Valitse sivusto
Laakkonen pääsivusto
BMW
Ford
Mazda
MINI
Nissan
Opel
Škoda
Subaru
Laakkonen vaihtoautot

Škoda Laakkonen Helsinki Mekaanikonkatu 16
00880 Helsinki

Varaa huolto Etäisyys / km   Ajo-ohje Reittiopas

Aukioloajat ja yhteystiedot

Automyynti uudet autot

Merkit

Skoda


Aukioloajat
ma-pe
09:00-18:00
la
10:00-15:00
su
suljettu

Puhelinnumerot

Skoda
010 214 8740


Yhteyshenkilöt:
Jesse Hardén

Jesse Hardén
Automyyjä / Skoda
FIN, ENG

Puhelin
010 214 8706
Matkapuhelin
044 335 0035

jesse.harden@laakkonen.fi

Kasper Koskinen

Kasper Koskinen
Automyyjä / Skoda
FIN, ENG

Puhelin
010 214 8711
Matkapuhelin
050 505 2646

kasper.koskinen@laakkonen.fi

Antti Lammi

Antti Lammi
Automyyjä / Skoda
FIN, ENG, FIN

Puhelin
010 214 8704
Matkapuhelin
050 438 4710

antti.lammi@laakkonen.fi

Heidi Piippo

Heidi Piippo
Automyyjä / Skoda
FIN

Puhelin
010 214 8707
Matkapuhelin
040 825 0967

heidi.piippo@laakkonen.fi

Jonne Tarvainen

Jonne Tarvainen
Automyyjä / Skoda
FIN, ENG

Puhelin
010 214 8710
Matkapuhelin
050 324 9589

jonne.tarvainen@laakkonen.fi

Samuli Dufvelin

Samuli Dufvelin
Automyyjä / yritysmyyntivastaava / Skoda
FIN

Puhelin
010 214 8703
Matkapuhelin
040 354 3593

samuli.dufvelin@laakkonen.fi

Jukka Kivistö

Jukka Kivistö
Myyntipäällikkö / Skoda, Hansel
FIN, ENG

Puhelin
010 214 7003
Matkapuhelin
050 409 0531

jukka.kivisto@laakkonen.fi

Benjamin Schwab

Benjamin Schwab
Tuotepäällikkö / Skoda
FIN, SWE, ENG

Puhelin
010 214 7005
Matkapuhelin
050 560 0551

benjamin.schwab@laakkonen.fi

Pentti Tuominen

Pentti Tuominen
Yritysmyyjä / Skoda
FIN

Matkapuhelin
050 556 4640

pentti.tuominen@laakkonen.fi

Automyynti vaihtoautot

Aukioloajat
ma-pe
09:00-18:00
la
10:00-15:00
su
suljettu

Puhelinnumerot

010 214 8741


Yhteyshenkilöt:
Vladi Bogdanovs

Vladi Bogdanovs
Automyyjä
FIN, RUS

Puhelin
010 214 8714
Matkapuhelin
050 346 4012

vladi.bogdanovs@laakkonen.fi

Nico Lindroos

Nico Lindroos
Automyyjä / vaihtoautot
FIN

Poissa 18.11.2020 - 16.12.2020

Puhelin
010 214 8713
Matkapuhelin
040 023 9976

nico.lindroos@laakkonen.fi

Mikko Toivakka

Mikko Toivakka
Automyyjä / vaihtoautot
FIN, ENG

Puhelin
010 214 8712
Matkapuhelin
050 593 0658

mikko.toivakka@laakkonen.fi

Gzim Hasani

Gzim Hasani
Myyntipäällikkö / vaihtoautot
FIN, ENG,

Puhelin
010 214 8716
Matkapuhelin
046 920 9236

gzim.hasani@laakkonen.fi

Mikko Hanninen

Mikko Hanninen
Vaihtoautomyyjä / vaihtoautot
FIN, FRA, ENG

Puhelin
010 214 8715
Matkapuhelin
050 042 9555

mikko.hanninen@laakkonen.fi

Hallinto

Yhteyshenkilöt:
Ville Raatikainen

Ville Raatikainen
Jälkimarkkinointijohtaja / BMW, Mazda, Skoda, Subaru, Opel, Nissan, MINI, Ford, Mustang, vaihtoautot, hyötyautot
FIN

Puhelin
010 214 7530

ville.raatikainen@laakkonen.fi

Kari Kekäläinen

Kari Kekäläinen
Liiketoimintajohtaja / Skoda
FIN, ENG

Puhelin
010 309 2401
Matkapuhelin
050 089 2831

kari.kekalainen@laakkonen.fi

Tommi Salonen
Vaihtoautojohtaja / vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 309 2302

tommi.salonen@laakkonen.fi

Carita Rönkkö

Carita Rönkkö
Yhteyspäällikkö / Mazda, Skoda, Subaru
FIN, ENG

Puhelin
010 214 7511
Matkapuhelin
050 570 4804

carita.ronkko@laakkonen.fi

Huolto

Merkit

Skoda


Aukioloajat
ma-pe
07:00-18:00
la
suljettu
su
suljettu

Puhelinnumerot

Skoda
010 214 9502


Yhteyshenkilöt:
Ilkka Virolainen

Ilkka Virolainen
Työnjohtaja / Skoda
FIN, ENG

Puhelin
010 214 8722

Jouko Sydänmaa

Jouko Sydänmaa
Työnjohtaja / Skoda
FIN

Puhelin
010 214 8731

Sakari Nyström

Sakari Nyström
Työnjohtaja / Skoda
FIN

Puhelin
010 214 8732

Miika Jyräsalo

Miika Jyräsalo
Työnjohtaja / Skoda
FIN, ENG

Puhelin
010 214 8733

Mikko Suhonen

Mikko Suhonen
Korjaamopäällikkö / Skoda
FIN

Puhelin
010 214 8730

PROAutolasipalvelu

Vaihde

Puhelinnumerot

0102148700


Varaosat

Merkit

Skoda


Aukioloajat
ma-pe
08:00-16:00
la
suljettu
su
suljettu

Puhelinnumerot

Skoda
010 214 9404


Yhteyshenkilöt:
Janica Selin

Janica Selin
Varaosamyyjä / Skoda
FIN

Puhelin
010 214 8721

Dan Blomberg

Dan Blomberg
Varaosapäällikkö / Skoda
FIN, SWE, ENG

Puhelin
010 227 7314

Anu Ukkonen

Anu Ukkonen
Varaosavastaava / Skoda
FIN

Puhelin
010 214 8720

Toimipisteen tuoreimmat autot

Hakuvahdit (0)