PÄIVITYS 13.3. ASIAKASTIEDOTTEESEEN - Autoasioiden hoito turvallisesti koronaepidemian aikana Lue tarkemmin tästä!

Valitse sivusto
Laakkonen pääsivusto
BMW
Ford
Mazda
MINI
Nissan
Opel
Škoda
Subaru
Laakkonen vaihtoautot

Yhteydenotto

Yhteystiedot

Yritysmyyntijohtaja
Olli Husa
Matkapuhelin: 050 502 8136
olli.husa@laakkonen.fi
Lomalla 16.7. - 12.8.2018

Asiakkuuspäällikkö
Matias Laine
Matkapuhelin: 0400 675 162
matias.laine@laakkonen.fi
Lomalla 16.7. - 12.8.2018

Yritysmyyntipäällikkö
Riina Harjunpää
Matkapuhelin: 050 380 0201
riina.harjunpaa@laakkonen.fi
Lomalla 18.6. - 8.7.2018

Yritysmyyntipäällikkö
Marjo Björkbacka
Matkapuhelin: 050 307 8240
marjo.bjorkbacka@laakkonen.fi
Lomalla 25.6. - 22.7.2018


Yritysmyyntipäällikkö
Jarmo Mankisenmaa
Matkapuhelin: 050 501 8103
jarmo.mankisenmaa@laakkonen.fi
Lomalla 16.7. - 12.8.2018

Yritysmyyntipäällikkö
Pekka Alakiikonen
Matkapuhelin: 0400 425 525
pekka.alakiikonen@laakkonen.fi
Lomalla 9.7. - 5.8.2018

Yritysmyyntipäällikkö
Ari Nyyssönen
Matkapuhelin: 050 433 4414
ari.nyyssonen@laakkonen.fi
Lomalla 23. - 29.7. + 6. - 12.8.

Yritysmyyntiassistentti
Tuula Mikkonen
Matkapuhelin: 050 358 8267
tuula.mikkonen@laakkonen.fi
Lomalla 2. - 29.7.2018

 

Yritysmyyntiassistentti
Aleksi Tossavainen
Matkapuhelin: 050 574 1510
aleksi.tossavainen@laakkonen.fi
Lomalla 9.7. - 12.8.2018

Yritysmyyntiassistentti
Pauliina Kaijula-Kiiskinen
Matkapuhelin: 050 430 9553
pauliina.kaijula-kiiskinen@laakkonen.fi
Lomalla 30.7. - 19.8.2018

 

Yhteydenottopyyntö

Voit olla meihin yhteydessä suoraan tai oheisella Lomakkeella.

Jaa Facebookissa Jaa Twitterissä Jaa LinkedInissä
Hakuvahdit (0)