Ford Store Laakkonen Helsinki Mekaanikonkatu 12
00880 Helsinki

Varaa huolto Etäisyys / km   Ajo-ohje Reittiopas

Aukioloajat ja yhteystiedot

Automyynti Hyötyautot

Aukioloajat
ma-pe
9:00-18:00
la
10:00-15:00
su
suljettu

Yhteyshenkilöt:
Jorma Sinkari

Jorma Sinkari
Automyyjä / Ford, hyötyautot
suomi

Poissa 27.11.2017 - 27.12.2017

Puhelin
010 214 8111
Matkapuhelin
050 304 7143

jorma.sinkari@laakkonen.fi

Aki Wälläri

Aki Wälläri
Automyyjä / Ford, hyötyautot
suomi

Puhelin
010 214 8114
Matkapuhelin
0400 632 125

aki.wallari@laakkonen.fi

Automyynti uudet autot

Merkit

Ford


Aukioloajat
ma-pe
9:00-18:00
la
10:00-15:00
su
suljettu

Puhelinnumerot

Ford
010 214 8110


Yhteyshenkilöt:
Sakari Sahlberg

Sakari Sahlberg
Automyyjä / Ford
suomi

Puhelin
010 214 8121
Matkapuhelin
050 567 4253

sakari.sahlberg@laakkonen.fi

Jorma Sinkari

Jorma Sinkari
Automyyjä / Ford, hyötyautot
suomi

Poissa 27.11.2017 - 27.12.2017

Puhelin
010 214 8111
Matkapuhelin
050 304 7143

jorma.sinkari@laakkonen.fi

Hannu-Allan Stick

Hannu-Allan Stick
Automyyjä / Ford
suomi

Puhelin
010 214 8133
Matkapuhelin
040 702 7708

hannu-allan.stick@laakkonen.fi

Pasi Virtanen

Pasi Virtanen
Automyyjä / Ford
suomi

Puhelin
010 214 8106
Matkapuhelin
050 388 9882

pasi.virtanen@laakkonen.fi

Juha Vornanen

Juha Vornanen
Automyyjä / Ford
suomi

Puhelin
010 214 8112
Matkapuhelin
050 342 9204

juha.vornanen@laakkonen.fi

Tiina Välimäki

Tiina Välimäki
Automyyjä / Ford
suomi

Puhelin
010 2148 117
Matkapuhelin
050 555 9001

tiina.valimaki@laakkonen.fi

Aki Wälläri

Aki Wälläri
Automyyjä / Ford, hyötyautot
suomi

Puhelin
010 214 8114
Matkapuhelin
0400 632 125

aki.wallari@laakkonen.fi

Markku Turunen

Markku Turunen
Myyntipäällikkö / Ford, Mustang
suomi, englanti

Puhelin
010 214 8107
Matkapuhelin
040 755 0506

markku.turunen@laakkonen.fi

Vaihde

Puhelinnumerot

010 214 8100


Mustang ja Focus RS-mallit vain FordStoresta.

Laakkonen
Hakuvahdit (0)