Bavaria Laakkonen LAHTI Aukeankatu 1
15610 Lahti

Bavaria Laakkonen LAHTI

Aukioloajat ja yhteystiedot

Automyynti uudet autot

Merkit

BMW


Aukioloajat
ma-pe
09:00-17:00
la
10:00-15:00
su
suljettu

Puhelinnumerot

BMW
010 214 9565


Yhteyshenkilöt:
Tero Lehtinen

Tero Lehtinen
Aluemyyntipäällikkö / BMW
FIN

Puhelin
010 214 7420
Matkapuhelin
040 342 7279

tero.lehtinen@laakkonen.fi

Kari Erola

Kari Erola
Automyyjä / BMW
FIN, SWE, ENG

Puhelin
010 214 7408
Matkapuhelin
050 347 6829

kari.erola@laakkonen.fi

Tuomo Marttinen

Tuomo Marttinen
Automyyjä / BMW
FIN, ENG

Puhelin
010 214 7409
Matkapuhelin
040 342 7264

tuomo.marttinen@laakkonen.fi

Juha Viljanen

Juha Viljanen
Automyyjä / BMW
FIN

Puhelin
010 214 7407
Matkapuhelin
044 015 2566

juha.viljanen@laakkonen.fi

Automyynti vaihtoautot

Merkit

BMW


Aukioloajat
ma-pe
09:00-17:00
la
10:00-15:00
su
suljettu

Puhelinnumerot

BMW
010 214 9565

Vaihtoautot
010 214 9565


Yhteyshenkilöt:
Kari Erola

Kari Erola
Automyyjä
FIN, SWE, ENG

Puhelin
010 214 7408
Matkapuhelin
050 347 6829

kari.erola@laakkonen.fi

Matti Lohisalo

Matti Lohisalo
Automyyjä / vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 214 7423
Matkapuhelin
050 415 2595

matti.lohisalo@laakkonen.fi

Tuomo Marttinen

Tuomo Marttinen
Automyyjä / BMW, vaihtoautot
FIN, ENG

Puhelin
010 214 7409
Matkapuhelin
040 342 7264

tuomo.marttinen@laakkonen.fi

Aki Salminen

Aki Salminen
Automyyjä / vaihtoautot
FIN, SWE, ENG

Poissa 18.10.2021 - 23.10.2021

Puhelin
010 214 7425
Matkapuhelin
050 058 0306

aki.salminen@laakkonen.fi

Jari Uusiportimo

Jari Uusiportimo
Automyyjä / vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 214 7424
Matkapuhelin
050 305 0902

jari.uusiportimo@laakkonen.fi

Samir Uysal

Samir Uysal
Automyyjä / vaihtoautot
FIN, ENG

Puhelin
010 214 7427
Matkapuhelin
050 413 2043

samir.uysal@laakkonen.fi

Marko Lahokoski

Marko Lahokoski
Myyntipäällikkö / vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 214 7415
Matkapuhelin
050 570 0444

marko.lahokoski@laakkonen.fi

Huolto

Merkit

BMW, MINI


Aukioloajat
ma-pe
7:30-17:00
la
suljettu

Puhelinnumerot

BMW
010 214 9561

MINI
010 214 9561


Yhteyshenkilöt:
Matti Laaksonen

Matti Laaksonen
Työnjohtaja / BMW
FIN

Puhelin
010 214 7477

Lassi Huuskola

Lassi Huuskola
Huoltovastaava / BMW, MINI
FIN

Puhelin
010 214 7475

Varaosat

Merkit

BMW, MINI


Aukioloajat
ma-pe
8:00-16:00
la
suljettu

Puhelinnumerot

BMW
010 214 9563

MINI
010 214 9563


Yhteyshenkilöt:
Minna Malkki-Skogster

Minna Malkki-Skogster
Varaosamyyjä / BMW
FIN, ENG

Puhelin
010 214 7486

Heikki Pitkänen

Heikki Pitkänen
Varaosamyyjä / tukkumyynti / BMW, ŠKODA, MINI
FIN

BMW on saanut uuden kodin BAVARIA Laakkoselta löydät aina BMW:n uusimmat mallit, laadukkaimmat vaihtoautot ja merkkihuollon palvelut. Bavaria Laakkonen on osa Laakkonen konsernia Siirry BAVARIA Laakkonen sivustolle

Toimipisteen tuoreimmat autot

Hakuvahdit (0)