Škoda Laakkonen Helsinki Mekaanikonkatu 16
00880 Helsinki

Varaa huolto Etäisyys / km   Ajo-ohje Reittiopas

Aukioloajat ja yhteystiedot

Automyynti uudet autot

Merkit

Skoda


Aukioloajat
ma-pe
09:00-18:00
la
10:00-15:00
su
suljettu

Puhelinnumerot

Skoda
010 214 8740


Yhteyshenkilöt:
Samuli Dufvelin

Samuli Dufvelin
Automyyjä / Skoda
FIN

Puhelin
010 214 8703
Matkapuhelin
040 354 3593

samuli.dufvelin@laakkonen.fi

Matias Eskelinen

Matias Eskelinen
Automyyjä / Skoda
FIN

Puhelin
010 214 8704
Matkapuhelin
040 176 0936

matias.eskelinen@laakkonen.fi

Tommi Hamare

Tommi Hamare
Automyyjä / Skoda
FIN

Puhelin
010 214 8705
Matkapuhelin
040 176 0945

tommi.hamare@laakkonen.fi

Jesse Hardén

Jesse Hardén
Automyyjä / Skoda
FIN

Puhelin
010 214 8706
Matkapuhelin
044 335 0035

jesse.harden@laakkonen.fi

Teemu Kiviaho

Teemu Kiviaho
Automyyjä / Skoda
FIN

Puhelin
010 214 8711
Matkapuhelin
040 920 8682

teemu.kiviaho@laakkonen.fi

Leevi Lahovaara

Leevi Lahovaara
Automyyjä / Skoda
FIN

Puhelin
010 214 8707
Matkapuhelin
040 176 0205

leevi.lahovaara@laakkonen.fi

Iikka Laurikainen

Iikka Laurikainen
Coaching manager / Skoda
FIN

Puhelin
010 214 8717
Matkapuhelin
040 829 4784

iikka.laurikainen@laakkonen.fi

Jukka Kivistö

Jukka Kivistö
Myyntipäällikkö / Skoda
FIN, ENG

Puhelin
010 214 7003
Matkapuhelin
050 409 0531

jukka.kivisto@laakkonen.fi

Eetu Tapio

Eetu Tapio
Myyntipäällikkö / Skoda
FIN

Puhelin
010 214 8709
Matkapuhelin
040 071 5492

eetu.tapio@laakkonen.fi

Benjamin Schwab

Benjamin Schwab
Tuotepäällikkö / Skoda
FIN, SWE, ENG

Puhelin
010 214 7005
Matkapuhelin
050 560 0551

benjamin.schwab@laakkonen.fi

Automyynti vaihtoautot

Aukioloajat
ma-pe
09:00-18:00
la
10:00-15:00
su
suljettu

Puhelinnumerot

010 214 8741


Yhteyshenkilöt:
Nico Lindroos

Nico Lindroos
Automyyjä / vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 214 8713
Matkapuhelin
040 023 9976

nico.lindroos@laakkonen.fi

Toni Tykkyläinen

Toni Tykkyläinen
Automyyjä / vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 214 8714
Matkapuhelin
040 176 0134

toni.tykkylainen@laakkonen.fi

Mikko Virtanen

Mikko Virtanen
Vaihtoautopäällikkö / vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 214 8712
Matkapuhelin
050 319 8382

mikko.virtanen@laakkonen.fi

Kai Wirama

Kai Wirama
Vaihtoautopäällikkö / vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 214 8716
Matkapuhelin
040 164 8417

kai.wirama@laakkonen.fi

Hallinto

Yhteyshenkilöt:
Ville Raatikainen

Ville Raatikainen
Jälkimarkkinoinnin myyntipäällikkö / Audi, BMW, Mazda, Skoda, Volkswagen, Subaru, Opel, Nissan, MINI, Peugeot, Seat, Ford, Mustang, vaihtoautot, hyötyautot
FIN

Puhelin
010 214 7530

ville.raatikainen@laakkonen.fi

Kari Kekäläinen

Kari Kekäläinen
Liiketoimintajohtaja / Skoda
FIN, ENG

Puhelin
010 309 2401
Matkapuhelin
050 089 2831

kari.kekalainen@laakkonen.fi

Carita Rönkkö

Carita Rönkkö
Yhteyspäällikkö / Mazda, Skoda, Subaru
FIN, ENG

Puhelin
010 214 7511
Matkapuhelin
050 570 4804

carita.ronkko@laakkonen.fi

Huolto

Merkit

Skoda


Aukioloajat
ma-pe
07:00-18:00
la
suljettu
su
suljettu

Puhelinnumerot

Skoda
010 214 9502


Yhteyshenkilöt:
Tomi Seppänen

Tomi Seppänen
Jälkimarkkinointipäällikkö / Skoda, vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 214 8730

Sakari Nyström
Palvelumyyjä / Skoda
FIN

Puhelin
010 214 8732

Janne Siitari

Janne Siitari
Palvelumyyjä / Skoda
FIN

Puhelin
010 214 8733

Jouko Sydänmaa

Jouko Sydänmaa
Palvelumyyjä / Skoda
FIN

Puhelin
010 214 8731

Ville Vähäsarja
Palvelumyyjä / Skoda
FIN

Puhelin
010 214 8734

PROAutolasipalvelu

Puhelinnumerot

010 214 9168


Vaihde

Puhelinnumerot

0102148700


Varaosat

Merkit

Skoda


Aukioloajat
ma-pe
07:00-17:00
la
suljettu
su
suljettu

Puhelinnumerot

Skoda
010 214 9404


Yhteyshenkilöt:
Janica Selin

Janica Selin
Varaosamyyjä / Skoda
FIN

Puhelin
010 214 8721

Anu Ukkonen

Anu Ukkonen
Varaosamyyjä / Skoda
FIN

Puhelin
010 214 8720

Dan Blomberg

Dan Blomberg
Varaosapäällikkö / Skoda
FIN, SWE, ENG

Puhelin
010 227 7314

Jaana Munnukka

Jaana Munnukka
Varaosavastaava / Skoda
FIN

Puhelin
010 214 8137

Toimipisteen tuoreimmat autot

Laakkonen
Hakuvahdit (0)