PÄIVITYS 13.3. ASIAKASTIEDOTTEESEEN - Autoasioiden hoito turvallisesti koronaepidemian aikana Lue tarkemmin tästä!

BMW Laakkonen Jumbo Vantaa Vantaanportinkatu 3
01510 Vantaa

Varaa huolto Etäisyys / km   Ajo-ohje Reittiopas

Aukioloajat ja yhteystiedot

Laakkonen Jumbo on täyden palvelun BMW-liike Jumbon 2. kerroksessa Stockmannin päädyssä ravintoloiden vieressä. Tutustu kattavaan BMW-mallistoon ja käy koeajolla ostosten lomassa. Laakkonen Jumbon huolto toimii BMW- ja MINI -huollon jättö- ja noutopalveluna.

Jumbon noutohuoltopalvelu on toistaiseksi poissa käytöstä.

Laakkonen Jumbo palvelee ma 30.3. alkaen arkisin klo 11-19, ja la- su suljettu. Voimassa toistaiseksi.

Automyynti uudet autot

Merkit

BMW


Aukioloajat
ma-pe
11:00-19:00
la-su
suljettu

Puhelinnumerot

BMW
010 214 7710


Yhteyshenkilöt:
Ville Aalto

Ville Aalto
Automyyjä / BMW
FIN, SWE, ENG

Poissa 04.04.2020 - 19.04.2020

Matkapuhelin
050 518 1894

ville.aalto@laakkonen.fi

Julia Koivu
Automyyjä / BMW
FIN, ENG, FIN

Puhelin
010 214 7709
Matkapuhelin
050 531 8581

julia.koivu@laakkonen.fi

Atte Niemi

Atte Niemi
Automyyjä / BMW
FIN, ENG, FIN

Poissa 04.04.2020 - 19.04.2020

Puhelin
010 227 7308
Matkapuhelin
050 453 1291

atte.niemi@laakkonen.fi

Petri Stroja

Petri Stroja
Automyyjä / BMW
FIN, ENG

Poissa 04.04.2020 - 19.04.2020

Puhelin
010 214 7708
Matkapuhelin
050 307 3727

petri.stroja@laakkonen.fi

Mikko Vuorimäki

Mikko Vuorimäki
Automyyjä
FIN, ENG, FIN

Puhelin
010 214 7702
Matkapuhelin
050 436 8553

mikko.vuorimaki@laakkonen.fi

Aleksi Laine

Aleksi Laine
Myyntipäällikkö
FIN

Puhelin
010 214 7707
Matkapuhelin
050 470 2768

aleksi.laine@laakkonen.fi

Alex Lehtinen

Alex Lehtinen
Product Genius / BMW
FIN

Puhelin
010 214 7705
Matkapuhelin
050 572 7492

alex.lehtinen@laakkonen.fi

Huolto

Merkit

BMW, MINI


Aukioloajat
ma-la
08:00-16:00
su
suljettu

Puhelinnumerot

BMW
010 214 9570

MINI
010 214 9570


Yhteyshenkilöt:
Mikko Kerkola

Mikko Kerkola
Palveluvastaava / BMW, MINI
FIN, ENG

Puhelin
010 214 8029

Juuso Kettunen

Juuso Kettunen
Palvelumyyjä / BMW, MINI
FIN, ENG

Puhelin
010 214 8039

Liike avattu 1.10.2018 . Tervetuloa tutustumaan!

Toimipisteen tuoreimmat autot

Laakkonen
Hakuvahdit (0)