Valitse sivusto
Laakkonen pääsivusto
BMW
Ford
Mazda
MINI
Nissan
Opel
Škoda
Subaru
Laakkonen vaihtoautot

Bavaria Laakkonen Jumbo Vantaa Vantaanportinkatu 3
01510 Vantaa

Aukioloajat ja yhteystiedot

Automyynti uudet autot

Merkit

BMW


Aukioloajat
ma-la
10:00-20:00
su
11:00-18:00

Puhelinnumerot

BMW
010 214 7710


Yhteyshenkilöt:
Ville Aalto

Ville Aalto
Automyyjä / BMW
FIN, SWE, ENG

Puhelin
010 214 7712
Matkapuhelin
050 518 1894

ville.aalto@laakkonen.fi

Atte Niemi

Atte Niemi
Automyyjä / BMW
FIN, ENG, FIN

Puhelin
010 214 7713
Matkapuhelin
050 453 1291

atte.niemi@laakkonen.fi

Lakhvir Singh

Lakhvir Singh
Automyyjä / BMW
FIN, ENG

Puhelin
010 214 7703
Matkapuhelin
050 352 5178

lakhvir.singh@laakkonen.fi

Petri Stroja

Petri Stroja
Automyyjä / BMW
FIN, ENG

Puhelin
010 214 7708
Matkapuhelin
050 307 3727

petri.stroja@laakkonen.fi

Mikko Vuorimäki

Mikko Vuorimäki
Automyyjä / BMW
FIN, ENG, FIN

Puhelin
010 214 7702
Matkapuhelin
050 436 8553

mikko.vuorimaki@laakkonen.fi

Aleksi Laine

Aleksi Laine
Myyntipäällikkö / BMW
FIN

Puhelin
010 214 7707
Matkapuhelin
050 470 2768

aleksi.laine@laakkonen.fi

Alex Lehtinen

Alex Lehtinen
Product Genius / BMW
FIN

Puhelin
010 214 7705
Matkapuhelin
050 572 7492

alex.lehtinen@laakkonen.fi

Hallinto

Yhteyshenkilöt:

Jori Andberg
Autotalonjohtaja / BMW
FIN

Puhelin
010 214 8220
Matkapuhelin
050 433 0219

jori.andberg@laakkonen.fi

Tiina Högström

Tiina Högström
Markkinointipäällikkö / BMW, MINI
FIN

Puhelin
010 214 7508
Matkapuhelin
050 307 3283

tiina.hogstrom@laakkonen.fi

Riikka Lindström

Riikka Lindström
Äitiyslomalla / BMW, MINI
FIN

Puhelin
010 214 7503
Matkapuhelin
050 352 2415

Liike avattu 1.10.2018 . Tervetuloa tutustumaan!

BMW on saanut uuden kodin BAVARIA Laakkoselta löydät aina BMW:n uusimmat mallit, laadukkaimmat vaihtoautot ja merkkihuollon palvelut. Bavaria Laakkonen on osa Laakkonen konsernia Siirry BAVARIA Laakkonen sivustolle

Toimipisteen tuoreimmat autot

Hakuvahdit (0)