Valitse sivusto
Laakkonen pääsivusto
BMW
Ford
Mazda
MINI
Nissan
Opel
Škoda
Subaru
Laakkonen vaihtoautot

Laakkonen Lahti Aukeankatu 1
15610 Lahti

Varaa huolto Etäisyys / km   Ajo-ohje Reittiopas

Aukioloajat ja yhteystiedot

Lounaskahvila Sinuhe on jälleen avoinna - lounas tarjolla arkisin klo 10.30-13.30 - tervetuloa!

Automyynti uudet autot

Merkit

Mazda, Skoda, Subaru


Aukioloajat
ma-pe
09:00-17:00
la
10:00-15:00
su
suljettu

Puhelinnumerot

Mazda
010 214 7404

Skoda
010 214 7402

Subaru
010 214 7406


Yhteyshenkilöt:
Vesa Helminen

Vesa Helminen
Automyyjä / Skoda
FIN

Puhelin
010 214 7414
Matkapuhelin
050 415 2530

vesa.helminen@laakkonen.fi

Iinu Kopra

Iinu Kopra
Automyyjä / Skoda
FIN

Puhelin
010 214 7411
Matkapuhelin
050 407 2264

iinu.kopra@laakkonen.fi

Jani Marttinen

Jani Marttinen
Automyyjä / Skoda
FIN

Puhelin
010 214 7419
Matkapuhelin
050 439 0099

jani.marttinen@laakkonen.fi

Marko Marttinen

Marko Marttinen
Myyntipäällikkö / Skoda, Hansel
FIN

Puhelin
010 214 7416
Matkapuhelin
050 509 0199

marko.marttinen@laakkonen.fi

Esko Rötkö

Esko Rötkö
Myyntipäällikkö / BMW, Mazda, Subaru
FIN

Puhelin
010 214 7418
Matkapuhelin
050 079 4383

esko.rotko@laakkonen.fi

Automyynti vaihtoautot

Aukioloajat
ma-pe
09:00-17:00
la
10:00-15:00
su
suljettu

Puhelinnumerot

Vaihtoautot
010 214 7401


Yhteyshenkilöt:

Matti Lohisalo
Automyyjä
FIN

Puhelin
010 214 7423
Matkapuhelin
050 415 2595

matti.lohisalo@laakkonen.fi

Jari Uusiportimo

Jari Uusiportimo
Automyyjä / vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 214 7424
Matkapuhelin
050 305 0902

jari.uusiportimo@laakkonen.fi

Samir Uysal
Automyyjä / vaihtoautot
FIN, ENG

Puhelin
010 214 7427
Matkapuhelin
050 413 2043

samir.uysal@laakkonen.fi

Marko Lahokoski

Marko Lahokoski
Myyntipäällikkö / vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 214 7415
Matkapuhelin
050 570 0444

marko.lahokoski@laakkonen.fi

Hallinto

Yhteyshenkilöt:

Marika Ikonen
Kehityspäällikkö
FIN

Puhelin
010 214 7439
Matkapuhelin
050 378 9719

marika.ikonen@laakkonen.fi

Patrik Viertola

Patrik Viertola
Liiketoimintajohtaja / Mazda, Subaru, Opel, vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 214 8001

patrik.viertola@laakkonen.fi

Tiina Högström

Tiina Högström
Markkinointipäällikkö / BMW, MINI
FIN

Puhelin
010 214 7508
Matkapuhelin
050 307 3283

tiina.hogstrom@laakkonen.fi

Tommi Salonen
Ostopäällikkö / vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 309 2302
Matkapuhelin
050 522 1307

tommi.salonen@laakkonen.fi

Huolto

Merkit

BMW, MINI, Mazda, Skoda, Subaru


Aukioloajat

Huolto
ma-pe
07:30-17:00
la
suljettu
su
suljettu

Puhelinnumerot

010 214 9055

Mazda
010 214 9042

Skoda
010 214 9040

Subaru
010 214 9044

MINI
010 214 9561

BMW
010 214 9561


Yhteyshenkilöt:

Siiri Lehtinen
Työnjohtaja / Skoda
FIN

Puhelin
010 214 7456

Joona Laajoki
Työnjohtaja / Skoda
FIN

Puhelin
010 214 7470

Kimmo Harju

Kimmo Harju
Työnjohtaja / Mazda, Subaru
FIN

Puhelin
010 214 7461

Niko Illukka
Hallityönjohtaja / Mazda, Skoda, Subaru
FIN, FIN

Puhelin
010 214 7451

Petri Ojamaa

Petri Ojamaa
Korjaamopäällikkö / Mazda, Skoda, Subaru, Saab
FIN

Puhelin
010 214 7460

Korikorjaamo

Aukioloajat

Korikorjaamo
ma-pe
08:00-16:00
la
suljettu
su
suljettu

Korikorjaamon vahinkotarkastus
ma-pe
08:00-16:00
la
suljettu
su
suljettu

Puhelinnumerot

010 214 7450


Yhteyshenkilöt:

Tom Tolvanen
Työnjohtaja
FIN

Puhelin
010 214 7001

PROAutolasipalvelu

Puhelinnumerot

010 214 9417


Vaihde

Puhelinnumerot

010 214 7400


Varaosat

Merkit

BMW, MINI, Mazda, Skoda, Subaru


Aukioloajat
ma-pe
08:00-17:00
la
suljettu
su
suljettu

Puhelinnumerot

BMW
010 214 9563

MINI
010 214 9563

Mazda
010 214 7480

Skoda
010 214 7480

Subaru
010 214 7480

010 214 7480


Yhteyshenkilöt:
Jyri Haakana

Jyri Haakana
Varaosamyyjä / Mazda, Skoda, Subaru, Saab
FIN

Puhelin
010 214 7484

Vesa Partanen
Varaosamyyjä / tukkumyynti / Skoda
FIN

Eetu Karppinen

Eetu Karppinen
Varaosavastaava / Mazda, Skoda, Subaru, Saab
FIN

Puhelin
010 214 7483

Asko Markkanen
Varastomyyjä / Mazda, Skoda, Subaru, Saab
FIN

Puhelin
010 214 7481

Toimipisteen tuoreimmat autot

Hakuvahdit (0)