Bavaria Laakkonen Jumbo Vantaa Vantaanportinkatu 3
01510 Vantaa

Aukioloajat ja yhteystiedot

Automyynti uudet autot

Merkit

BMW


Aukioloajat
ma-la
10:00-20:00
su
11:00-18:00

Puhelinnumerot

BMW
010 214 7710


Yhteyshenkilöt:
Ville Aalto

Ville Aalto
Automyyjä / BMW
FIN, ENG

Poissa 26.07.2021 - 22.08.2021

Puhelin
010 214 7712
Matkapuhelin
050 518 1894

ville.aalto@laakkonen.fi

Sara Hankkila

Sara Hankkila
Automyyjä / BMW
FIN, ENG

Puhelin
010 214 7706
Matkapuhelin
050 432 5082

sara.hankkila@laakkonen.fi

Lakhvir Singh

Lakhvir Singh
Automyyjä / BMW
FIN, ENG

Puhelin
010 214 7703
Matkapuhelin
050 352 5178

lakhvir.singh@laakkonen.fi

Anette Talik

Anette Talik
Automyyjä / BMW
FIN, ENG

Poissa 07.07.2021 - 03.08.2021

Puhelin
010 214 8073
Matkapuhelin
050 460 3709

anette.talik@laakkonen.fi

Elias Tarkiainen

Elias Tarkiainen
Digimyyjä / BMW
FIN, ENG

Puhelin
010 214 7713
Matkapuhelin
050 598 2386

elias.tarkiainen@laakkonen.fi

Laura Kivi

Laura Kivi
Myyntiavustaja / BMW
FIN, ENG

Puhelin
010 214 7708
Matkapuhelin
050 599 4007

laura.kivi@laakkonen.fi

Melissa Porrassalmi

Melissa Porrassalmi
Myyntipäällikkö / BMW
FIN, ENG

Puhelin
010 214 8223
Matkapuhelin
040 842 3118

melissa.porrassalmi@laakkonen.fi

Riina Melart

Riina Melart
Product Genius / BMW
FIN, ENG

Puhelin
010 214 8203
Matkapuhelin
050 313 3857

riina.melart@laakkonen.fi

Nilu Soleimani

Nilu Soleimani
Yritysmyyjä / BMW
FIN, ENG

Puhelin
010 214 8064
Matkapuhelin
050 516 4437

nilu.soleimani@laakkonen.fi

Hallinto

Yhteyshenkilöt:
Jori Andberg

Jori Andberg
Autotalonjohtaja / BMW
FIN

Puhelin
010 214 8220

jori.andberg@laakkonen.fi

BMW on saanut uuden kodin BAVARIA Laakkoselta löydät aina BMW:n uusimmat mallit, laadukkaimmat vaihtoautot ja merkkihuollon palvelut. Bavaria Laakkonen on osa Laakkonen konsernia Siirry BAVARIA Laakkonen sivustolle

Toimipisteen tuoreimmat autot

Hakuvahdit (0)