Liikkeemme ovat suljettuina to 13.5.2021. Poikkeuksena Jumbon liikkeemme, joka palvelee klo 12-17. Aurinkoista Helatorstaita!

Valitse sivusto
Laakkonen pääsivusto
BMW
Ford
Mazda
MINI
Nissan
Opel
Skoda
Subaru
Laakkonen vaihtoautot

Bavaria Laakkonen Joensuu Voimatie 1
80100 Joensuu

Aukioloajat ja yhteystiedot

Automyynti uudet autot

Merkit

BMW


Aukioloajat
ma-ke
09:00-17:00
to
suljettu
pe
09:00-17:00
la
10:00-15:00
su
suljettu

Puhelinnumerot

BMW
010 309 2337


Yhteyshenkilöt:
Lauri Kaarto

Lauri Kaarto
Myyntipäällikkö / BMW
FIN

Puhelin
010 309 2311
Matkapuhelin
050 415 2526

lauri.kaarto@laakkonen.fi

Automyynti vaihtoautot

Aukioloajat
ma-ke
09:00-17:00
to
suljettu
pe
09:00-17:00
la
10:00-15:00
su
suljettu

Yhteyshenkilöt:
Kimmo Kähkönen

Kimmo Kähkönen
Automyyjä / vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 309 2320
Matkapuhelin
050 300 4758

kimmo.kahkonen@laakkonen.fi

Markus Laine

Markus Laine
Automyyjä / vaihtoautot
FIN

Puhelin
050 363 0230
Matkapuhelin
050 363 0230

markus.laine@laakkonen.fi

Jari Pelkonen

Jari Pelkonen
Automyyjä / BMW
FIN

Puhelin
010 309 2305
Matkapuhelin
050 528 6980

jari.pelkonen@laakkonen.fi

Mika Puisto

Mika Puisto
Automyyjä / vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 309 2324
Matkapuhelin
050 511 8537

mika.puisto@laakkonen.fi

Eero Rytkönen

Eero Rytkönen
Automyyjä / vaihtoautot
FIN, ENG

Puhelin
010 309 2326
Matkapuhelin
050 341 0651

eero.rytkonen@laakkonen.fi

Heikki Keronen

Heikki Keronen
Myyntipäällikkö / vaihtoautot
FIN, ENG

Puhelin
010 309 2318
Matkapuhelin
050 534 3093

heikki.keronen@laakkonen.fi

Hallinto

Yhteyshenkilöt:

Joona Laakkonen
Autotalonjohtaja / BMW
FIN

joona.laakkonen@laakkonen.fi

Kalle Tervonen
Korjaamopäällikkö / BMW, MINI
FIN

Puhelin
010 309 2347

kalle.tervonen@laakkonen.fi

Huolto

Merkit

BMW, MINI


Aukioloajat
ma-ke
07:30-17:00
to
suljettu
pe
07:30-17:00
la
suljettu

Puhelinnumerot

MINI
010 214 9114

BMW
010 214 9114


Yhteyshenkilöt:
Juho Ruotsalainen

Juho Ruotsalainen
Työnjohtaja / BMW, MINI
FIN

Puhelin
010 309 2346

Varaosat

Merkit

BMW


Aukioloajat
ma-ke
07:30-17:00
to
suljettu
pe
07:30-17:00
la
suljettu

Puhelinnumerot

BMW
010 214 9136


Yhteyshenkilöt:
Atso Ikonen

Atso Ikonen
Varaosamyyjä / BMW
FIN

Puhelin
010 309 2363

BMW on saanut uuden kodin BAVARIA Laakkoselta löydät aina BMW:n uusimmat mallit, laadukkaimmat vaihtoautot ja merkkihuollon palvelut. Bavaria Laakkonen on osa Laakkonen konsernia Siirry BAVARIA Laakkonen sivustolle

Toimipisteen tuoreimmat autot

Hakuvahdit (0)