BMW Laakkonen Jumbo Vantaa Vantaanportinkatu 3
01510 Vantaa

Varaa huolto Etäisyys / km   Ajo-ohje Reittiopas

Aukioloajat ja yhteystiedot

Automyynti uudet autot

Merkit

BMW


Aukioloajat
ma-la
09:00-21:00
su
11:00-18:00

Puhelinnumerot

BMW
010 214 7710


Yhteyshenkilöt:
Sarianna Hietala

Sarianna Hietala
Automyyjä / BMW
FIN

Puhelin
010 214 7707
Matkapuhelin
050 470 2768

sarianna.hietala@laakkonen.fi

Lauri Hyry

Lauri Hyry
Automyyjä / BMW
FIN

Puhelin
010 214 7703
Matkapuhelin
050 463 3073

lauri.hyry@laakkonen.fi

Joel Lehtonen

Joel Lehtonen
Automyyjä / BMW
FIN

Puhelin
010 214 7702
Matkapuhelin
050 436 8553

joel.lehtonen@laakkonen.fi

Teemu Pesonen
Automyyjä / BMW
FIN

Puhelin
010 214 7712
Matkapuhelin
050 342 5451

teemu.pesonen@laakkonen.fi

Petri Stroja

Petri Stroja
Automyyjä / BMW
FIN, ENG

Puhelin
010 214 8215
Matkapuhelin
050 307 3727

petri.stroja@laakkonen.fi

Mika Pokka

Mika Pokka
Myyntijohtaja / BMW
FIN

Puhelin
010 214 7701

mika.pokka@laakkonen.fi

Jonathan Koskenlaine

Jonathan Koskenlaine
Myyntipäällikkö / BMW
FIN

Puhelin
010 214 7711
Matkapuhelin
050 576 1163

jonathan.koskenlaine@laakkonen.fi

Alex Lehtinen

Alex Lehtinen
Product Genius / BMW
FIN

Puhelin
010 214 7705
Matkapuhelin
050 572 7492

alex.lehtinen@laakkonen.fi

Julia Majander

Julia Majander
Product Genius / BMW
FIN

Puhelin
010 214 7706
Matkapuhelin
050 523 8134

julia.majander@laakkonen.fi

Anton Tran

Anton Tran
Product Genius / BMW
FIN

Puhelin
010 214 7704
Matkapuhelin
046 921 5485

anton.tran@laakkonen.fi

Huolto

Merkit

BMW


Aukioloajat
ma-pe
09:00-18:00
la
suljettu

Puhelinnumerot

BMW
010 214 9570


Yhteyshenkilöt:
Juuso Kettunen

Juuso Kettunen
Palvelumyyjä / BMW
FIN, ENG

Puhelin
010 214 8039

Juuso Korhonen

Juuso Korhonen
Palvelumyyjä / BMW, MINI
FIN, SWE, ENG

Puhelin
010 214 8274

Mikko Kerkola

Mikko Kerkola
Palveluvastaava / BMW, MINI
FIN, ENG

Puhelin
010 214 8029

Liike avattu 1.10.2018 . Tervetuloa tutustumaan!

Laakkonen
Hakuvahdit (0)