Olet sivustolla: Laakkonen
Laakkonen.fi
Laakkonen pääsivusto
Ford
Mazda
Nissan
Opel
ŠKODA
Subaru
Laakkonen vaihtoautot
BAVARIA Laakkonen
BMW
MINI

Bavaria Laakkonen Helsinki Mekaanikonkatu 2
00880 Helsinki

Aukioloajat ja yhteystiedot

Huollon palveluautomaatin avulla asiointi liikkeessämme on helppoa ja vaivatonta 24/7.

Automyynti uudet autot

Merkit

BMW, MINI


Aukioloajat
ma-pe
09:00-18:00
la
10:00-15:00
su
suljettu

Puhelinnumerot

MINI
010 214 8088

BMW
010 214 8060


Yhteyshenkilöt:
Jerry Ala-Leppilampi

Jerry Ala-Leppilampi
Automyyjä / BMW
FIN, ENG

Puhelin
010 214 8061
Matkapuhelin
050 337 4158

jerry.ala-leppilampi@laakkonen.fi

Anna Grönmark
Automyyjä / BMW
FIN

Puhelin
010 214 8003
Matkapuhelin
050 441 5797

anna.gronmark@laakkonen.fi

Teemu Männistö

Teemu Männistö
Automyyjä / BMW
FIN

Puhelin
010 214 8063
Matkapuhelin
050 550 2716

teemu.mannisto@laakkonen.fi

Marko Tiger

Marko Tiger
Automyyjä / BMW, BMW M
FIN, ENG

Puhelin
010 214 8065
Matkapuhelin
050 593 2911

marko.tiger@laakkonen.fi

Henri Turkkila

Henri Turkkila
Automyyjä / BMW
FIN

Poissa 07.06.2021 - 19.06.2021

Puhelin
010 214 8017
Matkapuhelin
050 592 7231

henri.turkkila@laakkonen.fi

Niko Tuukkanen

Niko Tuukkanen
Automyyjä / BMW
FIN

Poissa 14.06.2021 - 28.06.2021

Puhelin
010 214 8019
Matkapuhelin
050 470 2483

niko.tuukkanen@laakkonen.fi

Kaj Wallen

Kaj Wallen
Automyyjä / BMW
FIN, ENG

Puhelin
010 214 8066
Matkapuhelin
050 040 8508

kaj.wallen@laakkonen.fi

Selena Chandi

Selena Chandi
Diplomatic sales manager / BMW, Hansel
FIN, ENG

Puhelin
010 214 8071
Matkapuhelin
050 413 6292

selena.chandi@laakkonen.fi

Aleksi Laine

Aleksi Laine
Myyntipäällikkö / BMW
FIN

Puhelin
010 214 7707
Matkapuhelin
050 470 2768

aleksi.laine@laakkonen.fi

Henri Huuskonen

Henri Huuskonen
Product Genius / BMW
FIN

Puhelin
010 214 8020
Matkapuhelin
050 309 4471

henri.huuskonen@laakkonen.fi

Automyynti vaihtoautot

Aukioloajat
ma-pe
09:00-18:00
la
10:00-15:00
su
suljettu

Puhelinnumerot

Vaihtoautot
010 214 8050

Vaihtoautot
010 214 8050


Yhteyshenkilöt:
Tuomas Anttila

Tuomas Anttila
Automyyjä / vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 214 8301
Matkapuhelin
050 443 0363

tuomas.anttila@laakkonen.fi

Tommi Hokkanen

Tommi Hokkanen
Automyyjä / vaihtoautot
FIN, ENG

Puhelin
010 214 8053
Matkapuhelin
050 536 9153

tommi .hokkanen@laakkonen.fi

Lari Porenne

Lari Porenne
Automyyjä / vaihtoautot
FIN, ENG

Puhelin
010 214 8054
Matkapuhelin
050 522 1381

lari.porenne@laakkonen.fi

Jari Kauppi

Jari Kauppi
Vaihtoautomyyjä / vaihtoautot
FIN, SWE, ENG

Puhelin
010 214 8055
Matkapuhelin
040 066 5231

jari.kauppi@laakkonen.fi

Ari Haarakangas

Ari Haarakangas
Vaihtoautopäällikkö / vaihtoautot
FIN, ENG

Puhelin
010 214 8005
Matkapuhelin
050 060 1617

ari.haarakangas@laakkonen.fi

Hallinto

Yhteyshenkilöt:
Jori Andberg

Jori Andberg
Autotalonjohtaja / BMW, MINI
FIN

Puhelin
010 214 8220

jori.andberg@laakkonen.fi

Jarkko Mustonen

Jarkko Mustonen
Huoltopäällikkö / BMW, MINI
FIN

Puhelin
010 214 8025

jarkko.mustonen@laakkonen.fi

Eija Korhonen

Eija Korhonen
Toimistopäällikkö / BMW
FIN, SWE, ENG

Puhelin
010 214 8009

eija.korhonen@laakkonen.fi

Huolto

Merkit

BMW, MINI


Aukioloajat

Huolto
ma-pe
07:30-17:00
la
suljettu
su
suljettu

Puhelinnumerot

BMW
010 214 9001

MINI
010 214 9001


Yhteyshenkilöt:
Toni Vesanto

Toni Vesanto
Työnjohtaja / BMW, MINI
FIN, ENG

Puhelin
010 214 8257

Niklas Ståhlström

Niklas Ståhlström
Työnjohtaja / BMW
FIN, SWE, ENG, FIN

Puhelin
010 214 8027

Tero Laine
Työnjohtaja / BMW, MINI
FIN, ENG

Puhelin
010 214 8024

Jesse Kähäri
Työnjohtaja / BMW, MINI
FIN

Puhelin
010 214 8056

Pasi Karvonen

Pasi Karvonen
Työnjohtaja / BMW, MINI
FIN, ENG

Puhelin
010 214 8046

Toni Holmberg
Työnjohtaja / BMW, MINI
FIN, ENG

Poissa 07.06.2021 - 04.07.2021

Puhelin
010 214 8051

Jyry Alatalo

Jyry Alatalo
Työnjohtaja / BMW, MINI
FIN, ENG, FIN

Poissa 07.06.2021 - 06.07.2021

Puhelin
010 214 8038

Mikko Aho

Mikko Aho
Työnjohtaja / BMW, MINI
FIN, ENG

Puhelin
010 214 8028

Samu Vuohelainen

Samu Vuohelainen
Team leader / BMW, MINI
FIN, ENG

Puhelin
010 214 8036

Lasse Takala

Lasse Takala
Taksimekaanikko / BMW
FIN

Puhelin
010 214 8032

Petri Ikonen

Petri Ikonen
Hallityönjohtaja / BMW, MINI
FIN

Poissa 14.06.2021 - 28.06.2021

Puhelin
010 214 8021

PROAutolasipalvelu

Puhelinnumerot

PROAutolasipalvelu
010 214 9399


Suorahuolto

Merkit

BMW, MINI


Aukioloajat
ma-pe
07:30-15:30
la
suljettu
su
suljettu

Puhelinnumerot

BMW
010 214 8030

MINI
010 214 8030


Yhteyshenkilöt:
Pauli Svensk

Pauli Svensk
Automekaanikko / BMW
FIN

Puhelin
010 214 8031

pauli.svensk@laakkonen.fi

Vaihde

Puhelinnumerot

Vaihde
010 214 8000


Varaosat

Merkit

BMW, MINI


Aukioloajat
ma-pe
08:00-17:00
la
10:00-15:00
su
suljettu

Puhelinnumerot

BMW
010 214 8040

MINI
010 214 8040


Yhteyshenkilöt:
Heikki Juntunen

Heikki Juntunen
Varaosamyyjä / BMW, MINI
FIN, ENG, FIN

Poissa 07.06.2021 - 04.07.2021

Puhelin
010 214 8043

Juho Kohtanen

Juho Kohtanen
Varaosamyyjä / BMW, MINI
FIN, ENG

Puhelin
010 214 8047

Tommi Peteri

Tommi Peteri
Varaosamyyjä / BMW, MINI
FIN

Puhelin
010 214 8042

Joel Tehikari

Joel Tehikari
Varaosamyyjä / BMW, MINI
FIN

Puhelin
010 214 8049

Janne Pitkänen

Janne Pitkänen
Varaosavastaava / BMW
FIN, ENG, FIN

Puhelin
010 214 8041

Vauriokorjaus

Puhelinnumerot

Vauriokorjauksen ajanvaraus
010 214 8150


BMW on saanut uuden kodin BAVARIA Laakkoselta löydät aina BMW:n uusimmat mallit, laadukkaimmat vaihtoautot ja merkkihuollon palvelut. Bavaria Laakkonen on osa Laakkonen konsernia Siirry BAVARIA Laakkonen sivustolle

Toimipisteen tuoreimmat autot

Hakuvahdit (0)