Vaihtoautokeskus Herttoniemi Mekaanikonkatu 9
00880 Helsinki

Varaa huolto Etäisyys / km   Ajo-ohje Reittiopas

Aukioloajat ja yhteystiedot

Korikorjaamo palvelee väliaikaisesti osoitteessa Mekaanikonkatu 9. Avoinna arkisin klo 8-16. Tervetuloa!

Automyynti vaihtoautot

Aukioloajat
ma-pe
09:00-18:00
la
10:00-15:00
su
suljettu

Puhelinnumerot

010 214 7540


Yhteyshenkilöt:

Mika Koivunen
Automyyjä / vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 214 7513
Matkapuhelin
050 380 8715

mika.koivunen@laakkonen.fi

Alex Lindevall

Alex Lindevall
Automyyjä / vaihtoautot
FIN, SWE, ESP, ENG

Puhelin
010 214 7516
Matkapuhelin
050 599 4604

alex.lindevall@laakkonen.fi

Arian Pajuhi

Arian Pajuhi
Automyyjä / vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 214 7515
Matkapuhelin
050 448 4884

arian.pajuhi@laakkonen.fi

Pentti Pieskä

Pentti Pieskä
Automyyjä / vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 214 7514
Matkapuhelin
040 083 8967

pentti.pieska@laakkonen.fi

Jukka Manninen

Jukka Manninen
Myyntipäällikkö / vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 214 7510
Matkapuhelin
050 564 1641

jukka.manninen@laakkonen.fi

Hallinto

Yhteyshenkilöt:
Ville Raatikainen

Ville Raatikainen
Jälkimarkkinoinnin myyntipäällikkö / Audi, BMW, Mazda, Skoda, Volkswagen, Subaru, Opel, Nissan, MINI, Peugeot, Seat, Ford, Hyundai, Renault, Dacia, Mustang, vaihtoautot, hyötyautot
FIN

Puhelin
010 214 7530

ville.raatikainen@laakkonen.fi

Simo Ahlgren

Simo Ahlgren
Jälkimarkkinointijohtaja / Audi, BMW, Mazda, Skoda, Volkswagen, Subaru, Opel, Nissan, MINI, Peugeot, Seat, Ford, Hyundai, Renault, Dacia, vaihtoautot, hyötyautot
FIN, SWE, ENG

Puhelin
010 214 7502
Matkapuhelin
0400 848 409

simo.ahlgren@laakkonen.fi

Nina Reinilehto

Nina Reinilehto
Kehitysjohtaja / Audi, BMW, Mazda, Skoda, Volkswagen, Subaru, Opel, Nissan, MINI, Peugeot, Seat, Ford, Hyundai, Renault, Dacia, Mustang, hyötyautot
FIN

Matkapuhelin
040 868 1620

nina.reinilehto@laakkonen.fi

Marika Ikonen

Marika Ikonen
Kehityspäällikkö
FIN, ENG

Puhelin
010 214 7439
Matkapuhelin
050 378 9719

marika.ikonen@laakkonen.fi

Risto Ore
Kiinteistöjohtaja
FIN

Puhelin
010 214 7511
Matkapuhelin
040 067 4447

risto.ore@laakkonen.fi

Tea Koivisto

Tea Koivisto
Markkinointijohtaja / Audi, BMW, Mazda, Skoda, Volkswagen, Subaru, Opel, Nissan, MINI, Peugeot, Seat, Ford, Hyundai, Renault, Dacia, vaihtoautot, hyötyautot
FIN, SWE, ENG

Puhelin
010 214 7574
Matkapuhelin
050 415 2574

tea.koivisto@laakkonen.fi

Minna Klenberg

Minna Klenberg
Yhteyspäällikkö / Ford, vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 214 7506
Matkapuhelin
050 412 2925

minna.klenberg@laakkonen.fi

Carita Rönkkö

Carita Rönkkö
Yhteyspäällikkö / BMW, Skoda, Nissan, Hyundai, Renault, Dacia, vaihtoautot
FIN, ENG

Puhelin
010 214 7511
Matkapuhelin
050 570 4804

carita.ronkko@laakkonen.fi

Pia Immonen

Pia Immonen
Yhteyspäällikkö, konsernimarkkinointi / Mazda, Subaru, Opel
FIN, ENG

Puhelin
010 214 7504
Matkapuhelin
0400 61 61 61

pia.immonen@laakkonen.fi

Vaihde

Puhelinnumerot

010 214 8100


Laakkonen
Hakuvahdit (0)