Liikkeemme ovat suljettuina to 13.5.2021. Poikkeuksena Jumbon liikkeemme, joka palvelee klo 12-17. Aurinkoista Helatorstaita!

Valitse sivusto
Laakkonen pääsivusto
BMW
Ford
Mazda
MINI
Nissan
Opel
Skoda
Subaru
Laakkonen vaihtoautot

Bavaria Laakkonen Kuopio Kallantie 10
70400 Kuopio

Aukioloajat ja yhteystiedot

Automyynti uudet autot

Merkit

BMW, MINI


Aukioloajat
ma-ke
09:00-17:00
to
suljettu
pe
09:00-17:00
la
10:00-15:00
su
suljettu

Puhelinnumerot

BMW
010 309 6190

MINI
010 309 6190


Yhteyshenkilöt:
Seppo Toroi

Seppo Toroi
Automyyjä / BMW
FIN

Puhelin
010 309 6147
Matkapuhelin
050 515 0043

seppo.toroi@laakkonen.fi

Marko Kantanen

Marko Kantanen
Myyntipäällikkö / BMW
FIN

Puhelin
010 309 6205
Matkapuhelin
050 055 5058

marko.kantanen@laakkonen.fi

Automyynti vaihtoautot

Aukioloajat
ma-ke
09:00-17:00
to
suljettu
pe
09:00-17:00
la
10:00-15:00
su
suljettu

Yhteyshenkilöt:
Jesse Pitkänen

Jesse Pitkänen
Automyyjä / vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 309 6148
Matkapuhelin
050 357 2158

jesse.pitkanen@laakkonen.fi

Jarkko Puustinen

Jarkko Puustinen
Automyyjä / vaihtoautot
FIN, ENG

Puhelin
010 309 6152
Matkapuhelin
050 370 7439

jarkko.puustinen@laakkonen.fi

Marko Kantanen

Marko Kantanen
Myyntipäällikkö / BMW, vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 309 6205
Matkapuhelin
050 055 5058

marko.kantanen@laakkonen.fi

Tapani Roivainen

Tapani Roivainen
Myyntipäällikkö / vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 309 6241
Matkapuhelin
050 502 8035

tapani.roivainen@laakkonen.fi

Hallinto

Yhteyshenkilöt:

Joona Laakkonen
Autotalonjohtaja / BMW, MINI
FIN

joona.laakkonen@laakkonen.fi

Heikki Eskelinen

Heikki Eskelinen
Korjaamopäällikkö / BMW, MINI
FIN

Puhelin
010 309 6216

heikki.eskelinen@laakkonen.fi

Mika Suhonen

Mika Suhonen
Korjaamopäällikkö / BMW, MINI
FIN, ENG

Puhelin
010 309 6212

mika.suhonen@laakkonen.fi

Huolto

Merkit

BMW, MINI


Aukioloajat
ma-ke
07:30-17:00
to
suljettu
pe
07:30-17:00
la
suljettu

Puhelinnumerot

BMW
010 214 9157

MINI
010 214 9157


Yhteyshenkilöt:

Toni Kinnunen
Työnjohtaja / BMW, MINI
FIN

Puhelin
010 309 6110

Varaosat

Merkit

BMW, MINI


Aukioloajat
ma-ke
07:30-17:00
to
suljettu
pe
07:30-17:00
la
suljettu

Puhelinnumerot

BMW
010 309 6140

MINI
010 309 6140


Yhteyshenkilöt:
Petri Häkkinen

Petri Häkkinen
Varaosamyyjä / BMW, MINI
FIN

Puhelin
010 309 6221

Suvi Laakkonen

Suvi Laakkonen
Varaosamyyjä / BMW, MINI
FIN

Puhelin
010 309 6106

BMW on saanut uuden kodin BAVARIA Laakkoselta löydät aina BMW:n uusimmat mallit, laadukkaimmat vaihtoautot ja merkkihuollon palvelut. Bavaria Laakkonen on osa Laakkonen konsernia Siirry BAVARIA Laakkonen sivustolle

Toimipisteen tuoreimmat autot

Hakuvahdit (0)