Veljekset Laakkonen Mekaanikonkatu 9
00880 Helsinki

Varaa huolto Etäisyys / km   Ajo-ohje Reittiopas

Aukioloajat ja yhteystiedot

Hallinto

Yhteyshenkilöt:
Ville Raatikainen

Ville Raatikainen
Jälkimarkkinoinnin myyntipäällikkö / Audi, BMW, Mazda, Skoda, Volkswagen, Subaru, Opel, Nissan, MINI, Peugeot, Seat, Ford, Mustang, vaihtoautot, hyötyautot
FIN

Puhelin
010 214 7530

ville.raatikainen@laakkonen.fi

Simo Ahlgren

Simo Ahlgren
Jälkimarkkinointijohtaja / Audi, BMW, Mazda, Skoda, Volkswagen, Subaru, Opel, Nissan, MINI, Peugeot, Seat, Ford, Hyundai, Renault, Dacia, vaihtoautot, hyötyautot
FIN, SWE, ENG

Puhelin
010 214 7502
Matkapuhelin
0400 848 409

simo.ahlgren@laakkonen.fi

Tea Koivisto

Tea Koivisto
Markkinointijohtaja / Audi, BMW, Mazda, Skoda, Volkswagen, Subaru, Opel, Nissan, MINI, Peugeot, Seat, Ford, vaihtoautot, hyötyautot
FIN, SWE, ENG

Puhelin
010 214 7574
Matkapuhelin
050 415 2574

tea.koivisto@laakkonen.fi

Riikka Salmela

Riikka Salmela
Markkinointipäällikkö / BMW, MINI
FIN

Puhelin
010 214 7503
Matkapuhelin
050 352 2415

riikka.salmela@laakkonen.fi

Minna Klenberg

Minna Klenberg
Yhteyspäällikkö / Ford, vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 214 7506
Matkapuhelin
050 412 2925

minna.klenberg@laakkonen.fi

Carita Rönkkö

Carita Rönkkö
Yhteyspäällikkö / Mazda, Skoda, Subaru
FIN, ENG

Puhelin
010 214 7511
Matkapuhelin
050 570 4804

carita.ronkko@laakkonen.fi

Pia Immonen

Pia Immonen
Yhteyspäällikkö, konsernimarkkinointi / Opel, vaihtoautot
FIN, ENG

Puhelin
010 214 7504
Matkapuhelin
0400 61 61 61

pia.immonen@laakkonen.fi

Vaihde

Puhelinnumerot

010 214 8100


Laakkonen
Hakuvahdit (0)