Valitse sivusto
Laakkonen pääsivusto
BMW
Ford
Mazda
MINI
Nissan
Opel
Škoda
Subaru
Laakkonen vaihtoautot

Laakkonen Joensuu Voimatie 1
80100 Joensuu

Varaa huolto Etäisyys / km   Ajo-ohje Reittiopas

Aukioloajat ja yhteystiedot

Automyynti uudet autot

Merkit

BMW, Mazda, Nissan, Opel, Skoda, Subaru


Aukioloajat
ma-pe
09:00-17:00
la
10:00-15:00
su
suljettu

Puhelinnumerot

Mazda
010 309 2331

Subaru
010 309 2332

Nissan
010 309 2335

BMW
010 309 2337

Skoda
010 309 2329

Opel
010 309 2333


Yhteyshenkilöt:
Harri Hietala

Harri Hietala
Automyyjä / Subaru, Nissan
FIN

Puhelin
010 309 2314
Matkapuhelin
050 466 0645

harri.hietala@laakkonen.fi

Petri Ratinen

Petri Ratinen
Automyyjä / Skoda
FIN

Puhelin
010 309 2322
Matkapuhelin
050 337 3722

petri.ratinen@laakkonen.fi

Pasi Riikonen

Pasi Riikonen
Automyyjä / Skoda
FIN

Puhelin
010 309 2323
Matkapuhelin
050 411 2285

pasi.riikonen@laakkonen.fi

Masi Smura

Masi Smura
Automyyjä / Mazda, Opel
FIN

Puhelin
010 309 2312
Matkapuhelin
050 415 2514

masi.smura@laakkonen.fi

Pasi Varonen

Pasi Varonen
Myyntipäällikkö / Skoda, Hansel
FIN

Puhelin
010 309 2316
Matkapuhelin
0500 543 731

pasi.varonen@laakkonen.fi

Wilhelmiina Eklund

Wilhelmiina Eklund
Tuotepäällikkö / Mazda, Opel
FIN, ENG

Puhelin
010 309 2325
Matkapuhelin
050 563 1918

wilhelmiina.eklund@laakkonen.fi

Pasi Keskisalo

Pasi Keskisalo
Tuotepäällikkö / Subaru, Nissan
FIN

Puhelin
010 309 2307
Matkapuhelin
050 512 6074

pasi.keskisalo@laakkonen.fi

Jukka Kinnunen

Jukka Kinnunen
Yritysmyyjä
FIN

Puhelin
010 309 2317
Matkapuhelin
050 412 4708

jukka.kinnunen@laakkonen.fi

Automyynti vaihtoautot

Aukioloajat
ma-pe
09:00-17:00
la
10:00-15:00
su
suljettu

Puhelinnumerot

010 309 2330


Yhteyshenkilöt:
Kimmo Kähkönen

Kimmo Kähkönen
Automyyjä / vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 309 2320
Matkapuhelin
050 300 4758

kimmo.kahkonen@laakkonen.fi

Markus Laine

Markus Laine
Automyyjä / vaihtoautot
FIN, FIN

Puhelin
050 363 0230
Matkapuhelin
050 363 0230

markus.laine@laakkonen.fi

Mika Puisto

Mika Puisto
Automyyjä / vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 309 2324
Matkapuhelin
050 511 8537

mika.puisto@laakkonen.fi

Eero Rytkönen

Eero Rytkönen
Automyyjä / vaihtoautot
FIN, ENG

Matkapuhelin
050 341 0651

eero.rytkonen@laakkonen.fi

Heikki Keronen

Heikki Keronen
Myyntipäällikkö / Mazda, Subaru, Opel, Nissan, vaihtoautot
FIN, ENG

Puhelin
010 309 2318
Matkapuhelin
050 534 3093

heikki.keronen@laakkonen.fi

Hallinto

Yhteyshenkilöt:
Joona Laakkonen

Joona Laakkonen
Autotalonjohtaja / BMW, Mazda, Skoda, Subaru, Nissan, vaihtoautot
FIN

joona.laakkonen@laakkonen.fi

Kaisa Kempas

Kaisa Kempas
Hallintopäällikkö
FIN, ENG

Puhelin
010 309 2341

kaisa.kempas@laakkonen.fi

Tiina Högström

Tiina Högström
Markkinointipäällikkö / BMW, MINI
FIN

Puhelin
010 214 7508
Matkapuhelin
050 307 3283

tiina.hogstrom@laakkonen.fi

Tommi Salonen
Ostopäällikkö / vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 309 2302

tommi.salonen@laakkonen.fi

Petra Can

Petra Can
Toimistopäällikkö / Mazda, Skoda, Subaru, Opel, Nissan
FIN, ENG

Puhelin
010 309 2303

petra.can@laakkonen.fi

Riikka Lindström

Riikka Lindström
Äitiyslomalla / BMW, MINI
FIN

Puhelin
010 214 7503
Matkapuhelin
050 352 2415

Huolto

Merkit

BMW, MINI, Mazda, Nissan, Opel, Skoda, Subaru


Aukioloajat

Huolto
ma-pe
07:30-17:00
la
suljettu
su
suljettu

Puhelinnumerot

Opel
010 214 9383

Skoda
010 214 9088

MINI
010 214 9114

Mazda
010 214 9116

Nissan
010 214 9117

Subaru
010 214 9119

BMW
010 214 9114


Yhteyshenkilöt:
Jonni Vänskä

Jonni Vänskä
Työnjohtaja / Skoda
FIN

Puhelin
010 309 2368

Tapio Toivanen

Tapio Toivanen
Työnjohtaja / Mazda, Subaru, Nissan
FIN, ENG

Puhelin
010 309 2343

Julia Sallinen

Julia Sallinen
Työnjohtaja / Skoda
FIN

Puhelin
010 309 2349

Pekka Peltoniemi

Pekka Peltoniemi
Työnjohtaja / Mazda, Subaru, Nissan
FIN

Puhelin
010 309 2342

Sami Parviainen

Sami Parviainen
Työnjohtaja
FIN

Puhelin
010 309 2328

Päivi Ihalainen

Päivi Ihalainen
Työnjohtaja / Opel
FIN, FIN

Puhelin
010 309 2338

Kalle Tervonen

Kalle Tervonen
Korjaamopäällikkö / BMW, Mazda, Skoda, Subaru, Opel, Nissan, MINI, vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 309 2347

PROAutolasipalvelu

Vaihde

Puhelinnumerot

010 309 2300


Varaosat

Merkit

BMW, MINI, Mazda, Nissan, Opel, Skoda, Subaru


Aukioloajat
ma-pe
07:30-17:00
la
suljettu
su
suljettu

Puhelinnumerot

BMW
010 309 2379

Mazda
010 309 2379

Subaru
010 309 2379

Opel
010 309 2379

Nissan
010 309 2379

MINI
010 309 2379

Skoda
010 309 2379


Yhteyshenkilöt:
Samuli Heikkinen

Samuli Heikkinen
Varaosamyyjä / BMW, Mazda, Skoda, Subaru, Opel, Nissan
FIN

Puhelin
010 309 2362

Mikko Komulainen

Mikko Komulainen
Varaosamyyjä / BMW, Mazda, Skoda, Subaru, Opel, Nissan
FIN

Puhelin
010 309 2379

Pasi Siitari

Pasi Siitari
Varaosamyyjä / BMW, Mazda, Skoda, Subaru, Opel, Nissan
FIN

Puhelin
010 309 2365

Kari Komulainen

Kari Komulainen
Varaosavastaava / BMW, Mazda, Skoda, Subaru, Opel, Nissan
FIN

Puhelin
010 309 2360
Matkapuhelin

Toimipisteen tuoreimmat autot

Hakuvahdit (0)