Vaihtoautokeskus Herttoniemi Mekaanikonkatu 9
00880 Helsinki

Varaa huolto Etäisyys / km   Ajo-ohje Reittiopas

Aukioloajat ja yhteystiedot

Automyynti vaihtoautot

Aukioloajat
ma-pe
10:00-18:00
la
10:00-15:00
su
suljettu

Puhelinnumerot

010 214 7540


Yhteyshenkilöt:
Henri Lapinniemi

Henri Lapinniemi
Automyyjä / vaihtoautot
suomi

Puhelin
010 214 7517
Matkapuhelin
050 465 6333

henri.lapinniemi@laakkonen.fi

Alex Lindevall

Alex Lindevall
Automyyjä / vaihtoautot
suomi, ruotsi, espanja, englanti

Puhelin
010 214 7516
Matkapuhelin
050 599 4604

alex.lindevall@laakkonen.fi

Arian Pajuhi

Arian Pajuhi
Automyyjä / vaihtoautot
suomi

Puhelin
010 214 7515
Matkapuhelin
050 448 4884

arian.pajuhi@laakkonen.fi

Pentti Pieskä
Automyyjä / vaihtoautot
suomi

Puhelin
010 214 7514
Matkapuhelin
040 083 8967

pentti.pieska@laakkonen.fi

Jukka Manninen

Jukka Manninen
Myyntipäällikkö / vaihtoautot
suomi

Puhelin
010 214 7510
Matkapuhelin
050 564 1641

jukka.manninen@laakkonen.fi

Hallinto

Yhteyshenkilöt:
Ville Raatikainen

Ville Raatikainen
Jälkimarkkinoinnin myyntipäällikkö / Audi, BMW, Mazda, Skoda, Volkswagen, Subaru, Opel, Nissan, MINI, Peugeot, Seat, Ford, Hyundai, Renault, Dacia, Mustang, vaihtoautot, hyötyajoneuvot
suomi

Puhelin
010 214 7530

ville.raatikainen@laakkonen.fi

Simo Ahlgren

Simo Ahlgren
Jälkimarkkinointijohtaja / Audi, BMW, Mazda, Skoda, Volkswagen, Subaru, Opel, Nissan, MINI, Peugeot, Seat, Ford, Hyundai, Renault, Dacia, vaihtoautot, hyötyajoneuvot
suomi, ruotsi, englanti

Puhelin
010 214 7502
Matkapuhelin
0400 848 409

simo.ahlgren@laakkonen.fi

Nina Reinilehto

Nina Reinilehto
Kehitysjohtaja / Audi, BMW, Mazda, Skoda, Volkswagen, Subaru, Opel, Nissan, MINI, Peugeot, Seat, Ford, Hyundai, Renault, Dacia, Mustang, hyötyajoneuvot
suomi

Matkapuhelin
040 868 1620

nina.reinilehto@laakkonen.fi

Marika Ikonen

Marika Ikonen
Kehityspäällikkö
suomi, englanti

Poissa 04.07.2017 - 31.07.2017

Puhelin
010 214 7439
Matkapuhelin
050 378 9719

marika.ikonen@laakkonen.fi

Risto Ore
Kiinteistöjohtaja
suomi

Poissa 03.07.2017 - 29.07.2017

Puhelin
010 214 7511
Matkapuhelin
040 067 4447

risto.ore@laakkonen.fi

Tea Koivisto

Tea Koivisto
Markkinointijohtaja / Audi, BMW, Mazda, Skoda, Volkswagen, Subaru, Opel, Nissan, MINI, Peugeot, Seat, Ford, Hyundai, Renault, Dacia, vaihtoautot, hyötyajoneuvot
suomi, ruotsi, englanti

Poissa 03.07.2017 - 29.07.2017

Puhelin
010 214 7574
Matkapuhelin
050 415 2574

tea.koivisto@laakkonen.fi

Tarja Hammarberg

Tarja Hammarberg
Yhteyspäällikkö / MINI, Ford, Mustang
suomi, ruotsi, englanti

Poissa 24.07.2017 - 12.08.2017

Puhelin
010 214 7505
Matkapuhelin
050 381 6361

tarja.hammarberg@laakkonen.fi

Carita Rönkkö

Carita Rönkkö
Yhteyspäällikkö / BMW, Skoda, Nissan, Hyundai, Renault, Dacia, vaihtoautot
suomi, englanti

Puhelin
010 214 7511
Matkapuhelin
050 570 4804

carita.ronkko@laakkonen.fi

Pia Immonen

Pia Immonen
Yhteyspäällikkö, konsernimarkkinointi / Mazda, Subaru, Opel
suomi, englanti

Poissa 17.07.2017 - 12.08.2017

Puhelin
010 214 7504
Matkapuhelin
0400 61 61 61

pia.immonen@laakkonen.fi

Vaihde

Puhelinnumerot

010 214 8100


Tervetuloa auto-ostoksille

3.0
Automyynnin asiakastyytyväisyys
8.0
Autohuollon asiakastyytyväisyys

Tarjoamme uudessa vaihtoautokeskuksessamme kattavan valikoiman tarkastettuja merkkivaihtoautoja ja löydämme varmasti sinun tarpeisiisi sopivan vaihtoehdon. Tyytyväinen asiakas on meille tärkeintä ja ammattitaitoinen henkilökuntamme haluaa palvella sinua parhaalla mahdollisella tavalla. 

Nähdään Laakkosella!


Laakkonen
Hakuvahdit (0)