Veljekset Laakkonen Kuitinmäentie 30
02270 Espoo

Varaa huolto Etäisyys / km   Ajo-ohje Reittiopas

Aukioloajat ja yhteystiedot

Automyynti Hyötyautot

Aukioloajat
ma-pe
09:00-18:00
la
10:00-15:00
su
suljettu

Puhelinnumerot

010 214 7640


Yhteyshenkilöt:
Markku Haga

Markku Haga
Automyyjä / Mazda, Subaru, Hyundai, Renault, Dacia, hyötyautot
FIN, ENG

Puhelin
010 214 7603
Matkapuhelin
040 835 2154

markku.haga@laakkonen.fi

Automyynti uudet autot

Merkit

Dacia, Hyundai, Mazda, Renault, Subaru


Aukioloajat
ma-pe
09:00-18:00
la
10:00-15:00
su
suljettu

Puhelinnumerot

Dacia
010 214 7640

Mazda
010 214 7643

Subaru
010 214 7642

Hyundai
010 214 7640

Renault
010 214 7640


Yhteyshenkilöt:
Markku Haga

Markku Haga
Automyyjä / Mazda, Subaru, Hyundai, Renault, Dacia, hyötyautot
FIN, ENG

Puhelin
010 214 7603
Matkapuhelin
040 835 2154

markku.haga@laakkonen.fi

Markku Ikola

Markku Ikola
Automyyjä / Mazda, Subaru, Hyundai, Renault, Dacia
FIN, ENG

Puhelin
010 214 7602
Matkapuhelin
040 835 7246

markku.ikola@laakkonen.fi

Juha Loponen

Juha Loponen
Automyyjä / Mazda, Subaru, Hyundai, Renault, Dacia
FIN, SWE, ENG

Puhelin
010 214 7605
Matkapuhelin
040 7515 863

juha.loponen@laakkonen.fi

Ari Kekola

Ari Kekola
Autotalonjohtaja / Hyundai, Renault, Dacia
FIN

Puhelin
010 214 7601
Matkapuhelin
050 529 9887

ari.kekola@laakkonen.fi

Jenni Immonen

Jenni Immonen
Myyntipäällikkö / Mazda, Subaru
FIN, ENG

Puhelin
010 214 7604
Matkapuhelin
050 463 0838

jenni.immonen@laakkonen.fi

Automyynti vaihtoautot

Aukioloajat
ma-pe
09:00-18:00
la
10:00-15:00
su
suljettu

Puhelinnumerot

010 214 7670


Yhteyshenkilöt:
Tuomas Anttila

Tuomas Anttila
Automyyjä / vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 214 7615
Matkapuhelin
050 443 0363

tuomas.anttila@laakkonen.fi

Jouko Nuutinen

Jouko Nuutinen
Automyyjä / vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 214 7612
Matkapuhelin
050 320 8238

jouko.nuutinen@laakkonen.fi

Tapio Rantanen

Tapio Rantanen
Automyyjä / vaihtoautot
FIN, ENG

Puhelin
010 214 7608
Matkapuhelin
050 384 8325

tapio.rantanen@laakkonen.fi

Huolto

Merkit

Dacia, Hyundai, Mazda, Renault, Subaru


Aukioloajat

Huolto
ma-pe
07:30-17:00
la
suljettu
su
suljettu

Puhelinnumerot

Subaru
010 214 9168

Mazda
010 214 9167

Dacia
010 214 9140

Renault
010 214 9139

Hyundai
010 214 9136


Yhteyshenkilöt:
Juha Kuusisto

Juha Kuusisto
Korjaamopäällikkö
FIN

Puhelin
010 214 7536

Stefan Nyholm

Stefan Nyholm
Palvelumyyjä / Mazda, Subaru, Hyundai, Renault, Dacia
FIN, SWE, ENG

Puhelin
010 214 7631

Ari Heikkilä

Ari Heikkilä
Varaosamyyjä / Mazda, Subaru, Hyundai, Renault, Dacia
FIN

Puhelin
010 214 7623

PROAutolasipalvelu

Puhelinnumerot

010 214 9407


Vaihde

Puhelinnumerot

010 214 7600


Varaosat

Merkit

Dacia, Hyundai, Mazda, Renault, Subaru


Aukioloajat
ma-pe
07:30-16:00
la
suljettu
su
suljettu

Puhelinnumerot

Mazda
010 214 7625

Subaru
010 214 7625

Hyundai
010 214 7625

Renault
010 214 7625

Dacia
010 214 7625


Yhteyshenkilöt:
Heidi Korhonen

Heidi Korhonen
Varaosapäällikkö / Mazda, Subaru, Hyundai, Renault, Dacia
FIN, ENG

Puhelin
010 214 7634

Laakkonen
Hakuvahdit (0)