Valitse sivusto
Laakkonen pääsivusto
BMW
Ford
Mazda
MINI
Nissan
Opel
Škoda
Subaru
Laakkonen vaihtoautot

BMW Laakkonen Jumbo Vantaa Vantaanportinkatu 3
01510 Vantaa

Varaa huolto Etäisyys / km   Ajo-ohje Reittiopas

Aukioloajat ja yhteystiedot

Laakkonen Jumbo suljettu Itsenäisyyspäivänä su 6.12.2020

Automyynti uudet autot

Merkit

BMW


Aukioloajat
ma-la
10:00-21:00
su
11:00-21:00

Puhelinnumerot

BMW
010 214 7710


Yhteyshenkilöt:
Ville Aalto

Ville Aalto
Automyyjä / BMW
FIN, SWE, ENG

Puhelin
010 214 7712
Matkapuhelin
050 518 1894

ville.aalto@laakkonen.fi

Atte Niemi

Atte Niemi
Automyyjä / BMW
FIN, ENG, FIN

Puhelin
010 214 7713
Matkapuhelin
050 453 1291

atte.niemi@laakkonen.fi

Lakhvir Singh

Lakhvir Singh
Automyyjä / BMW
FIN, ENG

Puhelin
010 214 7703
Matkapuhelin
050 352 5178

lakhvir.singh@laakkonen.fi

Petri Stroja

Petri Stroja
Automyyjä / BMW
FIN, ENG

Puhelin
010 214 7708
Matkapuhelin
050 307 3727

petri.stroja@laakkonen.fi

Mikko Vuorimäki

Mikko Vuorimäki
Automyyjä / BMW
FIN, ENG, FIN

Puhelin
010 214 7702
Matkapuhelin
050 436 8553

mikko.vuorimaki@laakkonen.fi

Aleksi Laine

Aleksi Laine
Myyntipäällikkö / BMW
FIN

Puhelin
010 214 7707
Matkapuhelin
050 470 2768

aleksi.laine@laakkonen.fi

Alex Lehtinen

Alex Lehtinen
Product Genius / BMW
FIN

Puhelin
010 214 7705
Matkapuhelin
050 572 7492

alex.lehtinen@laakkonen.fi

Huolto

Merkit

BMW, MINI


Aukioloajat
ma-pe
suljettu
la
suljettu

Puhelinnumerot

BMW
010 214 9570

MINI
010 214 9570


Yhteyshenkilöt:
Juuso Lähdeaho

Juuso Lähdeaho
Palvelumyyjä / BMW, MINI
FIN, ENG

Puhelin
010 214 8023

Liike avattu 1.10.2018 . Tervetuloa tutustumaan!

Toimipisteen tuoreimmat autot

Hakuvahdit (0)