkapuhelin
050 470 0585

juuli.jurvelin@laakkonen.fi

Maarit Niittymäki

Maarit Niittymäki
Automyyjä / BMW
FIN, ENG

Puhelin
010 214 8206
Matkapuhelin
050 388 9826

maarit.niittymaki@laakkonen.fi

Pavel Poliakov

Pavel Poliakov
Automyyjä / BMW
FIN, RUS, ENG

Puhelin
010 214 8207
Matkapuhelin
050 501 2586

pavel.poliakov@laakkonen.fi

Niclas Rodolfi

Niclas Rodolfi
Automyyjä / BMW, BMW M
FIN

Puhelin
010 214 8211
Matkapuhelin
050 509 0142

niclas.rodolfi@laakkonen.fi

Kristian Tuunainen

Kristian Tuunainen
Automyyjä / BMW
FIN, ENG

Puhelin
010 214 8214
Matkapuhelin
050 414 3993

kristian.tuunainen@laakkonen.fi

Seppo Vehkajärvi

Seppo Vehkajärvi
Automyyjä / BMW, MINI
FIN, ENG

Puhelin
010 214 8209
Matkapuhelin
050 415 2553

seppo.vehkajarvi@laakkonen.fi

Frida Lindström

Frida Lindström
BMW Customer Assistant / BMW
FIN, SWE, ENG

Puhelin
046 923 2785
Matkapuhelin
010 214 8230

frida.lindstrom@laakkonen.fi

Tommi Takkinen

Tommi Takkinen
Myyntipäällikkö / BMW
FIN

Puhelin
010 214 8012
Matkapuhelin
050 572 1378

tommi.takkinen@laakkonen.fi

Anton Tran

Anton Tran
Product Genius / BMW
FIN

Puhelin
010 214 7704
Matkapuhelin
046 921 5485

anton.tran@laakkonen.fi

Jukka Kosola

Jukka Kosola
Yritysmyyjä / BMW
FIN

Puhelin
010 214 8010
Matkapuhelin
050 329 1589

jukka.kosola@laakkonen.fi

Automyynti vaihtoautot

Aukioloajat
ma-pe
09:00-18:00
la
10:00-15:00
su
suljettu

Puhelinnumerot

Vaihtoautot
010 214 8240

Vaihtoautot
010 214 8240


Yhteyshenkilöt:
Mika Eriksson

Mika Eriksson
Automyyjä / vaihtoautot
FIN, ENG

Puhelin
010 214 8241
Matkapuhelin
040 701 0949

mika.eriksson@laakkonen.fi

Julia Koivu

Julia Koivu
Automyyjä
FIN, ENG

Puhelin
010 214 8245
Matkapuhelin
050 531 8581

julia.koivu@laakkonen.fi

Tomi Petäjäniemi

Tomi Petäjäniemi
Automyyjä / vaihtoautot
FIN, ENG

Puhelin
010 214 8242
Matkapuhelin
050 406 3207

tomi.petajaniemi@laakkonen.fi

Tuomo Saario

Tuomo Saario
Automyyjä / vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 214 8244
Matkapuhelin
050 502 8030

tuomo.saario@laakkonen.fi

Julius Hjelt

Julius Hjelt
Vaihtoautopäällikkö / vaihtoautot
FIN, RUS

Puhelin
010 214 8243
Matkapuhelin
050 513 9554

julius.hjelt@laakkonen.fi

Hallinto

Yhteyshenkilöt:
Jonathan Koskenlaine

Jonathan Koskenlaine
Autotalonjohtaja / BMW, MINI
FIN

Puhelin
010 214 7711
Matkapuhelin
050 576 1163

jonathan.koskenlaine@laakkonen.fi

Ville Rosendahl

Ville Rosendahl
Huoltopäällikkö / BMW, MINI
FIN, ENG

Puhelin
010 214 8254

ville.rosendahl@laakkonen.fi

Huolto

Merkit

BMW, MINI


Aukioloajat

Huolto
ma-pe
07:00-18:00
la
suljettu
su
suljettu

Puhelinnumerot

BMW
010 214 9000

MINI
010 214 9000


Yhteyshenkilöt:
Isa Wilenius

Isa Wilenius
Työnjohtaja / BMW, MINI
FIN, ENG

Puhelin
010 214 8256

Ville Vikstén

Ville Vikstén
Työnjohtaja / BMW, MINI
FIN, ENG

Puhelin
010 214 8260

Roosa Vainio

Roosa Vainio
Työnjohtaja / BMW, MINI
FIN, ENG, FIN

Puhelin
010 214 8255

Eelis Tohkanen

Eelis Tohkanen
Työnjohtaja / BMW, MINI
FIN

Puhelin
010 214 8258

Petri Ilmonen

Petri Ilmonen
Työnjohtaja / BMW, MINI
FIN

Puhelin
010 214 8259

Asta Tertsunen

Asta Tertsunen
Team leader / BMW, MINI
FIN

Puhelin
010 214 8253

Henrik Tulander
Taksimekaanikko / BMW
FIN, SWE

Puhelin
010 215 8275

Jussi Mielonen

Jussi Mielonen
Hallityönjohtaja / BMW, MINI
FIN, ENG

Puhelin
010 214 8251

PROAutolasipalvelu

Puhelinnumerot

PROAutolasipalvelu
010 214 9504


Suorahuolto

Merkit

BMW, MINI


Aukioloajat
ma-pe
07:30-15:30
la-su
suljettu

Puhelinnumerot

BMW
010 214 8270

MINI
010 214 8270


Yhteyshenkilöt:
Juuso Korhonen

Juuso Korhonen
Suorahuollon työnjohtaja / BMW, MINI
FIN, SWE, ENG

Puhelin
010 214 8274

juuso.korhonen@laakkonen.fi

Vahinkotarkastus

Vaihde

Puhelinnumerot

Vaihde
010 214 8200


Varaosat

Merkit

BMW, MINI


Aukioloajat
ma-pe
07:30-18:00
la
suljettu
su
suljettu

Puhelinnumerot

BMW
010 214 8290

MINI
010 214 8290


Yhteyshenkilöt:
Heikki Hännikäinen

Heikki Hännikäinen
Varaosamyyjä / BMW, MINI
FIN

Puhelin
010 214 8291

Heidi Kansanen

Heidi Kansanen
Varaosamyyjä / BMW, MINI
FIN

Puhelin
010 214 8622

Kiia Koskenkorva

Kiia Koskenkorva
Varaosamyyjä / BMW, MINI
FIN, ENG, FIN

Puhelin
010 214 8044

Vesa Viinikka

Vesa Viinikka
Varaosamyyjä / BMW, MINI
FIN

Puhelin
010 214 8295

Matti Visa

Matti Visa
Varaosapäällikkö / BMW, MINI
FIN, ENG

Puhelin
010 214 8045

BMW on saanut uuden kodin BAVARIA Laakkoselta löydät aina BMW:n uusimmat mallit, laadukkaimmat vaihtoautot ja merkkihuollon palvelut. Bavaria Laakkonen on osa Laakkonen konsernia Siirry BAVARIA Laakkonen sivustolle

Toimipisteen tuoreimmat autot

Hakuvahdit (0)