Bavaria Laakkonen Kuopio Kallantie 10
70400 Kuopio

Aukioloajat ja yhteystiedot

Automyynti uudet autot

Merkit

BMW


Aukioloajat
ma-pe
09:00-17:00
la
10:00-15:00
su
suljettu

Puhelinnumerot

BMW
010 309 6190


Yhteyshenkilöt:
Seppo Toroi

Seppo Toroi
Automyyjä / BMW
FIN

Poissa 19.07.2021 - 31.07.2021

Puhelin
010 309 6147
Matkapuhelin
050 515 0043

seppo.toroi@laakkonen.fi

Marko Kantanen

Marko Kantanen
Myyntipäällikkö / BMW
FIN

Puhelin
010 309 6205
Matkapuhelin
050 055 5058

marko.kantanen@laakkonen.fi

Automyynti vaihtoautot

Aukioloajat
ma-pe
09:00-17:00
la
10:00-15:00
su
suljettu

Yhteyshenkilöt:
Jesse Pitkänen

Jesse Pitkänen
Automyyjä / vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 309 6148
Matkapuhelin
050 357 2158

jesse.pitkanen@laakkonen.fi

Jarkko Puustinen

Jarkko Puustinen
Automyyjä / vaihtoautot
FIN, ENG

Puhelin
010 309 6152
Matkapuhelin
050 370 7439

jarkko.puustinen@laakkonen.fi

Marko Kantanen

Marko Kantanen
Myyntipäällikkö / BMW, vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 309 6205
Matkapuhelin
050 055 5058

marko.kantanen@laakkonen.fi

Tapani Roivainen

Tapani Roivainen
Myyntipäällikkö / vaihtoautot
FIN

Poissa 19.07.2021 - 07.08.2021

Puhelin
010 309 6241
Matkapuhelin
050 502 8035

tapani.roivainen@laakkonen.fi

Hallinto

Yhteyshenkilöt:
Joona Laakkonen

Joona Laakkonen
Autotalonjohtaja / BMW, MINI
FIN

joona.laakkonen@laakkonen.fi

Heikki Eskelinen

Heikki Eskelinen
Korjaamopäällikkö / BMW, MINI
FIN

Puhelin
010 309 6216

heikki.eskelinen@laakkonen.fi

Huolto

Merkit

BMW, MINI


Aukioloajat
ma-pe
08:00-16:00
la
suljettu

Puhelinnumerot

BMW
010 214 9157

MINI
010 214 9157


Yhteyshenkilöt:

Toni Kinnunen
Työnjohtaja / BMW, MINI
FIN

Puhelin
010 309 6110

Hannu Kapulainen
Työnjohtaja / BMW, MINI
FIN

Puhelin
010 309 6118

Varaosat

Merkit

BMW, MINI


Aukioloajat
ma-pe
08:00-16:00
la
suljettu

Puhelinnumerot

BMW
010 309 6140

MINI
010 309 6140


Yhteyshenkilöt:
Petri Häkkinen

Petri Häkkinen
Varaosamyyjä / BMW, MINI
FIN

Poissa 12.07.2021 - 07.08.2021

Puhelin
010 309 6221

Suvi Laakkonen

Suvi Laakkonen
Varaosamyyjä / BMW, MINI
FIN

Puhelin
010 309 6106

BMW on saanut uuden kodin BAVARIA Laakkoselta löydät aina BMW:n uusimmat mallit, laadukkaimmat vaihtoautot ja merkkihuollon palvelut. Bavaria Laakkonen on osa Laakkonen konsernia Siirry BAVARIA Laakkonen sivustolle

Toimipisteen tuoreimmat autot

Hakuvahdit (0)