BMW Laakkonen Jumbo Vantaa Vantaanportinkatu 3
01510 Vantaa

Varaa huolto Etäisyys / km   Ajo-ohje Reittiopas

Aukioloajat ja yhteystiedot

Laakkonen Jumbo on täyden palvelun BMW-liike Jumbon 2. kerroksessa Stockmannin päädyssä ravintoloiden vieressä. Tutustu kattavaan BMW-mallistoon ja käy koeajolla ostosten lomassa. Laakkonen Jumbon huolto toimii BMW- ja MINI -huollon jättö- ja noutopalveluna.

Automyynti uudet autot

Merkit

BMW


Aukioloajat
ma-la
09:00-21:00
su
11:00-18:00

Puhelinnumerot

BMW
010 214 7710


Yhteyshenkilöt:

Aleksi Laine
Automyyjä
FIN

Puhelin
010 214 7707
Matkapuhelin
050 470 2768

aleksi.laine@laakkonen.fi

Atte Niemi

Atte Niemi
Automyyjä / BMW
FIN, ENG, FIN

Puhelin
010 227 7308
Matkapuhelin
050 453 1291

atte.niemi@laakkonen.fi

Petri Stroja

Petri Stroja
Automyyjä / BMW
FIN, ENG

Puhelin
010 214 7708
Matkapuhelin
050 307 3727

petri.stroja@laakkonen.fi

Mikko Vuorimäki
Automyyjä
FIN, ENG, FIN

Puhelin
010 214 7702
Matkapuhelin
050 436 8553

mikko.vuorimaki@laakkonen.fi

Jonathan Koskenlaine

Jonathan Koskenlaine
Myyntipäällikkö / BMW
FIN

Puhelin
010 214 7711
Matkapuhelin
050 576 1163

jonathan.koskenlaine@laakkonen.fi

Alex Lehtinen

Alex Lehtinen
Product Genius / BMW
FIN

Puhelin
010 214 7705
Matkapuhelin
050 572 7492

alex.lehtinen@laakkonen.fi

Anton Tran

Anton Tran
Product Genius / BMW
FIN

Puhelin
010 214 7704
Matkapuhelin
046 921 5485

anton.tran@laakkonen.fi

Huolto

Merkit

BMW, MINI


Aukioloajat
ma-pe
09:00-18:00
la
suljettu

Puhelinnumerot

BMW
010 214 9570

MINI
010 214 9570


Yhteyshenkilöt:
Mikko Kerkola

Mikko Kerkola
Palveluvastaava / BMW, MINI
FIN, ENG

Puhelin
010 214 8029

Juuso Kettunen

Juuso Kettunen
Työnjohtaja / BMW, MINI
FIN, ENG

Puhelin
010 214 8039

Juuso Korhonen

Juuso Korhonen
Työnjohtaja / BMW, MINI
FIN, SWE, ENG

Puhelin
010 214 8274

Liike avattu 1.10.2018 . Tervetuloa tutustumaan!

Toimipisteen tuoreimmat autot

Laakkonen
Hakuvahdit (0)