Autotalo Laakkonen Veikkarinkatu 7
05840 Hyvinkää

Volkswagen, Seat – Veikkarinkatu 7
Audi - Helletorpankatu 31 C, 05840 Hyvinkää

Varaa huolto Etäisyys / km   Ajo-ohje Reittiopas

Aukioloajat ja yhteystiedot

Vaihde avoinna arkisin 8.00 – 17.00

Parhaiten huoltoneuvojat tavoittaa puhelimella klo 8.30-15.

Automyynti hyötyajoneuvot

Yhteyshenkilöt:
Pertti Lahti

Pertti Lahti
Automyyjä
suomi

Puhelin
010 309 2806
Matkapuhelin
050 529 6496

pertti.lahti@laakkonen.fi

Hannu Sulonen

Hannu Sulonen
Automyyjä / hyötyajoneuvot
suomi

Puhelin
010 309 2852
Matkapuhelin
050 432 7058

hannu.sulonen@laakkonen.fi

Automyynti uudet autot

Merkit

Audi, Seat, Volkswagen


Aukioloajat
ma-pe
09:00-18:00
la
10:00-15:00
su
suljettu

Puhelinnumerot

Audi
010 309 2860

Volkswagen
010 309 2820

Seat
010 309 2859


Yhteyshenkilöt:
Jonne Ahonoja

Jonne Ahonoja
Automyyjä / Audi
suomi

Puhelin
010 309 2819
Matkapuhelin
050 307 1337

jonne.ahonoja@laakkonen.fi

Pekka Hoskonen
Automyyjä / Seat
suomi, englanti

Puhelin
010 309 2859
Matkapuhelin
050 329 2385

pekka.hoskonen@laakkonen.fi

Karri Malhonen

Karri Malhonen
Automyyjä / Volkswagen
suomi

Puhelin
010 309 2824
Matkapuhelin
050 307 1338

karri.malhonen@laakkonen.fi

Olli Piilola

Olli Piilola
Automyyjä / Audi
suomi

Puhelin
010 309 2816
Matkapuhelin
050 380 9358

olli.piilola@laakkonen.fi

Tarmo Pulkkinen

Tarmo Pulkkinen
Automyyjä / Volkswagen
suomi

Puhelin
010 309 2823
Matkapuhelin
050 307 1339

tarmo.pulkkinen@laakkonen.fi

Tommi Takkinen

Tommi Takkinen
Myyntipäällikkö / Volkswagen, Seat
suomi

Puhelin
010 309 2829
Matkapuhelin
050 380 9396

tommi.takkinen@laakkonen.fi

Mika Yömaa

Mika Yömaa
Myyntipäällikkö / Audi
suomi, ruotsi, englanti

Puhelin
010 309 2828
Matkapuhelin
050 576 6800

mika.yomaa@laakkonen.fi

Automyynti vaihtoautot

Aukioloajat
ma-pe
09:00-18:00
la
10:00-15:00
su
suljettu

Puhelinnumerot

010 309 2870


Yhteyshenkilöt:
Mikko Kananen

Mikko Kananen
Automyyjä / vaihtoautot
suomi

Puhelin
010 309 2854
Matkapuhelin
050 502 8188

mikko.kananen@laakkonen.fi

Janne Nousiainen

Janne Nousiainen
Automyyjä / vaihtoautot
suomi, englanti

Puhelin
010 309 2811
Matkapuhelin
050 347 7536

janne.nousiainen@laakkonen.fi

Arto Sailio

Arto Sailio
Automyyjä / vaihtoautot
suomi, englanti

Puhelin
010 309 2802
Matkapuhelin
040 521 0017

arto.sailio@laakkonen.fi

Janne Siukonen

Janne Siukonen
Automyyjä / vaihtoautot
suomi

Puhelin
010 309 2807
Matkapuhelin
050 302 1092

janne.siukonen@laakkonen.fi

Petri Sormunen

Petri Sormunen
Automyyjä / vaihtoautot
suomi, englanti

Puhelin
010 309 2801
Matkapuhelin
050 388 4138

petri.sormunen@laakkonen.fi

Huolto

Merkit

Audi, Seat, Volkswagen


Aukioloajat

Huolto
ma-pe
07:30-17:00
la
suljettu
su
suljettu

Puhelinnumerot

Seat
010 309 2872

Audi
010 309 2874

Volkswagen
010 309 2872

Hyötyajoneuvot
010 214 9060


Yhteyshenkilöt:
Janne Talja

Janne Talja
Korjaamopäällikkö / Audi, Volkswagen, Seat
suomi

Puhelin
010 309 2834

Toni Honka

Toni Honka
Palvelumyyjä / Volkswagen, Seat
suomi, englanti

Puhelin
010 309 2832

Elmo Lång

Elmo Lång
Palvelumyyjä / Audi
suomi, englanti

Poissa 28.08.2017 - 23.09.2017

Puhelin
010 309 2856

Kalle Närhi
Palvelumyyjä / Volkswagen, Seat
suomi

Puhelin
010 309 2813

Joona Ruuskanen

Joona Ruuskanen
Palvelumyyjä / Volkswagen, Seat
suomi, englanti

Puhelin
010 309 2847

Heli Salminen

Heli Salminen
Palvelumyyjä / Volkswagen, Seat
suomi

Puhelin
010 309 2846

Jaakko Tyrväinen

Jaakko Tyrväinen
Palvelumyyjä / Volkswagen, Seat
suomi, englanti

Puhelin
010 309 2839

Mika Ketonen

Mika Ketonen
Palveluvastaava / Audi
suomi

Puhelin
010 309 2853

Korikorjaamo

Aukioloajat

Korikorjaamo
ma-pe
07:30-17:00
la
suljettu
su
suljettu

Korikorjaamon vahinkotarkastus
ma-pe
09:00-15:00
la
suljettu
su
suljettu

Puhelinnumerot

010 309 2842


Yhteyshenkilöt:
Toni Miettunen

Toni Miettunen
Palveluvastaava / Audi, Volkswagen, Seat
suomi, englanti

Poissa 18.09.2017 - 30.09.2017

Puhelin
010 309 2842

PROAutolasipalvelu

Puhelinnumerot

010 214 9410


Vaihde

Puhelinnumerot

010 309 2800


Varaosat

Merkit

Audi, Seat, Volkswagen


Aukioloajat
ma-pe
08:00-17:00
la
suljettu
su
suljettu

Puhelinnumerot

Audi
010 309 2830

Volkswagen
010 309 2830

Seat
010 309 2830


Yhteyshenkilöt:

Samuli Hiekkataipale
Varaosamyyjä / Audi, Volkswagen, Seat
suomi

Puhelin
010 309 2837

Pekka Huhtimo

Pekka Huhtimo
Varaosamyyjä / Audi, Volkswagen, Seat
suomi

Puhelin
010 309 2835

Keijo Kurkinen

Keijo Kurkinen
Varaosamyyjä / Audi, Volkswagen, Seat
suomi

Puhelin
010 309 2831

Ari Toivonen

Ari Toivonen
Varaosavastaava / Audi, Volkswagen, Seat
suomi, englanti

Puhelin
010 309 2838

Tervetuloa auto-ostoksille

4.0
Automyynnin asiakastyytyväisyys
8.0
Autohuollon asiakastyytyväisyys

Periaatteemme on, että jos jotakin tehdään, niin se tehdään kunnolla. Olemme täyden palvelun autotalo Audi-, Seat- ja Volkswagen-asiakkaillemme ja haluamme olla asiakaspalvelun ykkönen. Tämän vuoksi kehitämme yksilöllistä palveluamme ja toimintaamme koko ajan yhdessä asiakkaidemme kanssa.

Hymyillään, kun tavataan!


Laakkonen
Hakuvahdit (0)