Mikä on OmaLaakkonen?

OmaLaakkonen on auto- ja huoltoasiakkaillemme tarkoitettu palvelu, jonka käyttö edellyttää asiakasrekisteriimme tallennettuja asiakastietoja. OmaLaakkonen-palvelussa voit hallinnoida autoasioitasi ainutlaatuisella, turvallisella ja modernilla tavalla ja asiointi liikkeidemme kanssa on nopeampaa ja kätevämpää.


Ota OmaLaakkonen mobiilipalvelu käyttöösi

Google Play Download_on_the_App_Store_Badge_FI_RGB_blk_100217

Ford Store Laakkonen Helsinki Mekaanikonkatu 12
00880 Helsinki

Varaa huolto Etäisyys / km   Ajo-ohje Reittiopas

Aukioloajat ja yhteystiedot

Automyynti Hyötyautot

Aukioloajat
ma-pe
9:00-18:00
la
10:00-15:00
su
suljettu

Yhteyshenkilöt:
Jorma Sinkari

Jorma Sinkari
Automyyjä / Ford, hyötyautot
FIN

Puhelin
010 214 8111
Matkapuhelin
050 304 7143

jorma.sinkari@laakkonen.fi

Pasi Virtanen

Pasi Virtanen
Automyyjä / Ford, hyötyautot
FIN

Puhelin
010 214 8106
Matkapuhelin
050 388 9882

pasi.virtanen@laakkonen.fi

Aki Wälläri

Aki Wälläri
Automyyjä / Ford, hyötyautot
FIN

Puhelin
010 214 8114
Matkapuhelin
0400 632 125

aki.wallari@laakkonen.fi

Markku Turunen

Markku Turunen
Myyntipäällikkö / Ford, Mustang, hyötyautot
FIN, ENG

Puhelin
010 214 8107
Matkapuhelin
040 755 0506

markku.turunen@laakkonen.fi

Automyynti uudet autot

Merkit

Ford


Aukioloajat
ma-pe
9:00-18:00
la
10:00-15:00
su
suljettu

Puhelinnumerot

Ford
010 214 8110


Yhteyshenkilöt:
Markku Haga

Markku Haga
Automyyjä / Ford
FIN, ENG

Puhelin
010 214 7603
Matkapuhelin
040 835 2154

markku.haga@laakkonen.fi

Inka Hall

Inka Hall
Automyyjä / Ford
FIN

Puhelin
010 214 8169
Matkapuhelin
050 428 5194

inka.hall@laakkonen.fi

Markku Ikola

Markku Ikola
Automyyjä / Ford
FIN, ENG

Puhelin
010 214 7602
Matkapuhelin
040 835 7246

markku.ikola@laakkonen.fi

Juha Loponen

Juha Loponen
Automyyjä / Ford
FIN, SWE, ENG

Puhelin
010 214 7605
Matkapuhelin
040 7515 863

juha.loponen@laakkonen.fi

Iida Puhakka

Iida Puhakka
Automyyjä / Ford
FIN

Puhelin
010 214 8168
Matkapuhelin
050 347 5558

iida.puhakka@laakkonen.fi

Jorma Sinkari

Jorma Sinkari
Automyyjä / Ford, hyötyautot
FIN

Puhelin
010 214 8111
Matkapuhelin
050 304 7143

jorma.sinkari@laakkonen.fi

Hannu-Allan Stick

Hannu-Allan Stick
Automyyjä / Ford
FIN

Puhelin
010 214 8133
Matkapuhelin
040 702 7708

hannu-allan.stick@laakkonen.fi

Pasi Virtanen

Pasi Virtanen
Automyyjä / Ford, hyötyautot
FIN

Puhelin
010 214 8106
Matkapuhelin
050 388 9882

pasi.virtanen@laakkonen.fi

Juha Vornanen

Juha Vornanen
Automyyjä / Ford
FIN

Puhelin
010 214 8112
Matkapuhelin
050 342 9204

juha.vornanen@laakkonen.fi

Tiina Välimäki

Tiina Välimäki
Automyyjä / Ford
FIN

Puhelin
010 2148 117
Matkapuhelin
050 555 9001

tiina.valimaki@laakkonen.fi

Aki Wälläri

Aki Wälläri
Automyyjä / Ford, hyötyautot
FIN

Puhelin
010 214 8114
Matkapuhelin
0400 632 125

aki.wallari@laakkonen.fi

Ari Kekola

Ari Kekola
Autotalonjohtaja / Mazda, Subaru, Ford, vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 214 7601
Matkapuhelin
050 529 9887

ari.kekola@laakkonen.fi

Jorge Mäkinen

Jorge Mäkinen
Myyntipäällikkö / Ford
FIN, ENG, FIN

Puhelin
010 214 8103
Matkapuhelin
050 366 5653

jorge.makinen@laakkonen.fi

Markku Turunen

Markku Turunen
Myyntipäällikkö / Ford, Mustang, hyötyautot
FIN, ENG

Puhelin
010 214 8107
Matkapuhelin
040 755 0506

markku.turunen@laakkonen.fi

Vaihde

Puhelinnumerot

010 214 8100


Mustang ja Focus RS-mallit vain FordStoresta.

Laakkonen
Hakuvahdit (0)