Liikkeemme ovat suljettuina to 13.5.2021. Poikkeuksena Jumbon liikkeemme, joka palvelee klo 12-17. Aurinkoista Helatorstaita!

Valitse sivusto
Laakkonen pääsivusto
BMW
Ford
Mazda
MINI
Nissan
Opel
Skoda
Subaru
Laakkonen vaihtoautot

Bavaria Laakkonen Jumbo Vantaa Vantaanportinkatu 3
01510 Vantaa

Aukioloajat ja yhteystiedot

Automyynti uudet autot

Merkit

BMW


Aukioloajat
ma-ke
11:00-19:00
to
12:00-17:00
pe-la
11:00-19:00
su
12:00-17:00

Puhelinnumerot

BMW
010 214 7710


Yhteyshenkilöt:
Ville Aalto

Ville Aalto
Automyyjä / BMW
FIN, ENG

Puhelin
010 214 7712
Matkapuhelin
050 518 1894

ville.aalto@laakkonen.fi

Sara Hankkila

Sara Hankkila
Automyyjä / BMW
FIN, ENG

Puhelin
010 214 7706
Matkapuhelin
050 432 5082

sara.hankkila@laakkonen.fi

Lakhvir Singh

Lakhvir Singh
Automyyjä / BMW
FIN, ENG

Puhelin
010 214 7703
Matkapuhelin
050 352 5178

lakhvir.singh@laakkonen.fi

Anette Talik

Anette Talik
Automyyjä / BMW
FIN, ENG

Puhelin
010 214 8073
Matkapuhelin
050 460 3709

anette.talik@laakkonen.fi

Melissa Porrassalmi

Melissa Porrassalmi
Myyntipäällikkö / BMW
FIN, ENG

Puhelin
010 214 8223
Matkapuhelin
040 842 3118

melissa.porrassalmi@laakkonen.fi

Alex Lehtinen

Alex Lehtinen
Product Genius / BMW
FIN, SWE, ENG

Puhelin
010 214 7705
Matkapuhelin
050 572 7492

alex.lehtinen@laakkonen.fi

Hallinto

Yhteyshenkilöt:

Jori Andberg
Autotalonjohtaja / BMW
FIN

Puhelin
010 214 8220

jori.andberg@laakkonen.fi

BMW on saanut uuden kodin BAVARIA Laakkoselta löydät aina BMW:n uusimmat mallit, laadukkaimmat vaihtoautot ja merkkihuollon palvelut. Bavaria Laakkonen on osa Laakkonen konsernia Siirry BAVARIA Laakkonen sivustolle

Toimipisteen tuoreimmat autot

Hakuvahdit (0)