PÄIVITYS 13.3. ASIAKASTIEDOTTEESEEN - Autoasioiden hoito turvallisesti koronaepidemian aikana Lue tarkemmin tästä!

Škoda Laakkonen Tampere Kuokkamaantie 10
33800 Tampere

Varaa huolto Etäisyys / km   Ajo-ohje Reittiopas

Aukioloajat ja yhteystiedot

Ma 30.3. alkaen palvelemme seuraavasti: automyynti ark. 9-17, la suljettu. Huolto, korikorjaamo ja varaosat ark. 8-16. Voimassa toistaiseksi.

Automyynti uudet autot

Merkit

Skoda


Aukioloajat
ma-pe
09:00-17:00
la
suljettu
su
suljettu

Puhelinnumerot

Skoda
010 214 8840


Yhteyshenkilöt:
Mika Heino

Mika Heino
Automyyjä / Skoda
FIN

Puhelin
010 214 8806
Matkapuhelin
040 450 4372

mika.heino@laakkonen.fi

Ville Lahdensivu

Ville Lahdensivu
Automyyjä / Skoda
FIN, ENG

Puhelin
010 214 8807
Matkapuhelin
050 356 6285

ville.lahdensivu@laakkonen.fi

Salme Laine

Salme Laine
Automyyjä / Skoda
FIN

Puhelin
010 214 8805
Matkapuhelin
040 450 4108

salme.laine@laakkonen.fi

Jake Mattila

Jake Mattila
Automyyjä / Skoda
FIN, ENG

Puhelin
010 214 8802
Matkapuhelin
050 329 5596

jake.mattila@laakkonen.fi

Teemu Nummela

Teemu Nummela
Automyyjä / Skoda
FIN, SWE

Puhelin
010 214 8813
Matkapuhelin
041 319 4489

teemu.nummela@laakkonen.fi

Martta Siiroinen

Martta Siiroinen
Automyyjä / Skoda
FIN, ENG

Puhelin
010 214 8803
Matkapuhelin
050 597 8429

martta.siiroinen@laakkonen.fi

Oliver Stén

Oliver Stén
Automyyjä / Skoda
FIN, GER, ENG

Puhelin
010 214 8811
Matkapuhelin
040 024 5394

oliver.sten@laakkonen.fi

Susanna Oinas

Susanna Oinas
Myyntijohtaja / Skoda
FIN, ENG

Puhelin
010 214 8801
Matkapuhelin
050 431 1181

susanna.oinas@laakkonen.fi

Ari Suokas

Ari Suokas
Yritysmyyjä / Skoda
FIN, ENG

Puhelin
010 214 8804
Matkapuhelin
050 388 9964

ari.suokas@laakkonen.fi

Automyynti vaihtoautot

Aukioloajat
ma-pe
09:00-17:00
la
suljettu
su
suljettu

Puhelinnumerot

010 214 8841


Yhteyshenkilöt:
Jarkko Kokemäki

Jarkko Kokemäki
Automyyjä
FIN, ENG

Puhelin
010 214 8812
Matkapuhelin
050 388 9965

jarkko.kokemaki@laakkonen.fi

Antti Kärki

Antti Kärki
Vaihtoautomyyjä / vaihtoautot
FIN, ENG

Puhelin
010 214 8808
Matkapuhelin
050 468 8527

antti.karki@laakkonen.fi

Hannu Vuorinen

Hannu Vuorinen
Vaihtoautopäällikkö / vaihtoautot
FIN, ENG

Puhelin
010 214 8809
Matkapuhelin
050 306 3918

hannu.vuorinen@laakkonen.fi

Huolto

Merkit

Skoda


Aukioloajat
ma-la
08:00-16:00

Puhelinnumerot

Skoda
010 214 9360


Yhteyshenkilöt:
Aleksi Levaste

Aleksi Levaste
Työnjohtaja / Skoda
FIN, ENG, FIN

Puhelin
010 214 8837

Jari Järvinen

Jari Järvinen
Työnjohtaja / Skoda, vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 214 8830

Hannu Ilonen

Hannu Ilonen
Työnjohtaja / Skoda, vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 214 8820

Juuso Laaksonen

Juuso Laaksonen
Korjaamopäällikkö / Skoda, vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 214 8835

Vaihde

Puhelinnumerot

010 214 8800


Varaosat

Merkit

Skoda


Aukioloajat
ma-la
08:00-16:00

Puhelinnumerot

Skoda
010 214 9361


Yhteyshenkilöt:
Harri Lounasvuori

Harri Lounasvuori
Varaosamyyjä / Skoda, vaihtoautot
FIN

Puhelin
010 214 8832

Ida Lod

Ida Lod
Varaosavastaava / Skoda
FIN

Puhelin
010 214 8831

Toimipisteen tuoreimmat autot

Laakkonen
Hakuvahdit (0)