Valitse sivusto
Laakkonen pääsivusto
BMW
Ford
Mazda
MINI
Nissan
Opel
Skoda
Subaru
Laakkonen vaihtoautot

Laakkonen Lahti Aukeankatu 1
15610 Lahti

Varaa huolto Etäisyys / km   Ajo-ohje Reittiopas

Aukioloajat ja yhteystiedot

Lounaskahvila Sinuhe palvelee jälleen normaalisti.

Automyynti uudet autot

Merkit

Subaru, ŠKODA


Aukioloajat
ma-pe
09:00-17:00
la
10:00-15:00
su
suljettu

Puhelinnumerot

ŠKODA
010 214 7402

Subaru
010 214 7406


Yhteyshenkilöt:
Vesa Helminen

Vesa Helminen
Automyyjä / ŠKODA
FIN

Puhelin
010 214 7414
Matkapuhelin
050 415 2530

vesa.helminen@laakkonen.fi

Iinu Kopra

Iinu Kopra
Automyyjä / ŠKODA
FIN

Puhelin
010 214 7411
Matkapuhelin
050 407 2264

iinu.kopra@laakkonen.fi

Jani Marttinen

Jani Marttinen
Automyyjä / ŠKODA
FIN

Puhelin
010 214 7419
Matkapuhelin
050 439 0099

jani.marttinen@laakkonen.fi

Marko Marttinen

Marko Marttinen
Myyntipäällikkö / ŠKODA, Hansel
FIN

Puhelin
010 214 7416
Matkapuhelin
050 509 0199

marko.marttinen@laakkonen.fi

Petri Luode
Yritysmyyjä / BMW, ŠKODA, Subaru
FIN

Puhelin
010 214 7403
Matkapuhelin
040 049 2499

petri.luode@laakkonen.fi

Automyynti vaihtoautot

Aukioloajat
ma-pe
09:00-17:00
la
10:00-15:00
su
suljettu

Puhelinnumerot

Vaihtoautot
010 214 7401

Vaihtoautot
010 214 7401


Yhteyshenkilöt:

Matti Lohisalo
Automyyjä
FIN

Puhelin
010 214 7423
Matkapuhelin
050 415 2595

matti.lohisalo@laakkonen.fi

Aki Salminen

Aki Salminen
Automyyjä / vaihtoautot
FIN, SWE, ENG

Puhelin
010 214 7425
Matkapuhelin
050 058 0306

aki.salminen@laakkonen.fi

Jari Uusiportimo

Jari Uusiportimo
Automyyjä / vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 214 7424
Matkapuhelin
050 305 0902

jari.uusiportimo@laakkonen.fi

Samir Uysal
Automyyjä / vaihtoautot
FIN, ENG

Puhelin
010 214 7427
Matkapuhelin
050 413 2043

samir.uysal@laakkonen.fi

Marko Lahokoski

Marko Lahokoski
Myyntipäällikkö / vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 214 7415
Matkapuhelin
050 570 0444

marko.lahokoski@laakkonen.fi

Hallinto

Yhteyshenkilöt:
Juuso Laaksonen

Juuso Laaksonen
Autotalonjohtaja
FIN, ENG

Puhelin
010 214 7410

juuso.laaksonen@laakkonen.fi

Petri Ojamaa

Petri Ojamaa
Korjaamopäällikkö / BMW, ŠKODA, Subaru, Saab
FIN

Puhelin
010 214 7460

petri.ojamaa@laakkonen.fi

Huolto

Merkit

BMW, MINI, Saab, Subaru, ŠKODA


Aukioloajat

Huolto
ma-pe
07:30-17:00
la
suljettu
su
suljettu

Puhelinnumerot

Saab
010 214 9055

ŠKODA
010 214 9040

Subaru
010 214 9044

BMW
010 214 9561

MINI
010 214 9561

Monimerkkihuolto
010 214 9067


Yhteyshenkilöt:

Siiri Lehtinen
Työnjohtaja / ŠKODA
FIN

Puhelin
010 214 7456

Joona Laajoki
Työnjohtaja / ŠKODA
FIN

Puhelin
010 214 7470

Kimmo Harju

Kimmo Harju
Työnjohtaja / ŠKODA, Subaru, Saab
FIN

Puhelin
010 214 7461

Niko Illukka
Hallityönjohtaja / ŠKODA, Subaru
FIN, FIN

Puhelin
010 214 7451

Korikorjaamo

Aukioloajat

Korikorjaamo
ma-pe
08:00-16:00
la
suljettu
su
suljettu

Korikorjaamon vahinkotarkastus
ma-pe
08:00-16:00
la
suljettu
su
suljettu

Puhelinnumerot

Korikorjaamon ajanvaraus
010 214 7450


Yhteyshenkilöt:

Tom Tolvanen
Työnjohtaja
FIN

Puhelin
010 214 7001

PROAutolasipalvelu

Puhelinnumerot

PROAutolasipalvelu
010 214 9417


Vaihde

Puhelinnumerot

Vaihde
010 214 7400


Varaosat

Merkit

BMW, MINI, Saab, Subaru, ŠKODA


Aukioloajat
ma-pe
08:00-16:00
la
suljettu
su
suljettu

Puhelinnumerot

BMW
010 214 9563

MINI
010 214 9563

ŠKODA
010 214 7480

Subaru
010 214 7480

Saab
010 214 7480


Yhteyshenkilöt:
Jyri Haakana

Jyri Haakana
Varaosamyyjä / ŠKODA, Subaru, Saab
FIN

Puhelin
010 214 7484

Asko Markkanen
Varaosamyyjä / ŠKODA, Subaru, Saab
FIN

Puhelin
010 214 7481

Vesa Partanen
Varaosamyyjä / tukkumyynti / ŠKODA
FIN

Eetu Karppinen

Eetu Karppinen
Varaosavastaava / ŠKODA, Subaru, Saab
FIN

Puhelin
010 214 7483

Toimipisteen tuoreimmat autot

Hakuvahdit (0)