Veljekset Laakkonen Voimatie 1
80100 Joensuu

Varaa huolto Etäisyys / km   Ajo-ohje Reittiopas

Aukioloajat ja yhteystiedot

Automyynti uudet autot

Merkit

BMW, Mazda, Nissan, Seat, Skoda, Subaru


Aukioloajat
ma-pe
09:00-18:00
la
10:00-15:00
su
suljettu

Puhelinnumerot

Mazda
010 309 2331

Subaru
010 309 2332

BMW
010 309 2337

Nissan
010 309 2335

Seat
010 309 2336

Skoda
010 309 2329


Yhteyshenkilöt:
Tommi Salonen

Tommi Salonen
Aluejohtaja / Mazda, Subaru, Nissan
FIN

Puhelin
010 309 2302
Matkapuhelin
050 522 1307

tommi.salonen@laakkonen.fi

Joni Eskelinen

Joni Eskelinen
Automyyjä / BMW, vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 309 2309
Matkapuhelin
050 524 2998

joni.eskelinen@laakkonen.fi

Harri Hietala

Harri Hietala
Automyyjä / Nissan, Seat, vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 309 2314
Matkapuhelin
050 502 8129

harri.hietala@laakkonen.fi

Jukka Kinnunen

Jukka Kinnunen
Automyyjä / Skoda, vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 309 2317
Matkapuhelin
050 412 4708

jukka.kinnunen@laakkonen.fi

Petri Ratinen

Petri Ratinen
Automyyjä / Skoda
FIN

Puhelin
010 309 2322
Matkapuhelin
050 337 3722

petri.ratinen@laakkonen.fi

Masi Smura

Masi Smura
Automyyjä / Mazda, Subaru
FIN

Puhelin
010 309 2312
Matkapuhelin
050 415 2514

masi.smura@laakkonen.fi

Lauri Kaarto

Lauri Kaarto
Myyntipäällikkö / BMW
FIN, ENG

Poissa 15.10.2018 - 20.10.2018

Puhelin
010 309 2311
Matkapuhelin
050 415 2526

lauri.kaarto@laakkonen.fi

Pasi Varonen

Pasi Varonen
Myyntipäällikkö / Skoda
FIN

Poissa 15.10.2018 - 20.10.2018

Puhelin
010 309 2316
Matkapuhelin
0500 543 731

pasi.varonen@laakkonen.fi

Pasi Keskisalo

Pasi Keskisalo
Tuotepäällikkö / Nissan, Seat
FIN

Poissa 11.10.2018 - 23.10.2018

Puhelin
010 309 2307
Matkapuhelin
050 512 6074

pasi.keskisalo@laakkonen.fi

Marjo Björkbacka
Yritysmyyntipäällikkö / BMW
FIN

Matkapuhelin
050 307 8240

marjo.bjorkbacka@laakkonen.fi

Automyynti vaihtoautot

Aukioloajat
ma-pe
09:00-18:00
la
10:00-15:00
su
suljettu

Puhelinnumerot

010 309 2330


Yhteyshenkilöt:
Kimmo Kähkönen

Kimmo Kähkönen
Automyyjä / vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 309 2320
Matkapuhelin
050 300 4758

kimmo.kahkonen@laakkonen.fi

Jesse Mertanen

Jesse Mertanen
Automyyjä / vaihtoautot
FIN

Poissa 13.10.2018 - 22.10.2018

Puhelin
010 309 2315
Matkapuhelin
050 576 8958

jesse.mertanen@laakkonen.fi

Heikki Keronen

Heikki Keronen
Myyntipäällikkö / Mazda, Subaru, Nissan, Seat, vaihtoautot
FIN, ENG

Puhelin
010 309 2318
Matkapuhelin
050 534 3093

heikki.keronen@laakkonen.fi

Jari Pelkonen

Jari Pelkonen
Tuotepäällikkö / vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 309 2305
Matkapuhelin
050 528 6980

jari.pelkonen@laakkonen.fi

Eetu Pääskyvuori

Eetu Pääskyvuori
Vaihtoautomyyjä / vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 309 2319
Matkapuhelin
050 346 6748

eetu.paaskyvuori@laakkonen.fi

Joni Eskelinen

Joni Eskelinen
Automyyjä / BMW, vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 309 2309
Matkapuhelin
050 524 2998

joni.eskelinen@laakkonen.fi

Harri Hietala

Harri Hietala
Automyyjä / Nissan, Seat, vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 309 2314
Matkapuhelin
050 502 8129

harri.hietala@laakkonen.fi

Jukka Kinnunen

Jukka Kinnunen
Automyyjä / Skoda, vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 309 2317
Matkapuhelin
050 412 4708

jukka.kinnunen@laakkonen.fi

Hallinto

Yhteyshenkilöt:
Esa Pellikka

Esa Pellikka
Aluejohtaja / BMW
FIN, ENG

Matkapuhelin
050 515 1700

esa.pellikka@laakkonen.fi

Kaisa Kempas

Kaisa Kempas
Hallintopäällikkö
FIN, ENG

Puhelin
010 309 2341

kaisa.kempas@laakkonen.fi

Kari Kekäläinen

Kari Kekäläinen
Liiketoimintajohtaja / Mazda, Skoda, Subaru, Opel, Nissan
FIN, ENG

Puhelin
010 309 2401
Matkapuhelin
0500892831

kari.kekalainen@laakkonen.fi

Petra Can

Petra Can
Toimistopäällikkö / Mazda, Skoda, Subaru, Opel, Nissan, Peugeot, Hyundai, Renault, Dacia
FIN, ENG

Puhelin
010 309 2303

petra.can@laakkonen.fi

Tero Panhelainen

Tero Panhelainen
Toimitusjohtaja / Audi, BMW, Mazda, Skoda, Volkswagen, Subaru, Opel, Nissan, MINI, Peugeot, Seat, Ford, Hyundai, Renault, Dacia, Mustang, vaihtoautot, hyötyautot
FIN, ENG

Puhelin
010 309 2308
Matkapuhelin
050 452 0470

tero.panhelainen@laakkonen.fi

Tuula Mikkonen

Tuula Mikkonen
Yritysmyyntiassistentti
FIN

Puhelin
010 309 2404

tuula.mikkonen@laakkonen.fi

Huolto

Merkit

BMW, Mazda, Nissan, Skoda, Subaru


Aukioloajat

Huolto
ma-pe
07:30-17:00
la
suljettu
su
suljettu

Puhelinnumerot

Skoda
010 214 9088

Mazda
010 214 9116

BMW
010 214 9114

Nissan
010 214 9117

Subaru
010 214 9119


Yhteyshenkilöt:
Jari Väisänen

Jari Väisänen
Jälkimarkkinointipäällikkö / BMW, Mazda, Skoda, Subaru, Nissan
FIN, ENG

Puhelin
010 309 2440
Matkapuhelin
0500 515 180

Pekka Peltoniemi

Pekka Peltoniemi
Palvelumyyjä / Mazda, Subaru, Nissan
FIN

Puhelin
010 309 2342

Julia Sallinen
Palvelumyyjä / Skoda
FIN

Puhelin
010 309 2349

Tapio Toivanen

Tapio Toivanen
Palvelumyyjä / Mazda, Subaru, Nissan
FIN, ENG

Puhelin
010 309 2343

Jonni Vänskä

Jonni Vänskä
Palvelumyyjä
FIN

Puhelin
010 309 2368

Kalle Tervonen

Kalle Tervonen
Palveluvastaava / BMW
FIN

Puhelin
010 309 2346

PROAutolasipalvelu

Puhelinnumerot

0102149402


Vaihde

Puhelinnumerot

010 309 2300


Varaosat

Merkit

BMW, Mazda, Nissan, Subaru


Aukioloajat
ma-pe
07:30-17:00
la
suljettu
su
suljettu

Puhelinnumerot

BMW
010 309 2379

Mazda
010 309 2379

Subaru
010 309 2379

Nissan
010 309 2379


Yhteyshenkilöt:
Samuli Heikkinen

Samuli Heikkinen
Varaosamyyjä
FIN

Puhelin
010 309 2362

Atso Ikonen

Atso Ikonen
Varaosamyyjä / BMW, Mazda, Skoda, Subaru, Nissan
FIN

Puhelin
010 309 2363

Seppo Kiiskinen

Seppo Kiiskinen
Varaosamyyjä / BMW, Mazda, Skoda, Subaru, Nissan
FIN

Puhelin
010 309 2365

Kari Komulainen

Kari Komulainen
Varaosavastaava / BMW, Mazda, Skoda, Subaru, Nissan
FIN

Puhelin
010 309 2360
Matkapuhelin

Laakkonen
Hakuvahdit (0)