Audi Center Laakkonen Tampere Hatanpään puistokuja 32
33900 Tampere

Varaa huolto Etäisyys / km   Ajo-ohje Reittiopas

Aukioloajat ja yhteystiedot

Automyynti uudet autot

Merkit

Audi


Aukioloajat
ma-pe
09:00-18:00
la
10:00-15:00
su
suljettu

Puhelinnumerot

Audi
010 2147 230


Yhteyshenkilöt:
Tomas Friman

Tomas Friman
Automyyjä / Audi
FIN, SWE, ENG

Puhelin
010 214 7132
Matkapuhelin
050 343 4228

tomas.friman@laakkonen.fi

Matti Lännenpää

Matti Lännenpää
Automyyjä / Audi
FIN, ENG

Puhelin
010 214 7135
Matkapuhelin
050 502 8135

matti.lannenpaa@laakkonen.fi

Heikki Tukiainen

Heikki Tukiainen
Automyyjä / Audi
FIN, ENG

Puhelin
010 214 7136
Matkapuhelin
050 445 5114

heikki.tukiainen@laakkonen.fi

Aki Virtanen

Aki Virtanen
Automyyjä / Audi
FIN, ENG

Puhelin
010 214 7134
Matkapuhelin
050 502 8134

aki.virtanen@laakkonen.fi

Timo Lintinen

Timo Lintinen
Myyntipäällikkö / Audi
FIN

Puhelin
010 214 7130
Matkapuhelin
050 502 8130

timo.lintinen@laakkonen.fi

Esa Leppäniemi

Esa Leppäniemi
Tuotepäällikkö / Audi
FIN, ENG

Poissa 15.10.2018 - 20.10.2018

Puhelin
010 214 7133
Matkapuhelin
050 502 8133

esa.leppaniemi@laakkonen.fi

Automyynti vaihtoautot

Aukioloajat
ma-pe
09:00-18:00
la
10:00-15:00
su
suljettu

Hallinto

Yhteyshenkilöt:
Tomi Reko

Tomi Reko
Jälkimarkkinointipäällikkö
FIN

Puhelin
010 227 7309

tomi.reko@laakkonen.fi

Marko Pakarinen

Marko Pakarinen
Liiketoimintajohtaja
FIN

Poissa 15.10.2018 - 20.10.2018

Puhelin
010 309 6002
Matkapuhelin
050 085 9730

marko.pakarinen@laakkonen.fi

Heikki Korhonen

Heikki Korhonen
Varaosapäällikkö
FIN

Puhelin
010 309 2715

heikki.korhonen@laakkonen.fi

Huolto

Merkit

Audi


Aukioloajat

Huolto, Audi
ma-pe
07:30-17:00
la
suljettu

Puhelinnumerot

Audi
010 2149 102


Yhteyshenkilöt:
Teijo Toimela

Teijo Toimela
Korjaamopäällikkö / Audi
FIN, ENG

Puhelin
010 214 7161

Jussi Mattila

Jussi Mattila
Palvelumyyjä / Audi
FIN

Puhelin
010 214 7169

Vesa Moisio

Vesa Moisio
Palvelumyyjä / Audi
FIN, ENG

Puhelin
010 214 7165

Ville Stålhammar
Palvelumyyjä / Audi
FIN

Puhelin
010 214 7162

Mikko Juvonen
Palvelumyyjä, hallityönjohto / Audi
FIN

Puhelin
010 214 7271

PROAutolasipalvelu

Puhelinnumerot

0102149415


Vaihde

Puhelinnumerot

010 214 7100


Varaosat

Aukioloajat
ma-pe
08:00-17:00
la
suljettu
su
suljettu

Yhteyshenkilöt:

Harri Siren
Varaosavastaava / Audi
FIN

Poissa 15.10.2018 - 21.10.2018

Puhelin
010 214 7156

Laakkonen
Hakuvahdit (0)