Veljekset Laakkonen Kallantie 10 - 12
70400 Kuopio

Varaa huolto

Hae yhteystietoja

Uudet autot / BMW Puhelin 0103096190
Uudet autot / Mazda Puhelin 0103096180
Uudet autot / Peugeot Puhelin 0103096170
Uudet autot / Seat Puhelin 0103096160
Vaihtoautot Puhelin 0103096150
BMW-huollon ajanvaraus / BMW Puhelin 010 214 9157
BMW-huollon ajanvaraus / MINI Puhelin 010 214 9157
Mazda-huollon ajanvaraus / Mazda Puhelin 0102149154
Peugeot-huollon ajanvaraus / Peugeot Puhelin 0102149155
Seat-huollon ajanvaraus / Seat Puhelin 0102149156
PROAutolasipalvelu Puhelin 0102149398
Korikorjaamon ajanvaraus Puhelin 0103096130
Vaihde Puhelin 010 309 6100
Varaosat Puhelin 0103096120
Tapani Tapani

Tapani Roivainen

Vaihtoautopäällikkö / Vaihtoautot

suomi, englanti

Poissa 21.11.2016 - 12.12.2016

Puhelin
Matkapuhelin
tapani.roivainen@laakkonen.fi
Janne Janne

Janne Heikkinen

Automyyjä / Mazda, Peugeot, Seat, vaihtoautot, hyötyajoneuvot

suomi, englanti

Puhelin
Matkapuhelin
janne.heikkinen@laakkonen.fi
Jarkko Jarkko

Jarkko Puustinen

Automyyjä / Mazda, Peugeot, Seat, vaihtoautot, hyötyajoneuvot

suomi, englanti

Puhelin
Matkapuhelin
jarkko.puustinen@laakkonen.fi
Antti Antti

Antti Roth

Automyyjä / Mazda, Peugeot, Seat, vaihtoautot

suomi, englanti

Puhelin
Matkapuhelin
antti.roth@laakkonen.fi
Aki Aki

Aki Räihä

Automyyjä / Mazda, Peugeot, Seat, vaihtoautot

suomi, englanti

Puhelin
Matkapuhelin
aki.raiha@laakkonen.fi
Pekka Pekka

Pekka Tuovinen

Automyyjä / BMW, vaihtoautot

suomi, englanti

Puhelin
Matkapuhelin
pekka.tuovinen@laakkonen.fi
Jere Jere

Jere Voutilainen

Automyyjä / BMW, Mazda, Peugeot, Seat, vaihtoautot

suomi, englanti

Puhelin
Matkapuhelin
jere.voutilainen@laakkonen.fi
Markku Markku

Markku Moilanen

Autotalonjohtaja / BMW, Mazda, Peugeot, Seat, vaihtoautot

suomi, englanti

Puhelin
Matkapuhelin
markku.moilanen@laakkonen.fi
Marko Marko

Marko Immonen

Myyntipäällikkö / BMW, vaihtoautot

suomi

Puhelin
Matkapuhelin
marko.immonen@laakkonen.fi
Kimmo Kimmo

Kimmo Pakarinen

Myyntipäällikkö / Mazda, Peugeot, Seat, vaihtoautot

suomi

Puhelin
Matkapuhelin
kimmo.pakarinen@laakkonen.fi
Henna Henna

Henna Weman

Myyntisihteeri / BMW, vaihtoautot

suomi, englanti

Puhelin
henna.weman@laakkonen.fi
Teija Teija

Teija Ketolainen

Toimistopäällikkö / BMW, Mazda, Peugeot, Seat, vaihtoautot

suomi, englanti

Puhelin
teija.ketolainen@laakkonen.fi
Janne Janne

Janne Heikkinen

Automyyjä / Mazda, Peugeot, Seat, vaihtoautot, hyötyajoneuvot

suomi, englanti

Puhelin
Matkapuhelin
janne.heikkinen@laakkonen.fi
Jarkko Jarkko

Jarkko Puustinen

Automyyjä

suomi, englanti

Puhelin
Matkapuhelin
jarkko.puustinen@laakkonen.fi
Antti Antti

Antti Roth

Automyyjä / hyötyajoneuvot

suomi, englanti

Puhelin
Matkapuhelin
antti.roth@laakkonen.fi
Heikki Heikki

Heikki Eskelinen

Huoltoneuvoja / BMW, MINI

suomi, englanti

heikki.eskelinen@laakkonen.fi
Hannu Hannu

Hannu Siiskonen

Huoltoneuvoja / Mazda, Peugeot, Seat

suomi

Poissa 12.09.2016 - 12.12.2016

hannu.siiskonen@laakkonen.fi
Mika Mika

Mika Vainio

Huoltoneuvoja / Mazda, Peugeot, Seat

suomi, englanti

mika.vainio@laakkonen.fi
Suvi Suvi

Suvi Hulanmäki

Huoltosihteeri / Mazda, Peugeot, Seat

suomi, englanti

Puhelin
suvi.hulanmaki@laakkonen.fi
Mika Mika

Mika Suhonen

Korjaamopäällikkö / BMW, MINI

suomi, englanti

Puhelin
mika.suhonen@laakkonen.fi
Joona Joona

Joona Tissari

Korjaamopäällikkö / Mazda, Peugeot, Seat

suomi, englanti

Puhelin
joona.tissari@laakkonen.fi
Anu Anu

Anu Pieviläinen

Myyntisihteeri

suomi, englanti

Poissa 30.09.2016 - 10.09.2017

Puhelin
anu.pievilainen@laakkonen.fi
Pekka Pekka

Pekka Maukonen

Huoltoneuvoja / Audi, BMW, Mazda, Volkswagen, MINI, Peugeot, Seat

suomi, englanti

pekka.maukonen@laakkonen.fi
Markku Markku

Markku Ritanen

Vastaava työnjohtaja / Audi, BMW, Mazda, Volkswagen, MINI, Peugeot, Seat

suomi, englanti

Puhelin
markku.ritanen@laakkonen.fi
Petri Petri

Petri Häkkinen

Varaosamyyjä / BMW, MINI

suomi

Puhelin
petri.hakkinen@laakkonen.fi
Suvi Suvi

Suvi Laakkonen

Varaosamyyjä / Seat

suomi

Puhelin
suvi.laakkonen@laakkonen.fi
Miikka Miikka

Miikka Partanen

Varaosamyyjä / Mazda, Peugeot

suomi

Puhelin
miikka.partanen@laakkonen.fi
Kai Kai

Kai Kärkkäinen

Varaosapäällikkö / BMW, Mazda, MINI, Peugeot, Seat

suomi, englanti

Puhelin
kai.karkkainen@laakkonen.fi
Jari Jari

Jari Aumanen

Varaosavastaava / BMW, MINI

suomi

Puhelin
jari.aumanen@laakkonen.fi
Jukka Jukka

Jukka Lyytikäinen

Varaosavastaava / Mazda, Peugeot

suomi

Puhelin
jukka.lyytikainen@laakkonen.fi

Palvelut


Automyynti BMW, Mazda, Peugeot, Seat
ma-pe
09:00-18:00
la
10:00-15:00
su
suljettu
Huolto BMW, Mazda, Peugeot, Seat
ma-pe
07:30-16:30
la
suljettu
su
suljettu
Huollon ajanvaraus
ma-pe
07:30-17:00
la
suljettu
su
suljettu
Korikorjaamo
ma-pe
08:00-16:00
la
suljettu
su
suljettu
Korikorjaamon vahinkotarkastus
ma-pe
09:00-15:00
la
suljettu
su
suljettu
Varaosat BMW, Mazda, Peugeot, Seat
ma-pe
07:30-16:30
la
suljettu
su
suljettu

Tervetuloa auto-ostoksille

3.0
Automyynnin asiakastyytyväisyys
4.0
Autohuollon asiakastyytyväisyys

Haluamme tehdä päivästäsi paremman täällä Kallantiellä. Meille tärkeintä on tyytyväisyytesi kaikkiin palveluihimme ja haluamme sinun aistivan hyvän työilmapiirimme ja ammattitaitomme jokaisessa kohtaamisessamme. Pyrkimyksemme on jatkuvasti kehittää itseämme ja tarjota sinulle parempaa palvelua. Olet lämpimästi tervetullut testaamaan joukkueemme, joka vain ja ainoastaan haluaa olla paras omalla toimialallaan”

Markku Moilanen

Markku Moilanen
Autotalonjohtaja

Laakkonen
Hakuvahdit (0)