Škoda Laakkonen Espoo Haltilanniitty 4
02200 Espoo

Varaa huolto Etäisyys / km   Ajo-ohje Reittiopas

Aukioloajat ja yhteystiedot

Automyynti uudet autot

Merkit

Skoda


Aukioloajat
ma-pe
09:00-18:00
la
10:00-15:00
su
suljettu

Puhelinnumerot

Skoda
010 214 8790


Yhteyshenkilöt:
Jenni Immonen

Jenni Immonen
Automyyjä / Skoda
FIN, ENG

Puhelin
010 214 8113
Matkapuhelin
050 463 0838

jenni.immonen@laakkonen.fi

Henri Partti

Henri Partti
Automyyjä / Skoda
FIN, ENG

Puhelin
010 214 8756
Matkapuhelin
050 514 6171

henri.partti@laakkonen.fi

Marko Rättö

Marko Rättö
Automyyjä / Skoda
FIN, ENG

Puhelin
010 214 8755
Matkapuhelin
050 373 4808

marko.ratto@laakkonen.fi

Petri Suojanen

Petri Suojanen
Automyyjä / Skoda
FIN, ENG

Puhelin
010 214 8754
Matkapuhelin
050 525 3863

petri.suojanen@laakkonen.fi

Tytti Tammisalo

Tytti Tammisalo
Automyyjä / Skoda
FIN, ENG

Puhelin
010 214 8753
Matkapuhelin
050 594 0141

tytti.tammisalo@laakkonen.fi

Topi Temonen
Automyyjä / Skoda
FIN, ENG

Matkapuhelin
050 592 1554

topi.temonen@laakkonen.fi

Steven Toomela

Steven Toomela
Automyyjä / Skoda
FIN, ENG, EST

Puhelin
010 214 8752
Matkapuhelin
050 401 0742

steven.toomela@laakkonen.fi

Tomi Saarinen

Tomi Saarinen
Myyntipäällikkö / Skoda
FIN, ENG

Puhelin
010 214 8751
Matkapuhelin
041 436 1682

tomi.saarinen@laakkonen.fi

Mika Hirvonen

Mika Hirvonen
Yhteyspäällikkö / Skoda
FIN, ENG

Puhelin
010 214 8758
Matkapuhelin
050 555 1852

mika.hirvonen@laakkonen.fi

Automyynti vaihtoautot

Aukioloajat
ma-pe
09:00-18:00
la
10:00-15:00
su
suljettu

Puhelinnumerot

010 214 8791


Yhteyshenkilöt:
Jere Fagerroos

Jere Fagerroos
Automyyjä
FIN, ENG

Puhelin
010 214 8770
Matkapuhelin
046 920 9938

jere.fagerroos@laakkonen.fi

Ron Johansson

Ron Johansson
Vaihtoautomyyjä / vaihtoautot
FIN, SWE, ENG

Puhelin
010 214 8759
Matkapuhelin
050 470 0998

ron.johansson@laakkonen.fi

Chris Fagerroos

Chris Fagerroos
Vaihtoautopäällikkö / vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 214 8760
Matkapuhelin
050 568 7380

chris.fagerroos@laakkonen.fi

Huolto

Merkit

Skoda


Aukioloajat
ma-pe
07:30-18:00
la
suljettu

Puhelinnumerot

Skoda
010 214 9364


Yhteyshenkilöt:
Johan Qvarnström

Johan Qvarnström
Korjaamopäällikkö / Skoda
FIN

Puhelin
010 214 8784

Jani Ahonen

Jani Ahonen
Työnjohtaja / Skoda
FIN

Puhelin
010 214 8768

Julius Halonen

Julius Halonen
Työnjohtaja / Skoda
FIN

Poissa 19.11.2019 - 25.11.2019

Puhelin
010 214 8763

Marko Rautiala

Marko Rautiala
Työnjohtaja / Skoda
FIN

Puhelin
010 214 8764

Tor-Erik Sandström
Työnjohtaja / Skoda
FIN

Puhelin
010 214 8761

Korikorjaamo

Puhelinnumerot

010 214 8150


Vaihde

Puhelinnumerot

010 214 8750


Varaosat

Merkit

Skoda


Aukioloajat
ma-pe
07:30-18:00
la
suljettu

Puhelinnumerot

Skoda
010 214 9365


Yhteyshenkilöt:
Juuso Kiias

Juuso Kiias
Varaosamyyjä / Skoda
FIN

Puhelin
010 214 8769

Markku Nygård

Markku Nygård
Varaosamyyjä / Skoda
FIN

Puhelin
010 214 8766

Susanna Lehtonen

Susanna Lehtonen
Varaosavastaava / Skoda
FIN, ENG, FIN

Puhelin
010 214 8772
Matkapuhelin
050 325 7632

Toimipisteen tuoreimmat autot

Laakkonen
Hakuvahdit (0)