Mikä on OmaLaakkonen?

OmaLaakkonen on auto- ja huoltoasiakkaillemme tarkoitettu palvelu, jonka käyttö edellyttää asiakasrekisteriimme tallennettuja asiakastietoja. OmaLaakkonen-palvelussa voit hallinnoida autoasioitasi ainutlaatuisella, turvallisella ja modernilla tavalla ja asiointi liikkeidemme kanssa on nopeampaa ja kätevämpää.


Ota OmaLaakkonen mobiilipalvelu käyttöösi

Google Play Download_on_the_App_Store_Badge_FI_RGB_blk_100217

Yhteydenotto

Yhteystiedot

Yritysmyyntijohtaja
Olli Husa
Matkapuhelin: 050 502 8136
olli.husa@laakkonen.fi
Asiakkuuspäällikkö
Matias Laine
Matkapuhelin: 0400 675 162
matias.laine@laakkonen.fi
Yritysmyyntipäällikkö
Riina Harjunpää
Matkapuhelin: 050 380 0201
riina.harjunpaa@laakkonen.fi
Yritysmyyntipäällikkö
Marjo Björkbacka
Matkapuhelin: 050 307 8240
marjo.bjorkbacka@laakkonen.fi


Yritysmyyntipäällikkö
Jarmo Mankisenmaa
Matkapuhelin: 050 501 8103
jarmo.mankisenmaa@laakkonen.fi

Yritysmyyntipäällikkö
Pekka Alakiikonen
Matkapuhelin: 0400 425 525
pekka.alakiikonen@laakkonen.fi
Yritysmyyntipäällikkö
Ari Nyyssönen
Matkapuhelin: 050 433 4414
ari.nyyssonen@laakkonen.fi
Yritysmyyntiassistentti
Tuula Mikkonen
Matkapuhelin: 050 358 8267
tuula.mikkonen@laakkonen.fi



Yritysmyyntiassistentti
Aleksi Tossavainen
Matkapuhelin: 050 574 1510
aleksi.tossavainen@laakkonen.fi
Yritysmyyntiassistentti
Pauliina Kaijula-Kiiskinen
Matkapuhelin: 050 430 9553
pauliina.kaijula-kiiskinen@laakkonen.fi

 

Yhteydenottopyyntö

Voit olla meihin yhteydessä suoraan tai oheisella Lomakkeella.

Laakkonen
Hakuvahdit (0)